Приети сме в детската градина!

  • 2 383
  • 44
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 10 782
Да се похваля - изнесени са списъците, там сме.  Grinning

Детска градина "Незабравка", Варна. Ако някой има отзиви за учителките, ще се радвам да ги прочета тук, за съжаление запомних името само на едната учителка - Стойчева...  Confused

# 1
  • Варна
  • Мнения: 6 848
Ама как Стойчева? Shocked Нашата едната е Стойчева, другата е Радева ама нали до края до 4та група ги водят? Да не съм изостанала с материала?! Ужас, дано са две с еднакви имена.
Ох, честито! Само хубави неща да се случват и никакви отсъствия по болест!

# 2
  • Варна
  • Мнения: 10 782
Ама как Стойчева? Shocked Нашата едната е Стойчева, другата е Радева ама нали до края до 4та група ги водят? Да не съм изостанала с материала?! Ужас, дано са две с еднакви имена.
Ох, честито! Само хубави неща да се случват и никакви отсъствия по болест!

Леле, Флаш, не ме стряскай с това опулено човече!  Simple Smile Първо то ми се наби в очи, изплаших се.... Tired

Мерси за пожеланията, живот и здраве ще тръгнем наесен, ще се засичаме.  Grinning

# 3
  • Варна
  • Мнения: 6 848
 LaughingИзвинявай. Ама щото Сиси си ги харесва и при мисълта за смяна на учителките наистина се  Shocked. Аз ще питам в четвъртък де, за всеки случай.
Три групи първолачета ли ще са, както бяха обявили? По колко деца са приети в група? Скоро предполагам ще ви направят обща родителска среща и там хем ще се запознаете с госпожите, хем ще ви обяснят 'правилата на играта'. Има и срок за записване ...аз като някоя свекърва май Laughing, хайде приятна почивка утре!

# 4
  • Мнения: 3 042
Честито!  Grinning
И ние сме приети, нашата група е от 26 деца, а имената на учителките не са изнесени.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 10 782
Мерси, мерси!  Simple Smile

Вече пътвърдих при директорката, че ще ходим на градина, родителската среща е насрочена за 31,05, там щели да ни кажат всичко.....как ли ще стане, като са 3 групи с по 28 деца #Crazy  Ще се довлачим около 80 родителя...  ooooh!

Флаш, в четвъртък вземи та виж на 1-а група кои са учителките.  Laughing

# 6
  • Мнения: 712
Това си е събитие, достойно за поздравление. В София е направо трагично положението в някои квартали. Чака се от раждането.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 5 499
Честито!
Наистина си е повод за поздравления и радост

# 8
  • Мнения: 607
Честито Simple Smile

# 9
  • Мнения: 127
Браво, Киса! Дано Вики се чувства добре там! Да е здрава и да ходи с удоволствие на градина! Късмет!

# 10
  • Мнения: 14 133
И ние също- голямо събитие.В Русе също не достигат местата в градините.

# 11
  • Мнения: 1 425
Честито и от мен мила! Hug  bouquet
Госпожите наистина са до четвърта група не се притеснявайте,а Стойчева има две.Успех Ви пожелавам и дано да сте доволни от госпожите,то още на родителската среща ще си проличи.Е,значи ще се виждаме с Вики-много се радвам.На 30 май ще имаме голямо тържество в двора на градината по случай 1 юни, можеш да доведеш малката да има хубави първи впечатления от градината! Peace

# 12
  • Варна
  • Мнения: 10 782
Браво, Киса! Дано Вики се чувства добре там! Да е здрава и да ходи с удоволствие на градина! Късмет!

Мерси, мерси, а вие почвайте яслата! Отново...  Wink
Честито и от мен мила! Hug  bouquet
Госпожите наистина са до четвърта група не се притеснявайте,а Стойчева има две.Успех Ви пожелавам и дано да сте доволни от госпожите,то още на родителската среща ще си проличи.Е,значи ще се виждаме с Вики-много се радвам.На 30 май ще имаме голямо тържество в двора на градината по случай 1 юни, можеш да доведеш малката да има хубави първи впечатления от градината! Peace

Благодаря ти, дано като ни дойде времето, смяната на яслата с градина да не ни се отрази зле... От това най-вече се притеснявам...добре, че в нейната група ще има няколко деца от ясленската й група...

Това тържество на 30 май в колко часът ще е и допускат ли външни хора?  newsm78

Иначе родителската среща е за 31,05....

# 13
  • Мнения: 544
Честито ви  bouquet
И аз съм много щастлива моят син е приет в Мечо Пух Grinning в 15дневен срок родителят трябва да потвърди желанието си.

# 14
  • Мнения: 1 425
Тържеството е от 16.30ч. и претполагам че ще пускат външни хора ,защото ще е на двора.Това че ще има деца от ясленската група е много хубаво.Ние нямахме този късмет -единствено Саша е в наща градина но е в другата първа група. Hug

Общи условия

Активация на акаунт