Откраднат живот - ТЕМА 34 Критична точка... в частна болница "Св.Кирил"

  • 38 536
  • 761
  •   1
Отговори
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 694

 
Откраднат живот


Новият сезон започва на 27 февруари в 20:00 ч.
„Критична точка е медицински термин – минутите, в които лекарите се борят за човешкия живот. В новия сезон зрителите ще проследят не само екстремни ситуации в лекарската професия, но и критични моменти в любовта и личния живот на героите“, Евтим Милошев.

 
Актьорски състав:
 
Скрит текст:

 
Димо Алексиев - д-р Калин Генадиев
Дария Симеонова - Наталия Павлова (ПР на болницата)
Емил Марков - доц. Петър Захариев
Ралица Паскалева - д-р Галя Стилиянова
Моньо Монев – доц. Стефан Мазов
Десислава Бакърджиева - д-р Лора Хинова
Велислав Павлов - д-р Марио Ковачев
Димитър Захариев - д-р Тони Ковачев
Янина Кашева - д-р Катя Кръстева
Милена Живкова-Гераскова - д-р Романова
Ернестина Шинова - д-р София Стаменова.
Никола Мутафов - д-р Пенев
Александър Димов - д-р Владов
Даниел Рашев - д-р Врабчев, анестезиолог
Наум Шопов-д-р Борис Тасев
Диана Димитрова - д-р Зорница Огнянова, уролог

Мартина Вачкова - гл. м.с. Жекова
Ангелина Славова - м.с. Ненева

Мария Каварджикова - Евгения Генадиева

Васил Бинев – Иво Фотев - собственик на "Св.Кирил"
Ирина Митева – Ина Фотева, съпруга на Иво Фотев, финансов директор на "Св.Кирил"

Александър Алексиев - д-р Александър Василев    
Радина Думанян - д-р Биляна Захариева
Пламена Гетова - проф. Гочева, майка на доц. Мазов

Юлиан Вергов - доц. Виктор Банков
Луиза Григорова - д-р Вяра Добрева

Стоян Алексиев - проф. Иван Генадиев  
Васил Банов - проф. Камбуров
Йоана Буковска-Давидова - Виолета Захариева



Видео с гафове: https://www.facebook.com/otkradnat.jivot/videos/840920502761203/

ТЕМА 1  ТЕМА 2  ТЕМА 3  ТЕМА 4  ТЕМА 5  ТЕМА 6    ТЕМА 7  TEMA 8   ТЕМА 9  ТЕМА 10 ТЕМА 11  ТЕМА 12   ТЕМА 13
  ТЕМА 14 ТЕМА 15 ТЕМА 16 ТЕМА 17ТЕМА 18 ТЕМА 19 ТЕМА 20 ТЕМА 21 ТЕМА 22 ТЕМА 23 Тема 24 ТЕМА 25 ТЕМА 26 ТЕМА 27 Тема 28  ТЕМА 29  ТЕМА 30  ТЕМА 31  ТЕМА 32   ТЕМА 33

# 1
  • Мнения: 1 744
Събота дават ли го?

# 2
  • Мнения: 9 374
Не, дават го от вторник до петък включително.

# 3
  • Мнения: 9 615
Благодаря за темата Flowers Hibiscus
 
Леле колко бързо изписахме предната тема, но защо ли се учудвам, ние без сериала изписахме 6-7 теми Joyнякой път сме ето така:

# 4
  • Мнения: 9 374
Тази седмица особено бяхме едно към едно с гифчето. Grinning А това е едва първата седмица от сезона. Не си представям какво ще е по-нататък като започнат да се развиват съвсем историите. Яд ме е понякога, че като сте най-активни през деня не мога да ви прочета даже, пък какво остава за включване в темата. Grinning

# 5
  • Мнения: 3 818
Благодаря за темата Kissing Heart

И да помоля ако е възможно, пишман сценаристите да не ни заливат със „спойлери” Grinning
Яница, аз в тая тема вече знам кой кога става, ляга, работи, пише Joy

# 6
  • Мнения: 8 958
Аз като най-активна ,да се запиша Grinning Благодаря за темата.

# 7
  • Мнения: 9 374
А те едни спойлери пък - да умра от смях, пишман работа. Joy То и аз така - винаги почвате да пишете по едно и също време сутрин от около 7:30 до късно през нощта. Сутрин като стана имам материал поне да прочета преди работа. Joy

# 8
  • Мнения: X
Човек да не ви остави за 2 часа да гледа един филм и сте стигнали нова тема Joy

Само да кажа - алоуууууу, пишман сценаристите, никакво умиране на Тони! Ще си имате проблеми с мен Hands Minus1Hands Punch

Нямам какво да кажа, обаче излизам преди малко от киното и какво да видя на изхода! Та реших да ви поздравя и по-специално Fairy:
Скрит текст:


Очаквам ответен жест Wink

И как можахте да не се сетите за Ю-тата и В-тата? Юнак Великолепни! Юрган Вълнен!

# 9
  • Мнения: 2 699
Зорито горкото прави секс с Ковачев само защото разбра, че заминава и няма да го види вече, а той не само, че се върна, а и брат си доведе

Последна редакция: нд, 04 мар 2018, 00:10 от Monza

# 10
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Тони защо открадна наркотика разбра ли се? (звънна ми телефонът и не разбрах)

# 11
  • Мнения: 9 374

И как можахте да не се сетите за Ю-тата и В-тата? Юнак Великолепни! Юрган Вълнен!

Вярно бее, Дона. А аз си мислех, че е Юлиан Вергов и затова нищо друго не се сетих. Joy

# 12
  • Мнения: 3 818
Тони защо открадна наркотика разбра ли се? (звънна ми телефонът и не разбрах)
Не беше наркотик, а Хепарин, за да спаси човека, разрежда се кръвта, за да изчезне тромба

# 13
  • Мнения: 9 615
........Яд ме е понякога, че като сте най-активни през деня не мога да ви прочета даже, пък какво остава за включване в темата. Grinning
И аз съм така, тази седмица можех да се включвам през деня, защото бях отпуска от другата седмица се връщам към нормалното, прибирам се от работа и няколко страници изписани Joy


# 14
  • Мнения: 6 159
 bouquet за темата !
...Нямам какво да кажа, обаче излизам преди малко от киното и какво да видя на изхода! Та реших да ви поздравя и по-специално Fairy:
Скрит текст:

Очаквам ответен жест Wink
И как можахте да не се сетите за Ю-тата и В-тата? Юнак Великолепни! Юрган Вълнен!
И аз се кефя на тази гледка  Peace
За Ю-В-етата  се сетихме , но вече не ни  интересуват  Laughing
Всичко се завъртя на такива  обороти ,че  Ю-В-ето не ми липсва изобщо  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт