Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 19 ноем. 2004, 16:32 ч.

Детски витамини "Киди"

• 4 298
  • 21
  •   1
Отговори
Какво ви е мнението? Ако има по-хубави и сте ги опитвали  - пак споделете.

# 1
  • София
Синът ми пиеше Мултисаностол. Когато реших да му ги сменя, той отказа да приема Киди. Пък и на мен не ми допаднаха като вкус.

# 2
Давах ги на Вики преди време и сега мисля да ги взема за Дани. Доволна съм, в тях има и някаква съставка за развитието на мозъка.

# 3
  • Букурещ
Ами Ади пие Мултисаностол дори и в момента.
Киди не съм купувала.
Не мисля, че има кой знае каква разлика.

# 4
  • Варна
И Киди, и Мултисаностол съм купувала. Разлика в приема от страна на дъщеря си не съм видяла. Забелязах само, че от витамините във вид на сироп много й се увеличава апетита! eat  feeding Та ги спрях! Rolling Eyes

# 5
  • с/у ОколоМръсТното
Цитат на: asa
Синът ми пиеше Мултисаностол. Когато реших да му ги сменя, той отказа да приема Киди. Пък и на мен не ми допаднаха като вкус.

същотото виждане по въпроса!  Sunglasses

# 6
  • там,откъдето се вижда морето...
А знаете ли нещо за хран.добавки като Лайфпак джуниър?Само така да попитам.

# 7
  • София-България, Израел - където си поискам
Според мен най- добри са Мултисаностол и дъщеря ми ги пие с кеф.

# 8
А защо ги давате тези витамини. На мен джипито на децата никога не ми ги е препоръчвала. Освен вит. С докато давам антибиотици.

# 9
И на мен ми е много интересно за какво са тия витамини.
Аз давам само Зимафлуор за зъбите по 4 капки дневно, и то ако не забравя.

# 10
  • при ОП
Моето мнение за витамините го знаете.

# 11
  • Варна
Давала съм и Киди и Мултисаностол
От Мултисаностола Деян се обриваше - непонятно защо. И това се случи и трите пъти когато го купувах(през известно време) - така че и аз го пиех(няма да става зян я)

# 12
  • при ОП
Цитат на: Didorani
...така че и аз го пиех(няма да става зян я)

newsm62 Уби ме Sign Exclamation За срещата скатаваш ли се newsm12

# 13
  • Burgas/Vankuvar
Днес за пръв път взех Мулти- витамол на д-р Тайс. Лекарката ни го препоръча за повишаване на апетита. Единствено ме притеснява това, че е предназначен за деца от 1 до 5 г. мисля да давам по по-малко! В аптеката ми препоръчаха и Киди, но ми се видя много скъп!

# 14
  • Sofia
Ползвала съм и Киди и Мултивитамол на д-р Тайс,сега ползваме Пиковит. Мултивитамола малкия не го хареса,а Киди са добри. За последните още нямам впечатление, че ги купих съвсем скоро.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт