ГЕНЕТИЧНИ И ИМУНОЛОГИЧНИ ПРОБЛЕМИ-13

  • 68 624
  • 753
  •   1
Отговори
# 75
  • пазарджик
  • Мнения: 514
Аз вчера бях при нея и съм доволна.Бременна съм в 25 г.с ,пусна ми анти ха,фибриноген и д димер и каза,че резултатите са ок и че няма нужда повече да ходя при нея.Да остана на фраксипарин/клексан 0.4 до края на бременността и след раждане 5-7 дни и да го спра.Каза,ако ще раждам с упойка ,че трябва да има мин.12 ч. минали от последния прием на инжекцията или ако екипа при който ще раждам иска да го спра 2-3 дни по-рано не е проблем в моя случай да не се притеснявам.Аз обаче по-нататъка мисля да си отида пак,въпреки това което ми каза.

# 76
  • София
  • Мнения: 941
Благодаря ти! Задължително ще споделя! А каква е цената на изследванията Д димер и фибриноген?

# 77
  • пазарджик
  • Мнения: 514

# 78
  • София
  • Мнения: 941
Благодаря ти, Danitooo83 ! Последното ли е Анти Ха?
Оп, сега видях, че са те питали същото.. Smiley А веднага като ги пуснеш ли излизат резултатите и ги коментира Паскалева?

# 79
  • София
  • Мнения: 1 323
Излизат след 30-40 мин до 1 час. Взимаш ги и влизаш пак при нея да ги изкоментирате

# 80
  • София
  • Мнения: 941
Излизат след 30-40 мин до 1 час. Взимаш ги и влизаш пак при нея да ги изкоментирате
Идеално! Взела съм си отпуск за деня на прегледа, защото ме предупредиха при записването на часа, че ще се забавя, а няма как да изляза от работа толкова време и то преди обяд, а и ми е далечко доста болницата.
Момичета, прочетох тук коментар, че Русев е препоръчал при мутации и повишени НК клетки, да не се пият добавки, най-вече имуностимулатори, защото така се активизирали май повече клетките. Чудя се дали да продължавам да си пия моите добавки.. Rolling Eyes Пия витамини(Д, Б12, Б6, Ц, Е, А), Мета-фолиева, Омега 3, NAC, Arginin, МВИ...

# 81
  • Мнения: 1 221
Момичета има ли някоя от вас с повишени нива за лупус антикоагулант?
Четох много страшни неща та да си попитам и тук.

# 82
  • София
  • Мнения: 1 323
Излизат след 30-40 мин до 1 час. Взимаш ги и влизаш пак при нея да ги изкоментирате
Идеално! Взела съм си отпуск за деня на прегледа, защото ме предупредиха при записването на часа, че ще се забавя, а няма как да изляза от работа толкова време и то преди обяд, а и ми е далечко доста болницата.
Момичета, прочетох тук коментар, че Русев е препоръчал при мутации и повишени НК клетки, да не се пият добавки, най-вече имуностимулатори, защото така се активизирали май повече клетките. Чудя се дали да продължавам да си пия моите добавки.. Rolling Eyes Пия витамини(Д, Б12, Б6, Ц, Е, А), Мета-фолиева, Омега 3, NAC, Arginin, МВИ...

Лично той ми беше изписал след първата загуба вит.Д ( ударни дози пиех), вит .Б12 ( инжекции+таблетки) , мета фолиева и Омега 3, но едновременно и с тях имах и назначени вливки с интралипид, които бая си вливах ( 10 месеца не можах да забременея). Това взимах аз. А ти всичките тези неща за какво ги пиеш? Някои даже не съм ги и чувала….

# 83
  • Мнения: 847
Момичета някоя от вас има ли наблюдения след вливката на интралипид да и пада много имунната система...?Аз забелязах, че след като направя вливката ми избиват херпеси на устата и започвам да се усещам по птпаднала като ори надтинка, а понякога и гърлото ме боли...Това се случва няколколко дни преди МЦ когато по принцип и без вливките имунитета си ми пада...Но този месец е направо страшно -днес се събудих с два херпеса и се мъчи и трети да избие...отделно ми излязоха и две подкожни пъпки (като циреи направо) и съм страхотна гледка...Но се чудя аз ли си въобразявам или наистина от тези вливки се срива имунитета...

# 84
  • Мнения: 6 305
Според мене е възможно. Консултирай се с док. дали е удачно да пиеш Биозин Мама. Подходящ е при бременност и подтиска размножаването на вирусите (особено на херпесните). Обаче не знам  дали е подходящ в твоя случай.
      Аз преди години с него се оправих, а имах всеки месец рецидиви и то на генитален херпес  #Crazy

# 85
  • София
  • Мнения: 7 482
Слънце, и при мен избиват много херпеси когато съм с вливки. Пия Л-лизин (аминокиселина), която ги подтиска.

# 86
  • София
  • Мнения: 941
Скрит текст:
Излизат след 30-40 мин до 1 час. Взимаш ги и влизаш пак при нея да ги изкоментирате
Идеално! Взела съм си отпуск за деня на прегледа, защото ме предупредиха при записването на часа, че ще се забавя, а няма как да изляза от работа толкова време и то преди обяд, а и ми е далечко доста болницата.
Момичета, прочетох тук коментар, че Русев е препоръчал при мутации и повишени НК клетки, да не се пият добавки, най-вече имуностимулатори, защото така се активизирали май повече клетките. Чудя се дали да продължавам да си пия моите добавки.. Rolling Eyes Пия витамини(Д, Б12, Б6, Ц, Е, А), Мета-фолиева, Омега 3, NAC, Arginin, МВИ...
[/quote]

Лично той ми беше изписал след първата загуба вит.Д ( ударни дози пиех), вит .Б12 ( инжекции+таблетки) , мета фолиева и Омега 3, но едновременно и с тях имах и назначени вливки с интралипид, които бая си вливах ( 10 месеца не можах да забременея). Това взимах аз. А ти всичките тези неща за какво ги пиеш? Някои даже не съм ги и чувала….
[/quote]
МВИ, Аргинина и NAC ги пия отскоро, за подобряване качеството на яйцеклетките и овулацията.

# 87
  • Мнения: 847
Слънце, и при мен избиват много херпеси когато съм с вливки. Пия Л-лизин (аминокиселина), която ги подтиска.
Дели аз по твоя препоръка вече трети месец пия Л-лизин и съм много доволна.Даже миналия месец беше почнал да избива и с ударна доза л-лизин още същия ден изчезна...Но днеска е направо страшно...Три херпеса наведнъж ми бяха избивали само веднъж и то с първата бременност (но тогава даже не съм правила вливки с интралипид)...Дано да изчезнат поне бързо, че след два дни съм на тържество на дъщеричката ми, а съм супер гледка просто😊

# 88
  • Мнения: 219
Здравейте и от мен! Наскоро направих венозна тромбоза в крака и ми направиха изследвания. Записах си час при Конова и доц Станева, но са след почти месец и до тогава ще се побъркам. Бихте ли ми помогнали с разчитането на резултатите и ако може нещо повече за тези мутации:
Фактор 5 Лайден- хомозигот по мутантния алел
MTHFR Mutation A1298C - хетерозигот на мутацията
Mutation PAI -1 4G/5G - хетерозигот на мутацията 4G/5G

Антифосфолипидни антитела : IgM - 3.3 U/ml, IgG 10 U/ml при горна граница: 10 U/ml

Толкова ли е рядко това хомозиготното носителство на Лайден, притеснена съм от всички резултати и тепърва навлизам в тези теми, започвам да четам и съм страшно объркана.

# 89
  • Мнения: 1 131
Момичета, включвам се със следните въпроси:
Овулацията ми се пада някъде около 8-9 април, засичам я с тестове - около 21 ден ми е. Вливката Интралипид кога е по-добре да направя - на 17 ден или на 22 ден? Питам понеже се падат тогава Великденските празници.
Виждам, че на някои от вас вливките им водят до отслабване на имунитета и понеже аз съм с доста "колеблив" имунитет (ако мога така да се изразя), се чудя как да подходя с тази вливка. Смятам да си взема Биозин, защото последните месеци имах проблеми с излекуването на влагалищни инфекции и д-р Савова миналата седмица ми каза да оставя нещата без лечение, само на подсилване на имунитета. И имам известен страх да не се върнат отново проблемите.
Ще се радвам да чуя вашето мнение. Благодаря Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт