Слънцезащитен лосион

  • 2 174
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 14 483

и колко струва - аз под 25 фактор не слагам даже мисля тази година да мина на 50 /има такъв на виши - май около 24 лева/

# 16
  • София
  • Мнения: 3 816

и колко струва - аз под 25 фактор не слагам даже мисля тази година да мина на 50 /има такъв на виши - май около 24 лева/
Миналата година го купих от аптеката за около7-8лева!И аз и детето го ползвахме,много съм доволна! Hug

# 17
  • Мнения: 14 483
благодаря - ще го потърся и аз като тръгна на моренце

# 18
  • Мнения: 258
препоръвам ти "виши"малко по-скъпи са но според мен разликата в качеството е голяма Peace

# 19
  • Мнения: 1 547

и колко струва - аз под 25 фактор не слагам даже мисля тази година да мина на 50 /има такъв на виши - май около 24 лева/
Миналата година го купих от аптеката за около7-8лева!И аз и детето го ползвахме,много съм доволна! Hug

Да, 30 фактор на Деличе е за деца. Мирише божествено на сметанов сладолед, но от едно време, помните ли? И е наистина е много евтин - 7-8-макс 9 лв. Много ми го похвалиха и ще го купя и за детенце.

 mil4eto_, мила, Виши отдавна не са това, което бяха. А и не виждам никакъв смисъл да се дават повече пари, след като се предлагат много добри слънцезащитни лосиони на други фирми. Конкретно за козметика съм се убедила, че качеството не се определя от цената.

# 20
  • Мнения: 612
А няkой може ли да препоръча лосиoн , крем, които да е подходящ и за слънчева алергия?

Общи условия

Активация на акаунт