"Сега и Завинаги" Asla Vazgecmem Тема 6

  • 69 185
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 22 867
Еми, крадвай си го, халал да ти е! Simple Smile bouquet





# 31
  • Мнения: 13 539
Еми, крадвай си го, халал да ти е! Simple Smile bouquet
Да се похваля с ..... подписа си!

# 32
  • Мнения: 13 539
Запис в новата тема!
Знае ли се кога ще е финалът?
Arizona, добре дошла и в новата тема! По мои груби изчисления, без претенции за точност, защото съм скарана с цифрите, остават около 25 бг епизоди.
Ще има ли трети сезон?
eur, да, има и трети сезон, но той за съжаление е само три оригинални серии. (от 57 до 59)

Момичета, ако съм пропуснала да отговоря на някоя от вас - извинете ме. Днес не съм на център - и като домакиня на темата се изложих с дългото си отсъствие, и коментарите ви не мога да смогна да изчета. Явно чистият въздух и излетите не ми се отразяват добре! (за кафенето съм си аз, но никой не ме пита, направо си ме откараха в планината).




# 33
  • Мнения: 22 867
С тая дама Баде Ишчил си го харесах, някъде участвали ли са двамата?





А физиономиите му тук винаги ме карат да се смея, колкото пъти да срещна снимката, все ѝ хиля насреща. Simple Smile

# 34
  • ФЕМИР ФОРЕВЪР
  • Мнения: 1 641
   Този усмивко за теб Еми  Hug  за Миши и мен и Толга разбира се

Скрит текст:

 

 Миши ще гледаш ли фантастиката ? Днес са снимали  с кран    ще фърчи от него  Joy

Феми 🤗 - може да гледам, обичам фантастика и на нетфликс сериалите са яки, странни но хубави, пък и с Ча - 😊 те сега снимат нали? Знае ли се кога ще почне?

# 35
  • ФЕМИР ФОРЕВЪР
  • Мнения: 1 641
Въх, въх, въх, нимой тъй! Нур и Ийт се прегърнаха и спряха престрелките, то пък ние в темата запушкахме. Simple Smile Шегувам се, но наистина е хубаво да е шарено тук, нека някой да харесва Нур, друг Ийт, може и моята "любимка" Назан даже, хич няма да се сърдя. Обичам да чета различни мнения, от различни гледни точки, някои съвпадат с моите, други не, но това не ми пречи. Както се казва: всеки има право на мнение, аз пък на действие, ще си харесвам и обичам когот си щЪ! Simple Smile Хубав е сериалът, нека си го обсъждаме без забележки, абе цял свят е полудял с тая толерантност, нека и тук малко да я има, ама с мярка, че то и от прекалената пак не е добре. Peace







Ако не го познавате - Толга е! Simple Smile


Labrex 🤗 много ми хареса - всеки да пише каквото му душа иска, тук сме заради сериала - няма нужда от нервни постове, достатъчно ги има около нас 😊

Какъв хубав Толгахан

# 36
  • ФЕМИР ФОРЕВЪР
  • Мнения: 1 641
С тая дама Баде Ишчил си го харесах, някъде участвали ли са двамата?





А физиономиите му тук винаги ме карат да се смея, колкото пъти да срещна снимката, все ѝ хиля насреща. Simple Smile



Да в игрален филм ето линк към него
https://www.nu6i-bg-net.com/%D0%91%D0%B8%D0%B2%D1%88%D0%B0%D1%82 … 6i_b563fcaf0.html

# 37
  • Мнения: 13 539
С тая дама Баде Ишчил си го харесах, някъде участвали ли са двамата?

Да в игрален филм ето линк към него
https://www.nu6i-bg-net.com/%D0%91%D0%B8%D0%B2%D1%88%D0%B0%D1%82 … 6i_b563fcaf0.html
   Да се вметна и аз като черна станция, филмът е забавен и може човек да убие  около час и половина с него.
Ето и няколко снимки от този филм, сниман през 2017г и излязъл на екран през м. май.











Спокойна нощ, момичета!

# 38
  • Мнения: 13 539
   
     За посещението на Амине в Кипър - малко допълнение към интервюто, което Профи ни преведе.


     Колко бързо се променят нещата,  доказателство за това е  историята на актрисата и модел  Amine Gülşe . Преди няколко месеца феновете се оплакваха, че момичето е загубено за кинематографията  в Турция, защото замина при  любимия си -  футболистът Mesut Özil  в Лондон, където започват подготовка за сватбата. Но зимата минава, а в началото на март в Кипър се срещаме с Амине. Оказва се, че момичето пристига в подкрепа на нейния приятел,  дизайнера Raşit Bağzıbağlı. Амине направи фурор с красивия си външен вид и изявление, че изобщо не бърза да се ожени, че дори датата все още не е фиксирана. Тя не скри и факта, че сега непрекъснато чете всички сценарии, които й предлагат и се опитва да намери проект, който да бъде успешен.
Източник - руски сайт



# 39
  • ФЕМИР ФОРЕВЪР
  • Мнения: 1 641
Хубава и слънчева неделя 🌞☕🤗




# 40
  • Мнения: 13 539
Здравейте, момичета!


Слънчев и усмихнат неделен ден!

И нещо позабравено за нашите любимци! За настроение и отмора!

28 июня 2016, 08:45 -  руски сайт
     Един млад турски актьор Толгахан Сайъшман завърши снимките на финала на сезона в поредицата "Никога няма да се откажа" и разговаря с феновете си чрез Facebook.

     За 40 минути говори с повече от 600 хиляди фенове от 28 страни по света, включително Русия, Белгия, Швейцария, Ирак и Япония. Толгахан Сайъшман отговори на въпроси на турски и английски език. По време на разговора младият актьор призна, че е първият, който ще бъде поканен да участва в сериала "Risen Ertugrul".

     "След като бях в Америка, трябваше да се откажа от ролята. Сега гледам това шоу и мога да кажа, че наистина е свършена висококачествена работа."

"Моята приятелка Алмеда ми е скъпа"
     Актьорът каза на феновете, че в момента най-скъпият човек за него е приятелката му Алмеда. "Благодарен съм на Аллах за факта, че тя е в живота ми", каза Толгахан Сайъшман.

"Не можех да се погледна на екрана"
     В хода на комуникацията с фенове, актьорът направи друга изповед: в началото на кариерата си не е можел да погледне  себе си на екрана и да чуе собствения си глас. "Слушах гласа си по телевизията само с тих звук", каза Толгахан Сайъшман. - Бях много самокритичен, никога не се поглеждах с възхищение. Дори и сега, гледайки се критично, се опитвам да намеря грешки.

"Сега съм спокоен"
     Актьорът признава, че преди това е бил неконтролируем, нетърпелив, в известен смисъл дори агресивен, но по-късно решил да работи върху себе си. "Търпението е голяма добродетел и неконтролируемостта води до това, че човек извършва грешки", каза Толгахан Сайъшман. - Показването на търпение не означава чакане, това означава да се надяваме. Сега вече се успокоих. Е, ако говорим за ревност, всичко е наред, когато е с умереност.

      А ето какво написа Амине Гюлше в социалните мрежи след последните снимки на „Сега и Завинаги“:

      "Тази оферта получих от Gold Film Yapım и Фарук Тургут, който вярваше в мен, независимо от факта, че аз нямах никакъв опит, той ме хвана здраво за ръката и се изправи смело зад мен. Изказвам му безкрайно уважение и благодарност за това.

      В този проект, аз израснах, благодарение на всички мои колеги: Шафак Pekdemir, Тугай Мерджан, Tugche Кумран Yagyz Kandykmen, Юмит Йошино, Ayshegul Гюнай, Jønch Shahinbash Хакан Dinchkol, Танер Румели Ече Kokenli, Gozde Mutluer и нашия директор - Ед Teksoz. Също така, благодаря на всички работници, които са били зад камерите: за тяхната подкрепа и вяра в мен.

      Но има един, този, който ме подкрепя и каза, че ще успея от първия до последния ден. От време на време, когато ме беше страх и казвах: "Не, не се получи", той ми казваше, "не се отказвай, ще се справиш."  Душата ми - Tolgahan Sayışman, благодаря ви много.

     Благодарна съм и на всички мои приятели, фенове, които ме подкрепиха по време на цялото това пътуване. Благодаря ви, много ви обичам. 

      Да, свърши! Тази история свършва тук, но никога няма да се откажа от приятелството и комуникацията с всички тези хора!"

# 41
  • Мнения: 307
Здравейте !
Еми, благодарим за новата тема !Дано я изпълним с позитивизъм и много усмивки bouquet

# 42
  • Мнения: 13 539

О, Боже, какой мужчина!








Лолита, Миши,

# 43
  • Мнения: 27 437
     Здравейте   в неделния слънчев ден Simple Smile

Цитат
обичам фантастика и на нетфликс сериалите са яки, странни но хубави, пък и с Ча - 😊 те сега снимат нали? Знае ли се кога ще почне?

Миши  bouquet снимат  епизоди . Режисьора на фантастиката е хахо снимал  е филми на ужасите .   Оригиналното заглавие е Защитникът  Peace
    не е с добро качество    тук може да видиш  героят на Ча - Хакан в роля . 
Скрит текст:

 Емииии  Hug bouquet   

Скрит текст:

  Толга и Баде Ишчил  са много хубави .   Може  да изгледам филма.



# 44
  • Мнения: 13 539

     Здравейте   в неделния слънчев ден Simple Smile
Цитат
обичам фантастика и на нетфликс сериалите са яки, странни но хубави, пък и с Ча - 😊 те сега снимат нали? Знае ли се кога ще почне?
Миши  bouquet снимат  епизоди . Режисьора на фантастиката е хахо снимал  е филми на ужасите .   Оригиналното заглавие е Защитникът  Peace
    не е с добро качество    тук може да видиш  героят на Ча - Хакан в роля . 
Скрит текст:
Емииии  Hug bouquet   
Скрит текст:
  Толга и Баде Ишчил  са много хубави .   Може  да изгледам филма.
Феми, благодаря ти! С такова нетърпение се чака този сериал, че чак се замислям дали да не започна да го следя, защото Ча определено ми харесва.
Да ти върна жеста!
Скрит текст:
Да не забравяме и почитателките на Бурак. За вас, момичета!

но той върви в комплект с нашичкия.


Общи условия

Активация на акаунт