Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 7 март 2018, 17:25 ч.

Малта /Тема 2/

• 11 715
  • 124
  •   1
Отговори
# 120
Възможно е да друса много, защото ветровете са силни и е открито. Аз също не съм фен на летенето, но българските пилоти на Уиз определено ме успокояват и се чувствам добре с тях. Летяла съм с малтийци, унгарци - ребрата ми разместиха. Нашите са си екстра, така че спокойно Wink

# 121
Ние   бяхме на Коледа ,само че в Гозо и плажа си беше пълен. Децата не излизаха от водата.
Sailboat

# 122
На снимките от 27 декември миналата година детето ми е с яке и ушанка, а аз - с пухенка, но добре. Щом сте рекли плаж, плаж да е. Няма да споря.

# 123
Всеки различно понася студа. Дъщеря ми изкара цялата минала зима с тънко кожено яке, а тя е доста зиморничава. Мисля, че температурите тогава се движеха около 15 градуса, и аз се учудих за плажа. Ще ходим в средата на ноември и тя каза, че по всяка вероятност вече няма да става за плаж, но аз все още имам някаква надеждица да се топна в Средиземно море.

# 124
  • в града на вечния купон
за 2 дена и половина за трима човека колио пари да взема за храна без атракции, без скъпи заведения?

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт