Фирма за ремонтни дейности - Варна

  • 3 999
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 19
Здравейте,

Предстои ни основен ремонт и към момента събираме оферти от различни фирми за строително-ремонтни дейности. Търсим фирма, която да свърши всичко от-до, включително къртене и извозване, фаянс и теракот, шпакловки, гипсокартон, дограми, ламинат.... абе всичко Simple Smile

Минаха няколко огледа вече, започнаха да изпращат оферти, но за да си помогнем в избора ни липсва доверено и независимо мнение от клиенти на фирмите. Та молбата ми е ако имате впечатления от първа ръка (добри или лоши) за някоя от тези фирми (или друга) да споделите Simple Smile

А фирмите до момента са:

Ханза Про
Варна Строй Инженеринг
Здрач
Прогипс
Марчеви

# 1
  • Мнения: 36
Здравейте,
мога да помогна с препокъка към точно определен човек, който напрви всичко в дома ми от цялостното му изкъртване и  проекта, до изработката. Изключително съм доволна, не съм се занимавала с никакви майстори, а само с избор на цвят, плочки, плотове и текстил. Аз избрах, той изработи. Ако Ви интерсува пишете и ще дам номера му.

# 2
  • UK
  • Мнения: 5
ThinkingЗдравейте,
И аз съм изправена пред същия проблем....В предишни публикации четох, че имаше хора спрели се на Екостил и Ханза Про, но нищо след това дали са останали доволни....Дано някой с опит се включи! Thinking

# 3
  • Мнения: 19
Тъй като не успяхме да се спрем на фирма, която да извърши всичко се заехме да си търсим и наемаме хора за отделните дейности. Тук ще пиша кой за какво сме наели и дали сме доволни, може това да бъде от полза на някого.

За къртене и извозване се доверихме на Методи Димитров и момчетата от www.kyrtach.bg. Дадоха изключително конкурентна цена, при положение, че работата никак не беше малко. Започнаха и приключиха в уговорения срок. Не се мотаят, работят много усърдно и почистват след себе си Relieved

Два дни след като приключиха решихме да махаме още една стеничка и когато се свързахме с Методи отговорът му беше "След 2 часа сме при теб". Това са телефоните му, надявам се да няма против да ги пиша тук: 0988 235 588 и 0988 880 772.

Днес следва да започне смяната на ВиК инсталацията. Ще дам отзиви и за това.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Здравейте,
мога да помогна с препокъка към точно определен човек, който напрви всичко в дома ми от цялостното му изкъртване и  проекта, до изработката. Изключително съм доволна, не съм се занимавала с никакви майстори, а само с избор на цвят, плочки, плотове и текстил. Аз избрах, той изработи. Ако Ви интерсува пишете и ще дам номера му.

Може ли да ми напишете координати на ЛС  bouquet

# 5
  • Варна
  • Мнения: 373
Здравейте,
Ние с мъжа сме пред същата дилема - кой да изберем за ремонт на баня и коридор. Ще съм благодарна на всеки за мнение и референция за фирма, която ще се погрижи за всичко от-до, а от нас да се иска само цвят на плочките да изберем.

# 6
  • Мнения: X
Щом препоръчвате някой след свършена работа,
то, моля постнете снимки на това, което е направил!  Peace

# 7
  • Мнения: 2 127
И ние сме в тази ситуация- всичко до тухла и наново.Засега мъжа ми си кърти сам.Фирмата за извозването е споменатата- доволни сме.
Мен ме интересува майстор ел.инсталации.
Ако може и снимки да видим сътвореното от човека, който сам е правил всичко в дома ви!

# 8
  • Мнения: 36
Извинявам се на всички, които са имали запитване за изпълнителя на ремонта и дизайна на дома ми, но малко изтървах темата. Готова съм да заснема и изпратя на всеки на ЛС това което го интересува, човекът ми е препоръчан от приятелка, но и до сега когато имам нужда от "мъжда ръка"  в дома ми, му се обаждам и той се отзовава, затова и го препоръчвам в тези форуми.

# 9
  • Мнения: 2 127
Благодаря все пак, но у нас даже привършва майстора вече!Мъжа ми съблюдава работата, каза че добре се справя Wink
И майстора за баните започна...

# 10
  • Мнения: 6
Здравейте,
мога да помогна с препокъка към точно определен човек, който напрви всичко в дома ми от цялостното му изкъртване и  проекта, до изработката. Изключително съм доволна, не съм се занимавала с никакви майстори, а само с избор на цвят, плочки, плотове и текстил. Аз избрах, той изработи. Ако Ви интерсува пишете и ще дам номера му.

Здравейте,

Дали е възможно да ми изпратите координатите на въпросния човек, тъй като планирам ремонт.
Благодаря предварително Simple Smile

Ще съм благодарна, ако и някой друг има полезни контакти.

# 11
  • Мнения: 2
Може ли и аз да помоля за координати на въпросния майстор.

# 12
  • Мнения: 2
Здравейте,
мога да помогна с препокъка към точно определен човек, който напрви всичко в дома ми от цялостното му изкъртване и  проекта, до изработката. Изключително съм доволна, не съм се занимавала с никакви майстори, а само с избор на цвят, плочки, плотове и текстил. Аз избрах, той изработи. Ако Ви интерсува пишете и ще дам номера му.

Здравейте,

Дали е възможно да ми изпратите координатите на въпросния човек, тъй като планирам ремонт.
Благодаря предварително Simple Smile

# 13
  • Варна.
  • Мнения: 1 101
Моля координатите на този майстор и на мен да го изпратите, ако може и кратка оценка. Благодаря!

# 14
  • Мнения: 1
Моля Ви, ако някой има координатите на майстора, препоръчан от xaxavellka по-горе, да ми ги сподели, защото не успявам да й изпратя лично съобщение. Благодаря Ви!

Общи условия

Активация на акаунт