Бременна съм а бащата не ни иска

  • 28 534
  • 333
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 1 107
CruellaDeVil ,  а само да попитам, ти защо отби бебето на годинка, за да даваш АМ? Не се заяждам, благодаря.

# 316
  • Мнения: 18 523
Моето яде по около 200 - 300 гр. на ядене, а е доста слабо. Освен това яде 4 или 5 пъти дневно, не 3. Убедена съм, че покрай кухнята децата ядат и доста други неща вкъщи, просто не ги мислите. А и десертчетата й не са ли най-често кремчета с нишесте? Въобще е абсурд само с кухня да се гледа бебе (за мен). Редовно някой споделя, че еди какво си ядене от кухнята детето не го харесва, тоест пак трябва да го заместиш с нещо. Рядко децата са всеядни, дори ящните.

Спора обаче е излишен, Който го е постигнал, ОК. Но кухнята е май до 3 годинки и после пак ще яде извън детската градина Simple Smile

# 317
  • София
  • Мнения: 2 660
Моята си хапва всичко, не в капризна към храната. Това, че за теб някой неща са абсурд, не значи, че за всички е така.
CruellaDeVil ,  а само да попитам, ти защо отби бебето на годинка, за да даваш АМ? Не се заяждам, благодаря.
Отбих я по собствено желание. Малката спеше само на гърда и вече не издържах с нощното дъвчене и да бъда залъгалка. Лично за мен това е оптималният период за кърмене. Не ми допада ходещо дете да дърпа майка си за блузата и да й бърка в пазвата.

# 318
  • Мнения: 18 523
Права си! Не беше ми хрумвало, че детето може да яде само кухня, но сега знам Simple Smile

# 319
  • Мнения: 665
О Боже, хора моля ви, ставате за посмешиште та това момиче няма да разчита цял живот мама и тати да и гледат детето, ние от простолюдието не разчитаме само на държавната кухня за да изхраним децта си и нашите деца не се хранят само в детските градини.
Недейте да продължавате с изказванята, че едва ли не само вишистите са способни да отглеждат деца, а я се замислете един ден ако вашите деца не искат да учат ще ги заставите да нямат деца ли щото видиш ли няма да изкарват пари?
И все пак аз нямам висше, но имам професионална квалификация за готвач и повярвайте ми мога да изкарвам наравно с вишистите Simple Smile

# 320
  • Мнения: 9 196
А, те защото вишистите са милионери до един. Аз имам поне 10 съученички, които са трайно безработни. От години.

# 321
  • Мнения: 665
Ами то и аз познавам едно момиче което има незнам си колко вече дипломи та езици учи та не знам си кво си и хоп не си намира работа щото видиш ли не отговарят на изискванята й. Пък бащата на мъжа ми като има висше какво, не му пречи да работи в завод за метали от години като чиновник за смешни пари, та така не всичко е в образованието защото то е до някъде а после? Опит, стаж чак тогава бебе и майка в рискова бременност щот е над 35+.

# 322
  • Мнения: 7 006
Ами то и аз познавам едно момиче което има незнам си колко вече дипломи та езици учи та не знам си кво си и хоп не си намира работа щото видиш ли не отговарят на изискванята й. Пък бащата на мъжа ми като има висше какво, не му пречи да работи в завод за метали от години като чиновник за смешни пари, та така не всичко е в образованието защото то е до някъде а после? Опит, стаж чак тогава бебе и майка в рискова бременност щот е над 35+.

Чак пък рискова..Айде,отминаха годините на соца..Като гледам,около мен всички родиха около тази възраст 35 г.
Житейския опит на 20 е различен от този на 35.
А детето се възпитава и отглежда от майката,на базата на този житейски опит.
Инак,вярно..Всички изкарват левчетата за прехраната..Кво толкоз..На 20 години като нямаш финансова подкрепа,мяташ го на 10 месеца в яслата и си го отглеждаш с "любов"..Щото нали..да..пари трябват..А на 30 ,все пак имаш шанса предвидливо да си заделила някой лев и вместо детето в ясла,да си седиш у дома и да се радваш на майчинството пълноценно,макар,че да,за някои жени пълноценното майчинство се състои предимно в изпраните чорапи и сготвената супа..
Ама не е само до яденето и битовизмите,а до житейските устои които се градят от семейната среда.
С две думи..От старата коза ярето,ако изобщо можеш да разбереш за какво иде реч..

За мен златната среда за раждане на деца е между 25 и 35.

# 323
  • Мнения: 665
Ами то и аз познавам едно момиче което има незнам си колко вече дипломи та езици учи та не знам си кво си и хоп не си намира работа щото видиш ли не отговарят на изискванята й. Пък бащата на мъжа ми като има висше какво, не му пречи да работи в завод за метали от години като чиновник за смешни пари, та така не всичко е в образованието защото то е до някъде а после? Опит, стаж чак тогава бебе и майка в рискова бременност щот е над 35+.

Чак пък рискова..Айде,отминаха годините на соца..Като гледам,около мен всички родиха около тази възраст 35 г.
Житейския опит на 20 е различен от този на 35.
А детето се възпитава и отглежда от майката,на базата на този житейски опит.
Инак,вярно..Всички изкарват левчетата за прехраната..Кво толкоз..На 20 години като нямаш финансова подкрепа,мяташ го на 10 месеца в яслата и си го отглеждаш с "любов"..Щото нали..да..пари трябват..А на 30 ,все пак имаш шанса предвидливо да си заделила някой лев и вместо детето в ясла,да си седиш у дома и да се радваш на майчинството пълноценно,макар,че да,за някои жени пълноценното майчинство се състои предимно в изпраните чорапи и сготвената супа..
Ама не е само до яденето и битовизмите,а до житейските устои които се градят от семейната среда.
С две думи..От старата коза ярето,ако изобщо можеш да разбереш за какво иде реч..

За мен златната среда за раждане на деца е между 25 и 35.


Изобщо не става на въпрос за годините на соца, а за здравлсловното състояние на бременна жена на 25 и бременна жена на 35, което много лекари могат да го потвърдят, а що се отнася до житейския опит ами може да се каже същото и за нервите на една жена на 20+ и на жена на 35+ има огромна разлика, отделно не подминавай факта че не можеш да знаеш никога кой човек в каква ситуация го е поставял живота все още има жени на по 20г. видяли повече от живота и горчивта му страна спрямо тези на 35+

# 324
  • Мнения: 7 006
Дрън,дрън..чи пляс..

Ама дишай дълбоко,вярвам мнозина са възхитени от факта,че си родила на 20..  

# 325
  • София
  • Мнения: 2 660
Всеки си решава на колко години ще ражда, нали те ще си гледат децата. Според мен да станеш майка на 35г си е късно. Ако искаш и второ дете на 40 ли ще го раждаш? Всеки си преценява за себе си.

# 326
  • Мнения: 9 196
Оставете хората на мира. Като гледам по темите, тези които работят за първо дете на 30+ не го правят, защото много избор са имали. Какво сте седнали да им търсите кусури.
Повече от половината 20таци, които знам са супер слаби, дебели, пиещи, пушещи и доста тъповати. Често една жена на 30 е в по-добро здравословно и не само състояние.
Ако някой се чувства похабен, остарял и негоден на 35 просто да не ражда, защо трябва да критикувате хора, на които и без това не им е лесно, най-вече заради такива глупави подмятания от тоя и оня.
Аз родих първото си дете на 24 и пак имаше селяндурки, дето ми съобщаваха, как съм го направила в последния момент, че после било късно. Само защото на село са гълтали глобуса на по 18.

# 327
  • Мнения: 665
Дрън,дрън..чи пляс..

Ама дишай дълбоко,вярвам мнозина са възхитени от факта,че си родила на 20..  

Дишам си съвсем нормално, не ми е за цел да се хваля, че съм родила на 21г., а пък и не мисля че ти си човека пред когото имам да се доказвам с нещо поредната форумка вглъбена в това да седи и да плюе хората.Дано ако имаш дъщеря не забременне на 20г. че милата с такава майка колко ли упреци ще отнесе...

# 328
  • Мнения: 193
На колко години е бащата? Като теб, по-голям или по-малък? За мен това е изключително незряло поведение в такава сериозна и важна за всеки един човек ситуация. Още повече, че детето е било планирано, което означава, че и въпросният господинчо е искал да стане баща. Ако е на твоята възраст или по-малък от теб, възможно е да се притеснява от отговорността да стане баща, но това по никакъв начин не оправдава неадекватното му поведение. Според мен просто не го търси повече, зарежи го. Щом си на 18, значи и родителите ти все още са млади и ще го гледат, а ти продължи обучението си, защото без образование хич няма да ти е лесно. Трудно е да се гледа дете само с един родител, особено ако всички грижи са стоварени на плещите на майката, но в случая ти имаш родители, които мисля че с радост биха се грижили за детето.

# 329
  • Мнения: 7 006
, а пък и не мисля че ти си човека пред когото имам да се доказвам с нещо поредната форумка вглъбена в това да седи и да плюе хората.Дано ако имаш дъщеря не забременне на 20г. че милата с такава майка колко ли упреци ще отнесе...
Може да не е пред мен в частност,но тук в темата скъса се да се доказваш/обясняваш как със всичко се справяш.Браво.Оправна мама. action032


П.П.И с кво те "оплюх"?

Ай върви да търсиш телето под друг вол... Stop

Общи условия

Активация на акаунт