носихте ли червен конец докато бяхте бременни?

  • 20 371
  • 322
  •   1
Отговори
# 30
  • по света
  • Мнения: 1 587
 Конец не съм слагала,но си сложих рубин на по-къс синджир реших че ефекта е подобен. Blush

# 31
  • някъде
  • Мнения: 4 955
В началото не носех, но сегя си нося една мартеница, която е с малко бял конец и сини малки топчета- преобладава червеното! Peace

# 32
  • Мнения: 136
Да, носих.  Бяха ме проклели "живо дете да не родя" и, въпреки че не вярвам в подобни суеверия, го направих, поне не вреди.

Немога да повярвам, че някой може да те прокълне така и да ти каже такова нещо!!! Ако някой така ми каже сигурно ще го изкормя по най-мъчителния начин, ще го сплескам или незнам какво....  #Sniper #Onfire  Не ти е помогнал червения конец, просто лошите пожелания и клетви се връщат при тези, които ги изричат, не им се връзвай, това са нещастни хора, които умират самотни, не обичани от никой и проядени от собствената си злоба. Дано накрая да осъзнават колко безсмислен е бил живота им.

# 33
  • Мнения: 855
Не нося, но майка всеки път като се видим ме казва да си сложа  Mr. Green

# 34
  • Мнения: 641
Не съм носила. Пускай си ги покрай ушите бабините дивотии, направо Laughing.
Да, носих.  Бяха ме проклели "живо дете да не родя" и, въпреки че не вярвам в подобни суеверия, го направих, поне не вреди.
smile3556

Немога да повярвам, че някой може да те прокълне така и да ти каже такова нещо!!! Ако някой така ми каже сигурно ще го изкормя по най-мъчителния начин, ще го сплескам или незнам какво....  #Sniper #Onfire  Не ти е помогнал червения конец, просто лошите пожелания и клетви се връщат при тези, които ги изричат, не им се връзвай, това са нещастни хора, които умират самотни, не обичани от никой и проядени от собствената си злоба. Дано накрая да осъзнават колко безсмислен е бил живота им.
Ако не вярваш в тия клетви и т.н. няма как да те стигнат Wink.

# 35
  • Мнения: 8 505
Не.Нито съм връзвала на дъщеря си.

# 36
  • Мнения: 3 932
Не, нито аз нито детето, понастояване на бабите имахме едно синьо мънисто в джоба на количката и едно в джобчето на обиколника...

# 37
  • Мнения: 252
Не нося  и за  първи път  чувам такова  нещо  Grinning
За това пък съм си харесала една  златна  гривна и мисля да си я  купя и да си я  сложа против уруки  Mr. Green

Впрочем що не  взема да го обява това официално като ново суеверие , сигурна съм, че  никоя  бременлийка няма да се  оплаче  Mr. Green  Laughing

# 38
  • Мнения: 4 621
Не! За мен това са глупости...

# 39
  • София
  • Мнения: 2 883
Да и още нося! Wink

# 40
И аз не нося не се бях сетила Simple Smile

# 41
  • Мнения: 1 165
Да,нося.

# 42
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Аз не съм носила, но на Вики още в родилния дом ми дадоха да му сложа и така докато навърши две годинки. Конецът се скъса и не съм слагала друг. А на леглото му все още има червен конец със синьо мънисто.

# 43
  • Мнения: 1 107
Не, червеният цвят не ми понася  Sick

# 44
  • Мнения: 77
червен не но имам синьо оченце на ръката  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт