Бременност, бременни - бързи въпроси и отговори - 48

  • 59 097
  • 746
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 754
Благодаря ви много! Такива постове са ми от голяма полза, особено преди лекарите да разчетат 😀 * СУЕ пък ми е съвсем в границите, 13 mm/h.

# 211
  • Някъде там
  • Мнения: 886
Аз гледам СУЕ, CRP и левкоцити за инфекция.
Обаче при мен CRP вървеше прогресивно нагоре през цялата бременност, докато в един момент не стигна над 17, а левкоцити и суе бяха нормални., мб нормална,стерилна урина ок, цервикален секрет ок. И тогава феталната каза, че няма какво да се маем повече, ще пия Зинат. И след това ЦРП спадна.
На ЦРП 17 антибиотик 🤔 Аз при вирус имах 22 и не съм пила аб!
По принцип црп може да Ви е завишено и за проблеми със зъбите, така че ако навсякъде сте чисти може да проверите и там!

# 212
  • Мнения: X
Лекарите, казаха, че няма да гадаят, а ще атакуват в моя случай. Притеснявахме се, да няма някоя скрита инфекция вътре в плодния мехур, която навън да не дава проявление и само заради това се презастраховахме.

# 213
  • Някъде там
  • Мнения: 886
Вечер докато спите шават ли Ви бебоците? Моят юнак и през деня и дойато спя вечер е мн активен ☺ Направо вече се чудя кога спи?
gerda Ясно Simple Smile
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК ПРЕКРАСНИ БЪДЕЩИ И НАСТОЯЩИ МАЙЧЕТА! ПОЖЕЛАВАМ ВИ ОТ ЗДРАВЕ ДА НЕ СЕ ОТЪРВЕТЕ И ДА ИМАТЕ БЕЗПРОБЛЕМНА БРЕМЕННОСТ! Flowers HibiscusFlowers Cherry Blossom🌻🌷⚘🌹🥀

Последна редакция: чт, 08 мар 2018, 07:38 от <Капризче>

# 214
  • Мнения: 6 535
Честит празник, момичета! Лека бременност и щастливи и здрави дечица! Flowers Tulip

# 215
  • Мнения: 5 478
Направо вече се чудя кога спи?

И аз... сякаш никога не спи Rolling Eyes

Честит празник, дами! Flowers Tulip Flowers Tulip Flowers Tulip

# 216
  • Мнения: 1 238
Момичета, от 2-3 седмици гърдите не ме болят , а сега съм в 8ма , ама са бая набъбнали и уголемени , дори мъжа ми е в шок колко са пораснали, това дали е добре? На 13ти съм на преглед и се притеснявам дали всичко е добре с бебето и дали се развива добре.

# 217
  • Мнения: 648
Направо вече се чудя кога спи?

И аз... сякаш никога не спи Rolling Eyes

Честит празник, дами! Flowers Tulip Flowers Tulip Flowers Tulip

Моят бебчо е много активен през деня, но заспя ли заспива и той ! Дори сутрин като стана той се събужда по- късно иначе си спи! Само контракциите ме събуждат...

# 218
  • Мнения: 648
Честит празник на всички мами и бъдещи мами ! Пожелавам ви много здраве и щастие и след години на този ден да получавате сътворени картички и цветенца от малките ръчички на вашите чудеса !

# 219
  • Мнения: 1 238
Честит празник!!! Бъдете живи и здрави и най-прекрасните мами да сте

# 220
  • Мнения: 5 468
Момичета, от 2-3 седмици гърдите не ме болят , а сега съм в 8ма , ама са бая набъбнали и уголемени , дори мъжа ми е в шок колко са пораснали, това дали е добре? На 13ти съм на преглед и се притеснявам дали всичко е добре с бебето и дали се развива добре.

Съвсем нормално е да пораснат. Като ти дойде кърмата, ще станат още по-големи.

П.П. Има ли нещо, за което да не се притесняваш? Съветвам те да се успокоиш малко, защото не знам как ще изкараш до края на бременността. Гледай по-ведро и се радвай на бременността си.

# 221
  • Мнения: 972
+1 за съвета на Happy. Вече съм почти в края на бремеността си и някой ден,ако мога да върна времето назад бих променила точно това.Прекарах цялата си(до момента)бременност в тревоги и напрежение.Не се насладих на един ден спокойно,за което съжалявам. ✌

# 222
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Същата работа бях и аз. Направо подлудих гинеколога си, за близките си да не говорим. Реално почти нямаше причини, но голямата осведоменост понякога предизвиква всякакви фобии.

# 223
  • Мнения: 5 478
....но голямата осведоменост понякога предизвиква всякакви фобии.

Точно тук се крие проблемът и според мен. Колкото повече четем истории на различни хора, толкова повече си мислим как и на нас ще се случи същата ужасия, която се е случила на Минка от Горна Оряховица...примерно. Никой не е застрахован, но и с излишната паника не си помагаме. А относно гърдите - аз пък много се радвам, че имам по-големи в момента Smile Тъй като никога не съм имала, сега поне мога да им се порадвам Smile

# 224
  • Мнения: 1 960
С първата бременност много страхове имах, бях се зарекла с втората по-спокойно и позитивно...
Но сега други притеснения и пак не постигнах напълно заветния позитивен и радостен  подход.

Общи условия

Активация на акаунт