Гърция, почивки All Inclusive и HB /Тема 3/

  • 72 981
  • 486
  •   1
Отговори
# 135
  • София
  • Мнения: 3 456
Започнаха да се проявяват оферти за ранни резервации.Но цените определено са доста нагоре от предходния сезон....

# 136
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Сигурна ли си, че гледаш същото място? 6 нощувки началото на септември- 3680 лв. Ако единия възрастен е пораснало дете  всъщност, цената пада още - 2308 лв.
Пусни линк, моля те, за да видя дали е същия.Гокемия ми син ще е на 17 г другата година, за това се води голям.Над 1800 лв за ол инклузив не ми се дават за Гърция.

# 137
  • София
  • Мнения: 14 665
Сигурна ли си, че гледаш същото място? 6 нощувки началото на септември- 3680 лв. Ако единия възрастен е пораснало дете  всъщност, цената пада още - 2308 лв.
Пусни линк, моля те, за да видя дали е същия.Гокемия ми син ще е на 17 г другата година, за това се води голям.Над 1800 лв за ол инклузив не ми се дават за Гърция.

https://www.booking.com/searchresults.bg.html?aid=318615&lab … 1=A%2CA%2C12%2C16
До 16 г. май е отстъпката.

# 138
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Сигурна ли си, че гледаш същото място? 6 нощувки началото на септември- 3680 лв. Ако единия възрастен е пораснало дете  всъщност, цената пада още - 2308 лв.
Пусни линк, моля те, за да видя дали е същия.Гокемия ми син ще е на 17 г другата година, за това се води голям.Над 1800 лв за ол инклузив не ми се дават за Гърция.

https://www.booking.com/searchresults.bg.html?aid=318615&lab … 1=A%2CA%2C12%2C16
До 16 г. май е отстъпката.
Най-евтините вариант на 3+1 е 3680лв и стига до над 5000лв.Хотела е страхотен наистина, но доста скъп. Simple Smile

# 139
  • София
  • Мнения: 727
За тази година се интересувам от Platamon Cronwell Resort, но в отзивите в букинг прочетох, че дъното и плажа били каменисти? Вярно ли е това, или пък е било моментно състояние? Изобщо всякакви впечатления от първа ръка биха ми били полезни.

# 140
  • Мнения: 581
Плажът на Кронуел Платамон ризорт е чист. Дъното на места има камъчета, но са ситни и гладки и не беше проблем дори за децата.
За тази година се интересувам от Platamon Cronwell Resort, но в отзивите в букинг прочетох, че дъното и плажа били каменисти? Вярно ли е това, или пък е било моментно състояние? Изобщо всякакви впечатления от първа ръка биха ми били полезни.

# 141
  • София
  • Мнения: 727
Много благодаря за включването.
Доволни ли сте от хотела? Видях, че не е много далеч, сигурно лесно се пътува  дотам?

# 142
  • София
  • Мнения: 5 939
Не помня да е било каменисто на  Platamon Cronwell Resort, или ако е имало е било с малко камъни... не е като други места където са си нужни аква обувки

# 143
  • Мнения: 581
Много съм доволна от хотела. За децата е рай. Не само сплаш парка, но и програмата на аниматорите. В ресторанта има и детско меню, изобилие от плодове. Нямам забележки в нито едно отношение. Лесно се стига. От Солун по магистралата към Лариса. Един ден се разходихме и до Лариса, но не съм впечатлена.  Платамон като курорт ми наподобява Обзор. Крепостта Платамон беше интересна за цялото ни семейство. От там се открива красива панорамна гледка.

# 144
  • София
  • Мнения: 727
Лавандула, много ти благодаря. Значи смело се насочвам натам!
Вие през коя агенция го резервирахте /или самостоятелно?/

Последна редакция: вт, 30 окт 2018, 14:15 от Grace

# 145
  • Мнения: 581
Направо на имейла на хотела писах. Поисках оферта и платих с дебитна карта. 20% искат предплата.

# 146
  • София
  • Мнения: 727
Последно питане към посещавалите Платамон Кронуел - плитко ли е морето пред хотела или бързо става дълбоко?

# 147
  • Мнения: 2 170
Последно питане към посещавалите Платамон Кронуел - плитко ли е морето пред хотела или бързо става дълбоко?
На мен лично ми се стори дълбочко и с доста камъни , но е възможно и да се е получило моменто тъй като почивката ни се застъпваше с лошо време. Имат хубава храна и атракции , но нещо , което въобще не ми хареса беше , че половината (както аз ги наричам, извинете ме за израза) селячество си оставят кърпите и на частния плаж няма свободни шезлонги до 4ти ред. Неколкократно отидох до рецепция да помоля кърпите на хората да бъдат махнати , след като изрично пише , че е забранено и ми беше отказано( нямало човек на такава длъжност). Отивахме в 8 сутринта на плажа и бяхме на 3ти ред , по-напред нямаше места. Мъжът ми се ядоса много и накрая махна кърпите , защото никой не помогна , а и аз бях бременна в 7/8 месец и след това постоянно идваха да се разправят. Много нахални хорица има. Както и да е, обслужването им не е на най-високо ниво, интернета е лош , но всичко друго е наред.

# 148
  • Мнения: 581
Морето е плитко, не става бързо дълбоко.
Ние нямахме проблем  с интернета и шезлонг на плажа. За кърпите за плажа се оставя 10 евро депозит. Всичко беше перфектно.

# 149
  • София
  • Мнения: 3 456
И аз се включвам с питане за същия район.Разглеждам съседния на Кронуел Платамон хотел-Sun beach.Предполагам обстановката на плажа е сходна.Може ли  малко мнение за селищата- Платамон и Неа Пори.ГЛедам че се падат между двете някакси.... Не сме почивали досега в района и всичко  би ми било от помощ.Отзиви за самия хотел, опции за разходки....

Общи условия

Активация на акаунт