Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 7 март 2018, 13:40 ч.

Booking.com /Тема 2/

• 18 848
  • 224
  •   1
Отговори
# 120
  • София
Аз напуснах хотела на 16.07. и получих кешбека по картата си на 28.07.

# 121
Пък аз ,напуснах хотела на 13.08 и до този момент,нищо...

# 122
  • София
Вижте в настройки, където сте си попълнили номера на кредитната карта дали сте сложили отметка на редчето "Използвайте тази карта за изплащане на моите парични награди". Моя колежка не беше сложила отметка и не си получаваше 15-те $ награда. Щом сложи и си получи парите след няколко дни.

# 123
  • в града на вечния купон
Случвало се е хотелът да иска да Ви изтегли цялата сума попрестоя, при положение, че в резервацията пише плащане на място?
Преоторизация на карта съм съгласна, но да искат цялата сума да ми изтеглят.

# 124
Случвало се е хотелът да иска да Ви изтегли цялата сума попрестоя, при положение, че в резервацията пише плащане на място?
Преоторизация на карта съм съгласна, но да искат цялата сума да ми изтеглят.
На мен са ми блокирали сума/даже в момента имам такава/, ама да изтеглят -не, освен ако няма 100% невъзвращаема резервция.

# 125
с право на отказ до 09.09, но аз няма да го отказвам.
Писах на хотела-нищо.
Сега ще им звъня.

# 126
с право на отказ и без предплащане са различни неща, спокойно може да има предплащане с право на отказ
може да е само блокирана сума, после пада сама

# 127
днес звънях в хотела.

Искали да си изтеглят цялата сума , разбира се след като мина датата на безплатното канселиране, но се разбрах с тях да им платя на място!

# 128
Вижте в настройки, където сте си попълнили номера на кредитната карта дали сте сложили отметка на редчето "Използвайте тази карта за изплащане на моите парични награди". Моя колежка не беше сложила отметка и не си получаваше 15-те $ награда. Щом сложи и си получи парите след няколко дни.
В моят случай ,получавам 10 процента от сумата за резервация. Всичко е ок,но пари няма вече един месец. Този ,който ми прати покана ,също не е получил. 20 Евро е неговият бонус  Peace

# 129
  • София
То и за 10-те % важи същото. Трябва да има отметка там където писах. Ако не е в това проблема пишете на booking.

# 130
пише 30-60 РАБОТНИ ДНИ

# 131
  • Plovdiv, Bulgaria

При мен като влезна в настройки и кредитни карти се виждат последните цифри от картата, валидност, но отметките не са активни да ги чекна?? Може ли помощ?

# 132
има отметка "искам да ми бъдат връщани пари по тази карта" или нещо от сорта, очевидно това трябва да е чекнато. Произволни отметки не, те са за други неща. Все пак четете преди да цъкате безразборно

# 133
  • Plovdiv, Bulgaria
има отметка "искам да ми бъдат връщани пари по тази карта" или нещо от сорта, очевидно това трябва да е чекнато. Произволни отметки не, те са за други неща. Все пак четете преди да цъкате безразборно
Въобще не "цъкам" безразборно!
Актуализирах датата на картата, защото беше стара и явно тогава не е било активно. Направих промените и влязох отново в профила на букинг. Тогава вече беше възможно да чекна отметката "Използвайте тази карта за изплащане на моите парични награди".
Справих се и без Вашия назидателен тон!

# 134
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
Необходим ми е код,някой ще помогне ли?БЛагодаря.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт