След DOLUNAY - ПЪЛНОЛУНИЕ в очакване на нови проекти на актьорите ТЕМА 12

  • 148 047
  • 674
  •   1
Отговори
# 15
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 801
Пълнолуние 25 епизод BG SUB


https://youtu.be/wNBb9gZzgko

Благодаря на екипа! bouquet bouquet bouquet
Благодаря на екипа за превода newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 16
  • Мнения: 5 591
Добър вечер!

Дъга, благодаря ти за красивата ни къщичка  bouquet

Благодаря на екипа за превода на 25 епизод  bouquet bouquet bouquet






Последна редакция: вт, 06 мар 2018, 22:06 от Лава

# 17
  • София
  • Мнения: 30 107
И аз благодаря за превода! bouquet

Скрит текст:
Не знам, но след като приключи хубав проект, особено в ранен етап, известно време не мога да гледам епизодите. Чак след това ми идва желанието за повторно гледане или гледане с превод.

Отделно в последните години ми липсват проекти, които наистина да приковат внимание, дали защото пазарът се насити, дали аз им се нагледах или защото цензурата е голяма в ТР. Спомням си какъв успех постигнаха "Перла", "1001 нощи", "Аси", "Огледален свят" и др. Последно Ашка предизвика истерия у феновете и то благодарение на централната двойка. Проекти, които бяха с такъв добър каст и замисъл, бяха буквално "потопени" от сценаристи, цензура и недомислици. Да не говоря, че направо страх да те хване от финала на някои сериали.

# 18
  • Мнения: 367
Здравейте! И аз съм на мнение, че създаденото до 2014-2015г. е доста по-добро от настоящото. И също смятам, че причините са тези, които сте споменали.

# 19
  • На зелено
  • Мнения: 655
Здравейте, момичета!

Благодаря за новата тема Gift Heart Дано да има много новости и най-вече проекти около нашите актьори.
Дълго време не съм гледала сериала, респ. преведените серии. След като го прекъснаха, така насред нищото, желанието ми се изгуби. Сега следя само ЧБЛ. С удоволствие се оглеждам и за нещо др.свежо, но засега нищо не ми хваща окото.
Благодаря много и на екипа, който не спря превода на епизодите Flowers Hibiscus

# 20
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 801
Здравейте момичета.....
Готвите ли се за празника....
Остана да съприживеем  отново новогодишната нощ с нашите влюбени ...

# 21
  • Мнения: 6 579
Здравейте, момичета! wavey wavey wavey



Благодаря ви за споделеното!
Благодаря и на екипа за поредния епизод с бг буквички!


Мише Hug
И аз съм на същото мнение за сериалите. Вече няма такива, които по такъв безапелационен начин да ни привлекат към екрана като изброените от теб, и не само. Няма да забравя как две седмици почти не спях, за да изгледам около 50 епизода на Фатмагюл преди години. По цяла нощ гледах, а денем ходех като сомнамбул на работа, толкова нямах търпение да видя какво ще стане.
Преди  7-8 години самите турци говореха с гордост на туристите как благодарение на сериалите са добили популярност в цял свят и това е повлияло на цялата им икономика. Милиони са избрали дестинацията Турция заради видяното в сериалите. И вместо дълго време да берат плодовете на този успех, те позволиха този сектор прекалено да се комерсиализира и всичко се подчини на това да се печелят все повече пари от него. Не е виновна само калпавата рейтинговата система, нито пък зрителите. Това, че за да се печелят повече пари от реклами, сериите станаха по два часа и половина, сюжетите се разводняват, вкарват се излишни герои и клишета, за да се запълва екранно време, правят се резки или нелогични обрати, сменят като носни кърпи сценаристи, режисьори, а актьори и снимачни екипи работят почти денонощно. Проблемите са много и разнообразни. Дано се усетят и да се спрат навреме. И дано ние все пак да си намираме по нещо, което да ни хареса. Може пък интернет сериалите да са нова възможност  с по-малката си продължителност  като брой серии и времетраене и да донесат нещо ново. Макар, че и на тях май вече е посегнал турския  СЕМ и се готви да наложи и там цензура и ограничения. Ще поживеем  и ще видим, както се казва.

Нова снимка на Хакан Курташ и Алара Бозбей.



Вече стана дума тук преди време за новия проект на Неджип Мемили.
Ще вземе участие  в сериала „Личност“ на продуцентската компания „Ай Япъм“, който ще се излъчва по интернет платформата PuHuTV.
Засега не е известно какъв ще е персонажа на Неджип.
Главните герои на сериала са сериен убиец, страдащ от болестта на Алцхаймер /Халюк Билингер/ и полицайката Невра /Джансу Дере/. В сериала ще участват също актьорите Метин Акдюлгер, Шенай Гюлер, Шебнем Бозоолу и др. Вече излезе първия трейлър. На мен ми звучи доста любопитно, а най-хубавото е, че са заявени предварително 13 епизода, което е перфектна продължителност за такъв сюжет. Дори да има успех и да решат да снимат втори сезон, той ще бъде пак толкова серии. Ще го погледна със сигурност.

Трейлър на руски.

https://vk.com/dolunayozgegurel?z=video-38221602_456239531%2F730 … l_wall_-146912950


Скрит текст:





Дано скоро има някакви новини и за нашите двама сладури.
А защо не и за бонбона Алихан.

До скоро, момичета!


                      






# 22
  • София
  • Мнения: 30 107
Гости Peace, съгласна съм, но и преди години сериите бяха много на брой и все някак се измисляха интересни сюжетни линии, герои и т.н. Сега започват силно, някъде по средата сценаристите се изгубват в идеите си и финишират безславно.

# 23
  • Мнения: 41 641
Добро утро! Hug



Честит 8-ми март! newsm51
Бъдете здрави,щастливи и обичани! lovekiss




Цитат
Итальянские фанатки на 8 марта не желают мимозу , а желают Джана.



Личност Sahsiyet 1 еп. 1 трейлър Бг.суб.





Прекрасен празничен ден! Hug

Последна редакция: чт, 08 мар 2018, 09:43 от Zlatina3

# 24
  • Мнения: 3 203
Честит празник мили дами !!!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 25
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 801
Здравейте момичета
Честит празник.... Heart

# 26
  • Под звездите
  • Мнения: 898
Привет на всички. Дъгичке, много благодаря за новата. bouquet bouquet bouquet
Честит 8 март.
Пожелавам ви много щастие и любов.Обичайте и бъдете обичани.

# 27
  • Мнения: 6 579
Привет и от мен! wavey wavey wavey

Честит празник, мили момичета! Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose
 Да сте живи и здрави, щастливи и и обичани!


https://pp.userapi.com/c831308/v831308658/9a8e3/WWfzfdbenjc.jpg

Мише  Hug Злати  HugМиме  Hug Гости  HugЕйдин  Hug
Благодаря за прекрасните пожелания!

Ейдин, много се радвам да те „видя“ отново! Hug
Новата тема е изцяло твоя заслуга, за което сърдечно ти благодаря.
Радвам се, че отново можем да бъдем заедно, нищо, че „Пълнолуние“ свърши.

Цитат
..... съгласна съм, но и преди години сериите бяха много на брой и все някак се измисляха интересни сюжетни линии, герои и т.н. Сега започват силно, някъде по средата сценаристите се изгубват в идеите си и финишират безславно.

Мише, така си е. Сериалите и преди бяха с повечко серии, но това не им пречеше да са хубави. Разликата е, че тогава сюжета им беше предварително измислен и написан, а сега тръгват от някаква идея и нататък развиват  историята в зависимост от очакванията на зрители в жестоката борба за рейтинг. И резултатът е налице. Загледаш, харесва ти, и в някакъв момент или го спират, или го зарязваш, защото в серия от два часа и половина , главните герои имат само 10 минути екранно време. Хубавото е, че има и изключения от това првило.

Нова снимка на Йозге с фризьора си.



А Неджип/ Хакан е поздравил майка си с тази снимка.
Познахте ли го?




Хубав празник!

# 28
  • София
  • Мнения: 30 107
Честит празник, момичета! bouquet

****

......
Цитат
..... съгласна съм, но и преди години сериите бяха много на брой и все някак се измисляха интересни сюжетни линии, герои и т.н. Сега започват силно, някъде по средата сценаристите се изгубват в идеите си и финишират безславно.

Мише, така си е. Сериалите и преди бяха с повечко серии, но това не им пречеше да са хубави. Разликата е, че тогава сюжета им беше предварително измислен и написан, а сега тръгват от някаква идея и нататък развиват  историята в зависимост от очакванията на зрители в жестоката борба за рейтинг. И резултатът е налице. Загледаш, харесва ти, и в някакъв момент или го спират, или го зарязваш, защото в серия от два часа и половина , главните герои имат само 10 минути екранно време. Хубавото е, че има и изключения от това првило.

......

Чакам да измислят нещо, което да ми допадне.

# 29
  • Мнения: 41 641
Добро утро! Hug Hug Hug





Благодаря на всички момичета наминали и поздравили за празника! newsm51 Относно сериалите съм съгласна с написаното! Peace Гледала съм мнооого като се започне с първия 1001 нощ по Нова тв. през далечната 2008г.-декември месец! После беше ''Перла'',''Аси'',''Мелодията на сърцето'' ,''Листопад'' и да не ги изброявам....! Laughing Първо бяха само по телевизията,но после се започна и на компа! Laughing  В момента съм само с ИН и ЧБЛ,а ''Мерием'' го изгледах на бързо след като свърши! Peace



нови от Джан....






Приятен ден на всички! Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт