Аватарни игри 43

  • 37 368
  • 774
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 5 128
Ами да пускаме поста вече?

# 736
  • Мнения: 5 128
Аватарна игра на тема "Изгрев"



В играта се включиха:

Скрит текст:
Грийни






~Karina~






Lady Brinne






Захарчето






Акаша






Джинa






..::V.I.P::..




Гласува се от първо до трето място

Приятна игра!

# 737
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 377
Захарчето 3
Акаша 2
Джина 1

# 738
  • Мнения: 5 128
3 т. Джина
2 т. Грийни
1 т. Вип

# 739
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Карина - 3 т.
Грийни - 2 т.
Джина - 1 т.

# 740
  • Вестерос
  • Мнения: 38 237
3т Грийни
2т Кари
1т Джинето

# 741
  • Мнения: 5 277
Захарчето - 3 т.
Грийни - 2 т.
Акаша - 1 т.

# 742
  • Мнения: 6 549
Акаша - 3 т.
Джини - 2 т. (страхотна си! Heartpulse)
Кари - 1 т.

# 743
  • Мнения: 6 880
Здравейте, момичета!
Като ме сръчкахте да вляза в тази тема, а гледам тече гласуване, от мене по 10 за всички.
Всяка комбинация има свой собствен облик, настроение, излъчване и красота. Която и да загледам, все ми се струва най-хубава, затова 10 от мен.
А и темата е прекрасна - Изгрев. Напомня ми Джулай , в главата ми звучи музика.
Безкрайно ви се радвам на креативността!

Като свърши конкурса, кажете  с коя от двете онлайн програми да се пробвам, коя е по -лесна?

# 744
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
Добре дошла Diorela  Hug Всеки ще ти каже различна програмка просто , защото не един му е удобна една на друг - друга.Аз лично не ползвам онлайн такава.Хващай една и се опитвай.Ако не ти допадне друга и така ще си намериш твоята.

Сега да гласувам  Grinning

3т. - Випче (Това беше и моята първоначална идея  Grinning Страхотна е  Heart Eyes)
2т. - Грийни
1т. - Джина

Резултатите ще пусна довера,а новата тема ще направя след ден  Blush Утре моето момче има рожден ден и се подготвям.

Последна редакция: вт, 17 юли 2018, 16:15 от Захарчето

# 745
  • Мнения: 6 549
Diorela  , радвам се, че дойде! Пробвай PhotoScape, но не е онлайн, а трябва да се инсталира. С времето ще разбереш коя по ти допада.
Захарче, мерси много! Аз нямах идея...просто се върнах от морето, видях, че още се събират и бързо я направих. Но то понякога така стават по-красиви, отколкото с голямото умуване. Joy
Стягай рождения ден и после чакаме снимкиии.

# 746
  • В Космоса
  • Мнения: 9 878
Добре дошла, Diorela!

Грийни - 3 т.
Карина - 2 т.
Джина - 1 т.

# 747
  • Мнения: 6 880
Момичета, след много гледане, все пак ще се  опитам и аз да подредя класиране, през моя светоглед , разбира се.

Грийни - 3 (Защото много обичам морските изгреви, а тук цветовата комбинация, нежността на кадрите и момичето, върху скалата, най-много ми напомнят за "July Мorning",  с която винаги свързвам летните изгреви. Поздравявам ви с песента https://www.youtube.com/watch?v=TH6r0GtuKMA )

~Karina~ - 2 ( Обожавам планините и планинските изгреви, това е единственият планински изгрев от всички. И той носи свежестта на планиниските поляни, аромата на мащерка, на прясно окосена трева, ромоленето на планинско поточе и  дълбочината на погледа. Лек полъх на ветрец и усещането за живителна утринна роса. Много се колебаех коя комбинация да поставя на първо място, може би надделя асоциацията ми с песента. Благодаря, Карина , за тези красоти. )

..::V.I.P::.. - 1 ( Градските изгреви по принцип не са ми от най-любимите. Но тази комбинация също е прекрасна и носи усещането за особената тишина и утринно спокойствие, изпъстрено единствено с чуруликането на птички и аромата на кафе,  секунди преди градът да се втурне в лудешкия си ритъм.  Тишина, след бурна парижка нощ, а някъде в далечината нежно звучи прекрасният шансон на Ив Монтан "A Paris"  https://www.youtube.com/watch?v=BZkVH-YcS-s Третото място е единствено заради това, че повече обичам морски и планински изгреви )

Успех на всички!

Последна редакция: вт, 17 юли 2018, 15:49 от Diorela

# 748
  • Мнения: 6 549
Супер си, благодаря! Flowers Hibiscus
П.с. И винаги ще е трудно да се наредят точките по почетната стълбичка.

# 749
  • Мнения: 6 880
Супер си, благодаря! Flowers Hibiscus
П.с. И винаги ще е трудно да се наредят точките по почетната стълбичка.

Наистина, много,много трудно.

ПС
А видяхте ли моята слабост в темата, в която подарявате ? двата клипа , малко са офф топик, но... ще ме извините.

Общи условия

Активация на акаунт