Докога вършихте домакинска работа през бременноста си?

  • 2 910
  • 90
  •   1
Отговори
# 45
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
до края,само невдигаш тежко и по-далече от силно миришещи препарати!Пък и за двама души-няма много работа да ти се събира!Леко раждане ти пожелавам!  bouquet

# 46
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
До края.В 8-мия дори се местихме в друго жилище и се оправих с всичката хамалогия.Е, не съм носила тежко, де, но и като си помисля как не съм се пазила, ми става лошо. Embarassed.
Между другото, точно като вдигнах рязко прахосмукачката да изчистя една паяжина от тавана и ми изтекоха водите. Grinning

# 47
  • Мнения: 911
Всъщност докрая, въпреки че мъжът ми се стараеше да помага още повече от преди. Раздвижването си е важно по време на цялата бременност, стига да нямаш някакви специфични проблеми.

# 48
  • Мнения: 2 040
Преди да тръгна на раждам, изчистих целия апартамент .. нито ми тежеше нещо, нито съм страняла от препарати през цялата бременност  Peace

# 49
  • Мнения: 1 489
До края. Просто трябва да я караш по-бавно, на малки порцийки, с почивки. И да не се преуморяваш!!!
И при мен беше същата работа.Даже и прозорци съм мила и съм боядисвала.

# 50
  • Мнения: 1 370
До самия край си върших сама домакинската работа и изобщо не ми тежеше

# 51
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
До края. А в деня в който ми изтекоха водите цял ден возих с колата свекър ми по лекари и висях с него по приемните.

# 52
  • Мнения: 2 910
До последно си върших сама домакинската работа.

# 53
  • Мнения: 219
До последно, като готвех за четирима възрастни хора. Разбира се не съм вдигала особено тежки неща. Но пък разни ремонти се правеха с пълна сила и аз активно се включвах в чистенето. Grinning
Но всеки индивидуално си усеща докъде са му възможностите, карай по-леко с натоварванията и успешно раждане на едно сладко лятно бебе.   bouquet

# 54
  • Мнения: 241
До края, бях много подвижна, но ужасно тромава  Crazy така и не можах да си свикна с габаритите си и блъсках корема навсякъде  Embarassed

# 55
До последно, но без да върша тежка работа - миене на прозорци, тупане на килими. Това го оставих на свекървата.

# 56
  • Мнения: 313
до последно си оправях сама из къщи  newsm75 newsm79 newsm28 1ironing wash hang 1dishes newsm55

# 57
  • Мнения: 748
до последно, но все по-мързеливо и с повече почивки  Grinning

# 58
  • Мнения: 118
Аз до последно давах си почивки а и таткото Heart Eyes ми помагаше, като се върнеше от работа. Няма на кой да разчитам.

# 59
  • Мнения: 216
До последно-дори вечерта преди да отида да раждам(аз бях планово секцио)пак нареждах.Сега обаче съжалявам защо не си лежах по цял ден и не мързелувах newsm78 newsm78 newsm78

Общи условия

Активация на акаунт