Детски витамини "Киди"

  • 5 837
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 146
Какво ви е мнението? Ако има по-хубави и сте ги опитвали  - пак споделете.

# 1
  • София
  • Мнения: 3 630
Синът ми пиеше Мултисаностол. Когато реших да му ги сменя, той отказа да приема Киди. Пък и на мен не ми допаднаха като вкус.

# 2
  • Мнения: 7 831
Давах ги на Вики преди време и сега мисля да ги взема за Дани. Доволна съм, в тях има и някаква съставка за развитието на мозъка.

# 3
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
Ами Ади пие Мултисаностол дори и в момента.
Киди не съм купувала.
Не мисля, че има кой знае каква разлика.

# 4
  • Мнения: 8 769
И Киди, и Мултисаностол съм купувала. Разлика в приема от страна на дъщеря си не съм видяла. Забелязах само, че от витамините във вид на сироп много й се увеличава апетита! eat  feeding Та ги спрях! Rolling Eyes

# 5
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Цитат на: asa
Синът ми пиеше Мултисаностол. Когато реших да му ги сменя, той отказа да приема Киди. Пък и на мен не ми допаднаха като вкус.


същотото виждане по въпроса!  Sunglasses

# 6
  • Мнения: 928
А знаете ли нещо за хран.добавки като Лайфпак джуниър?Само така да попитам.

# 7
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Според мен най- добри са Мултисаностол и дъщеря ми ги пие с кеф.

# 8
  • Мнения: 6 243
А защо ги давате тези витамини. На мен джипито на децата никога не ми ги е препоръчвала. Освен вит. С докато давам антибиотици.

# 9
  • Мнения: 922
И на мен ми е много интересно за какво са тия витамини.
Аз давам само Зимафлуор за зъбите по 4 капки дневно, и то ако не забравя.

# 10
  • Мнения: 5 500
Моето мнение за витамините го знаете.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 123
Давала съм и Киди и Мултисаностол
От Мултисаностола Деян се обриваше - непонятно защо. И това се случи и трите пъти когато го купувах(през известно време) - така че и аз го пиех(няма да става зян я)

# 12
  • Мнения: 5 500
Цитат на: Didorani
...така че и аз го пиех(няма да става зян я)

newsm62 Уби ме Sign Exclamation За срещата скатаваш ли се newsm12

# 13
  • Мнения: 444
Днес за пръв път взех Мулти- витамол на д-р Тайс. Лекарката ни го препоръча за повишаване на апетита. Единствено ме притеснява това, че е предназначен за деца от 1 до 5 г. мисля да давам по по-малко! В аптеката ми препоръчаха и Киди, но ми се видя много скъп!

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 728
Ползвала съм и Киди и Мултивитамол на д-р Тайс,сега ползваме Пиковит. Мултивитамола малкия не го хареса,а Киди са добри. За последните още нямам впечатление, че ги купих съвсем скоро.

Общи условия

Активация на акаунт