Най-приятната и най-просташка ТВ РЕКЛАМА - тема 17

  • 92 465
  • 742
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 624
Рекламата на Рефан с Йордан Йовчев.....не знам защо, но я сравнявам с една на Пако Рабан, пак черно бяла и разликата е от тука до луната.

# 61
  • зад кестените
  • Мнения: 792

Само мен ли ме дразнят рекламите на ,, Кредисимо"! Особено тази с кифлата дето звъни на олигарсите,ами направо нечистоплътно ми звучи

# 62
  • Мнения: 2 617
Мислех, че ще ни пощадят, но от Милка пак върнаха рекламата с мучащите хора, "наслаждаващи се" на шоколада  No Mouth   Не сварвам да натисна mute-то.
А музиката от Пиринско, имам чувството, че с всеки изминал път я усилват все повече. Пробива ми мозъка.
Не знам защо, но почти не остана реклама, от която да не говори човек с говорен проблем. То не са фъфлещи, френски р-та, бебешко произношение, а и чужденците с развален български.    Head Band

# 63
  • София
  • Мнения: 718
Мислех, че ще ни пощадят, но от Милка пак върнаха рекламата с мучащите хора, "наслаждаващи се" на шоколада  No Mouth   Не сварвам да натисна mute-то.
А музиката от Пиринско, имам чувството, че с всеки изминал път я усилват все повече. Пробива ми мозъка.
Не знам защо, но почти не остана реклама, от която да не говори човек с говорен проблем. То не са фъфлещи, френски р-та, бебешко произношение, а и чужденците с развален български.    Head Band
Хаха, да вярно Laughing

# 64
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 037
Има и една на кока- кола с едни мляскащи хора. Повръща ми се като  видя, а като цяло рекламите на кока- кола си струват.

# 65
  • Мнения: X
Да,гнусна е рекламата.
Всички БГ реклами са си зле,като се замисля-както и сериалите,разводниха се,липса на идеи и тн,и тн...
Също ме дразни тази пропаганда,че тук е райско място за живот,дето показват трима човека успели в нещо,следователно това оправя всичко Simple Smile

# 66
  • Мнения: 36 186
Май и аз не се сещам за хубава българска реклама...Сутринта видях една на ресторанти Хепи - Рачков изяде менюто...Ами, не ми е много смешно...

# 67
  • Мнения: 13 999
Тази на Хепи, с Рачков и Геро е особено тъпа. Единият казва на другия да се прави, че много му харесват кюфтенцата, обяснява му каква физиономия да докара, да повярват зрителите, че са много вкусни. Как ще ме убедят с тази реклама, че им е вкусна храната?! Отделно, че в началото си мисля, че е реклама на български филм, а то се оказва реклама на нещо друго.

# 68
  • На южния бряг
  • Мнения: 210
Не знам на чий мозък е хрумнала една реклама, на която ни показват поредица от гъзове! Рекламата на “Евридей”

# 69
  • Мнения: X
А рекламата на Делимано Астория блендер и чопър, където оня въшлив приличащ на наркоман с дълга коса се целува с някаква пача?

# 70
  • Мнения: 338
А рекламата на Делимано Астория блендер и чопър, където оня въшлив приличащ на наркоман с дълга коса се целува с някаква пача?
С коктейлите ли, Хаха. Имаше едни пък за матрак или за килим не помня, и си се понаграбиха, хич да не е 😁. От тези ми е любима бабата с чутчурчето 😂

# 71
  • Мнения: X
В момента гледам рекламата на 7дейс,също е отвратителна и инфантилна, а и като знам кроасаните какви вредни боклуци са...Ама нали и дете има във видеото, та още повече деца да се тровят всеки ден.

# 72
  • Мнения: 7 847
Тази на Хепи, с Рачков и Геро е особено тъпа. Единият казва на другия да се прави, че много му харесват кюфтенцата, обяснява му каква физиономия да докара, да повярват зрителите, че са много вкусни. Как ще ме убедят с тази реклама, че им е вкусна храната?! Отделно, че в началото си мисля, че е реклама на български филм, а то се оказва реклама на нещо друго.

А! това влязох да кажа и аз. Много инфантилно!

# 73
  • Мнения: 548
LaughingLaughing
Тази на Хепи, с Рачков и Геро е особено тъпа. Единият казва на другия да се прави, че много му харесват кюфтенцата, обяснява му каква физиономия да докара, да повярват зрителите, че са много вкусни. Как ще ме убедят с тази реклама, че им е вкусна храната?! Отделно, че в началото си мисля, че е реклама на български филм, а то се оказва реклама на нещо друго.








Геро така крещи сякаш трябва да го чуят на Северния полюс....Laughing

# 74
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 113
Не знам защо, обаче мен ме кефи рекламата на Кредисимо с 200-те лева. Особено в женския вариант 🤣 касова бележка не искаш ли? 🤣
Преди време въртяха една реклама на кашкавал Белииса с едно пишман- италианче, което казваше "белиииисима" , е направо ме побъркваше, такъв фалш, такава поза.
Дразни ме и рекламата на Нестле лайън.
Някой по- горе беше споменал и за феминорм с възможно най- бездарните и дървени актриси, особено тази с учениците"да, в час, отварям- зстварвм прозорците, децата настинаха"😵

Общи условия

Активация на акаунт