хайдеее на плаж

  • 1 113
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 258
вече времето навътн е невероятно и реших-край на солариума!писна ми да вися в тоя ковчег Twisted Evil пък и си е друго истинския тен Mr. Green
и сега се позачудих-има ли отворени басейни по това време/все пак още май не е сезона/?! Thinking
най--вече ми е интересно д.за "виктория" и "спартак" newsm78
хайде някой ако има инфо да казва плс,мче съм се засилила утре да се попека малко

# 1
  • Мнения: 5 315
Аз от няколко дена се изпичам и вече имам тен.Много бързо хваща слънцето.

# 2
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Аз не обичам да ходя по басейни, ще чакам морето още един месец остана  Grinning

# 3
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Точно днес и аз това се чудех...и аз се засилих за утре. Да не се засечем някъде? Mr. Green

# 4
  • Мнения: 258
Точно днес и аз това се чудех...и аз се засилих за утре. Да не се засечем някъде? Mr. Green
ти къде ще ходиш? Party

# 5
  • Мнения: 814
Аз вече ходих на плаж Mr. Green, имам 2 бани. Онзи ден на плажа беше пълно с хора, идвайте вече на морето Peace.

# 6
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Аз вече ходих на плаж Mr. Green, имам 2 бани. Онзи ден на плажа беше пълно с хора, идвайте вече на морето Peace.

Ееее, не е честно да ни дразниш ся по тоя начин... Laughing
Ама и аз идвам скоро към Бургас...и ще падне ох баня, ох кефффф Mr. Green

# 7
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Точно днес и аз това се чудех...и аз се засилих за утре. Да не се засечем някъде? Mr. Green
ти къде ще ходиш? Party

Ами още незнам къде. Чакам ти да кажеш. Mr. Green

Мислех си за Банкя, но незнам какво стана с плажа там. Някой ако има пресно инфо да каже.

# 8
  • Мнения: 258
никой ли незнае за "виктория" и "спартак" Cry

# 9
  • Мнения: 302
И аз имам вече слънчеви бани, радвам се на тен  Laughing

# 10
  • Мнения: 5 299
Аз оЩе не съм ходила на плажа, но рамената ми са мноого почернели Mr. Green Тази събота няма да пропусна обаче. Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 11
  • Мнения: 134
Аз също открих плажа вчера - водата е доста добра 18-19 градуса днес дори ще водя малкия.

# 12
  • Мнения: 2 407
Банки още не работи, иначе там е много готино!

# 13
  • София
  • Мнения: 39 761
Ако се задържи такова времето събота и неделя можем да отидем до басейните в Обеля. Стига да работят.

# 14
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Аз вече втора седмица ходя на плаж Mr. Green. За пръв път съм с тен през май Wink.

Общи условия

Активация на акаунт