Раждане в София без избор на екип

  • 1 156
  • 3
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 219
Здравейте мамита искам да попитам наскоро родилите мами къде раждахте,и доволни ли сте ? В кои болници бебчето може да стои постоянно при вас?Общо взето всичките ви впечетления?

Последна редакция: вт, 06 мар 2018, 14:06 от bubanka

# 1
  • Мнения: 2 405
Има отделни теми за Тина Киркова, за Шейново. И в Надежда може и няма екип, но цената е сериозна(иначе има много хубави отзиви за болницата).
Аз раждах преди 3 месеца в бившата Тина Киркова, без екип, но с позната Simple Smile Доволна съм и не само аз, намери темата и ще се запознаеш по подробно. Има много добри специалисти, педиатрията им е силна, а отделението(интензивното)  чисто ново. Една стотинка не съм дала за нищо, а отвисях там 10 дена. Бебето е и през ноща с теб, докато в Шейново не е(основната разлика е това между двете).

# 2
  • София
  • Мнения: 565
Аз съм раждала с избор на екип преди две години в окръжна болница. Но пиша по въпроса ви, защото имаше много доволни момичета и без избор на екип и то при различни лекари. Няма доплащания за стаи, тези момичета  бяха в стаи по три легла мисля , но всички стаи бяха чисти, ремонтирани, със своя баня и тоалетна... И гарантирано в окръжна болница детето може да е постоянно при майката. Не съм видяла  някаква разлика в отношението на персонала между платили или не родилки. Така че ви препоръчвам да проучите тази болница, има тема за нея, освен това тогава имаше дни на отворени врати , вероятно и сега има

# 3
  • София
  • Мнения: 2 565
Има отделни теми за Тина Киркова, за Шейново. И в Надежда може и няма екип, но цената е сериозна(иначе има много хубави отзиви за болницата).
Аз раждах преди 3 месеца в бившата Тина Киркова, без екип, но с позната Simple Smile Доволна съм и не само аз, намери темата и ще се запознаеш по подробно. Има много добри специалисти, педиатрията им е силна, а отделението(интензивното)  чисто ново. Една стотинка не съм дала за нищо, а отвисях там 10 дена. Бебето е и през ноща с теб, докато в Шейново не е(основната разлика е това между двете).

[/i]
След като бях на ден на отворени врати и на тяхното училище за бременни, от Шейново изрично казаха, че бебето може да бъде с майката през цялото време. Изисква се само да се попълни заявление. Също така, в стая се слагат момичета, които са поискали бебетата да са с тях през цялото време,т.е. уредено е да няма  недоволни от това, че бебето остава и за нощта.

Общи условия

Активация на акаунт