Booking.com /Тема 2/

  • 55 021
  • 764
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 13 045
Аз си запазих стая с опция за cancel...

Toва означава, че ако се откажеш, ще ти върнат парите. Wink

# 106
  • Мнения: 307
Да,но какво да направя сега, аз си искам резервацията, нооо те не ми приемат дебитната карта

# 107
  • София
  • Мнения: 18 636
Благодаря.
А нали сметката е същата,само нова пластика ще ми издадат.Ако попълня новият номер  и трицифрен  код със старата сметка?

Последна редакция: ср, 22 авг 2018, 22:10 от midnightStar

# 108
  • Мнения: 4 238
Да,но какво да направя сега, аз си искам резервацията, нооо те не ми приемат дебитната карта

Пробвай като заредиш достатъчно пари в картата, вие съвсем с трици маймуни искате да ловите...
Ако не стане - друга карта, друг хотел, друг сайт ако държите на същия хотел, възможности мнооооого.

# 109
  • Мнения: 4 238
Цитат на: midnightStar link=topic=1023851.msg37231417#msg37231417 dtate=1534958179
Благодаря.
А нали сметката е същата,само нова пластика ще ми издадат.Ако попълня новият номер  и трицифрен  код със старата сметка?

Е то тва се попълва, каква сметка

# 110
  • Мнения: 1 163
Моля ако някой има код за отстъпка 15$, да ми го прати на лични 😊

# 111
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 785
писах ви

# 112
  • Мнения: 83
Здравейте момичета имам следния проблем, резервирах две стаи в Cap Europe hotel в Страсбург, после се оказа, че съм сбъркала и след точно 4-5 мин анулирах резервацията. Но в писмото за потвърждение на анулацията ми начислиха такса 304евро. Написах мейл до хотела да ми отменят таксата, на месинджър писах, никой не ми отговаря. В картата която съм посочила в момента нямам пари, та въпроса ми е: Дали ако сложа пари по сметката имат право да ми изтеглят за анулацията? Благодаря ви

# 113
  • Варна
  • Мнения: 17 844
Здравейте момичета имам следния проблем, резервирах две стаи в Cap Europe hotel в Страсбург, после се оказа, че съм сбъркала и след точно 4-5 мин анулирах резервацията. Но в писмото за потвърждение на анулацията ми начислиха такса 304евро. Написах мейл до хотела да ми отменят таксата, на месинджър писах, никой не ми отговаря. В картата която съм посочила в момента нямам пари, та въпроса ми е: Дали ако сложа пари по сметката имат право да ми изтеглят за анулацията? Благодаря ви

Вероятно имат, щом са ти начислили такса при анулацията. Свържи се с Букинг да ти посредничат да получиш безплатна анулация.

# 114
  • София
  • Мнения: 143
Хора, и аз имам линк. Ако на някой му трябва.
Получете US$15 обратно с този код за достъп: yoana861 https://booking.com/s/67_4/yoana861
Здравейте, ще използвам вашия код при резервация.

# 115
  • Мнения: 70
Ако на някой му трябва код се възползвайте Simple Smile
Получете US$15 обратно с този код за достъп: 
https://booking.com/s/79_6/58885f6b

# 116
  • София
  • Мнения: 480
Здравейте момичета, пътуването ни свърши, кога ще си получа кешбека? Благодаря!

# 117
  • Мнения: 5 997
Аз напуснах хотела на 16.07. и получих кешбека по картата си на 28.07.

# 118
  • Мнения: 1 536
Пък аз ,напуснах хотела на 13.08 и до този момент,нищо...

# 119
  • Мнения: 5 997
Вижте в настройки, където сте си попълнили номера на кредитната карта дали сте сложили отметка на редчето "Използвайте тази карта за изплащане на моите парични награди". Моя колежка не беше сложила отметка и не си получаваше 15-те $ награда. Щом сложи и си получи парите след няколко дни.

Общи условия

Активация на акаунт