Booking.com /Тема 2/

  • 55 150
  • 764
  •   1
Отговори
# 150
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 791
Помагайте,нещо не се справям.Копирам линка за код,но все ми изписва,че е невалиден.какъв е проблема?

# 151
  • Мнения: 461
Може да е изтекъл срока. Ще ти изпратя в съобщенията друг да опиташ става ли.

# 152
  • Мнения: 1 220
Помагайте,нещо не се справям.Копирам линка за код,но все ми изписва,че е невалиден.какъв е проблема?
Или се е изчерпал лимитът за ползвания на съответния код, или вие вече сте ползвали такъв код.

# 153
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 791
Благодаря ви, помислих си, че аз съм индианеца.

# 154
  • гр.Добрич
  • Мнения: 92
Здравейте , може ли някой да ми изпрати код за отстъпка .
Благодаря предварително !

# 155
  • София
  • Мнения: 21
Здравейте , може ли някой да ми изпрати код за отстъпка .
Благодаря предварително !

 Изпратих ви на лично съобщение.

# 156
  • Мнения: 1 015
Здравийте мами. Имам нужда от съвет. Имам много резервации направени през букинг и до сега не ми се е случвало такова нещо. Обичам да планирам пътуванията си от доста рано затова направих резервация от сега за юли следващата година . Получих имейл за успешна резервация и мислех, че всичко е наред но се оказа, че не е така. След два дни получих имейл от хоста , в който ме молеше да анулирам резервацията защото отдавал мястото за първа година и не знае дали ще бъде доволен и дали ще продължи да го отдава. Реших да не създавам проблеми и анулирах като посочих лични причини за анулацията. Продължих да ровя в сайта и харесах друго място. Отново букнах. Отново потвърждение за успешна резервация и отново след няколко дни имейл от хоста с молба да анулирам, този път с обяснението, че мястото се отдава и през airbnb и е заето за този период. Все още не съм анулирала и писах на букинг за проблема ми и че е хубаво да имат и други отговори за причина за анулиране най-малкото за да имат достоверна обратна информация. Засега нямам отговор и се чудя дали да продължавам да се инатя при положение, че мястото е заето , но ме е яд защото заблуждават хората.

# 157
  • Варна
  • Мнения: 17 951
Доколкото знам Букинг имат право да глобят некоректните места за настаняване.
При овърбукинг, вината е изцяло на хотелиера, както и ако е заредил наличности без да е сигурен дали иска да продава  Laughing и според условията е длъжен да ти намери друго място при същите или по-добри условия за настаняване. Друг е въпроса доколко ще могат и доколко това място ще ви устройва. Дори букинг да глоби некоректния търговец, това в случая не ви топли.
Но пък може да опиташ.
След възникналите проблеми аз не бих отседнала на тези места, видно е че се стопанисват от някакви абсолютни аматьори. Rolling Eyes

# 158
  • Мнения: 1 015
Благодаря Хеске, и аз мисля, че няма смисъл да се изнервям с тях. Между другото първото място което анулирах продължава да излиза като свободно. Няма да се учудя ако след като анулирам и второто то също да продължи да се появява като свободно и ще има и други излъгани като мен. Иска ми се такива некоректни домакини да бъдат свалени от сайта или поне санкционирани затова и писах на букинг. Не знам дали ще има ефект, но каквото такова. Има много други места.

# 159
  • Мнения: 1 122
Букинг станаха една боза. Нито ще ги свалят, нито ще Ви обърнат кой знае какво внимание, извън стандартните шаблонни отговори, които ще пратят (евентуално). Аз вече само за справка ги ползвам- снимки и ориентировъчна цена. Дори и мненията почти не чета. Колко пъти се е случвало директно от хотела да предложат по- добра цена от букинг...

# 160
  • Мнения: 9 866
Мамета, някоя от вас дали има апартамент, който да дава за краткосрочно наемане през букинг?
Имам няколко въпроса към опитните Simple Smile
И най-първият ми е- разбрах, че има програма, която хармонизира резервациите през букинг с тези през аир БНБ. Обаче половин час я търся и не мога да я намеря пущината Sad ако я знаете коя е, колко кинта е - мн ще съм ви благодарна.
Мерси

# 161
  • Мнения: 134
Моля за малко помощ (не ми се смейте на тъпия въпрос Stuck Out Tongue ). Резервирала съм апартамент за 1 нощувка на 12.10 с безплатно анулиране до 09.10, а на самото потвърждението е написано:
 *цитат*
Цена
(за 3 госта)                                                                                                                                                                € 59.40
   
Такси, които не са включени
Цената, която виждате по-долу, е приблизителна и може да включва такси в зависимост от максималната заетост. Това включва такси, наложени от местното правителство, и такива, определени от самото място за настаняване.
Местен данък  (€ 1.70 × 3 гости × 1 Нощувка)                                                                                                  € 5.10
Обща цена
(с включени такси)                                                                                                                                                 € 64.50

Информация за плащане
You have guaranteed your booking with Visa. All payments will be deducted automatically according to the payment schedule. Your reservation is now confirmed.
7 окт. 2018 г. (100%)    € 59.40
Това място за настаняване приема следните форми на плащане: не се приемат кредитни карти, а само пари в брой
*край на цитата*

Та питането ми е дали ще ми изтеглят парите от картата или ще трябва да платя в брой. И тъй като непрекъснато плащам с тази карта, най-вероятно няма да разбера, че парите са ми удържани, а не знам дали трябва да платя на хората при настаняването (освобождаването ще е много рано сутринта и надали ще ссе видим с тях).

# 162
  • Мнения: 1 220
Щом пише, че се приемат само пари в брой, значи няма да ви удържат. Ще платите при настаняването. Евентуално/въпреки че се съмнявам, тъй като не искат карти/ биха ви блокирали сумата само.

# 163
  • Мнения: 134
m@ria, благодаря за отговора Flowers Bouquet Предполагах, но не бях сигурна Rolling Eyes

# 164
  • sf
  • Мнения: 10 142
Мога ли с моята карта да платя резервация на друг човек?

Общи условия

Активация на акаунт