За столчето за кола?

  • 636
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 039
Здравейте,опитни мамчета!!!Купихме си количка Кангаро Круизър,та се чудим дали може да се използва като столче за кола???Някой ни беше казал така,но ние не можем да минем без вашето неоценимо експертно мнение  love001!!!

# 1
  • Мнения: 5 370
Имаш предвид само кошчето ли? Него ли да използваш? newsm78

# 2
  • Мнения: 2 039
Да,него,щото се сваля!

# 3
  • Мнения: 5 370
Ами аз лично не съм постъпвала така......имах си отделна кошница, специално за колата. друг е въпросът, че тя беше съвместима и с модела количка, който съм ползвала-тоест, може да се ползва и като кошче за количка.

# 4
  • Мнения: 1 737
На пръв поглед може, но не е изобщо безопасно. Аз съм с Куини XL Фристайл и коша спокойно може да се сложи седнал в колата и да се обезопаси с коланите. Обаче при катастрофа тези колани могат да навредят сериозно на детето, защото са правени за хора с различни размери. Само веднъж съм го ползвала така - в краен случай, защото столчето не беше с нас, а пък този вариант е по-безопасен от колкото да пътуваш с детето гушнато в теб. Grinning

# 5
  • Мнения: 5 370
На пръв поглед може, но не е изобщо безопасно. Аз съм с Куини XL Фристайл и коша спокойно може да се сложи седнал в колата и да се обезопаси с коланите. Обаче при катастрофа тези колани могат да навредят сериозно на детето, защото са правени за хора с различни размери. Само веднъж съм го ползвала така - в краен случай, защото столчето не беше с нас, а пък този вариант е по-безопасен от колкото да пътуваш с детето гушнато в теб. Grinning
Точно за този вариант говорех и аз по-горе Peace Peace

# 6
  • Мнения: 46 508
Вземи си кошница/столче за кола, не прави компромис за 60-70 лв. Peace

# 7
  • Мнения: 1 881
Аз имам тази количка, но не съм ползвала коша, купихме отделнно кошница....Както вече са ти обяснили, не е безопасно, тък като няма как да се върже самия кош безопасно. А и коланите не са предвидени да издържат на евентуален удар. Така че, по  - добре купете най - евтината кошница, пак е по - добре, отколкото коша на количката Thinking

# 8
  • Мнения: 2 587
Можеш да го използваш,ако нямаш възможност за друго,но определено е по-добре да си купите столче за кола.
Колкото за риска при катастрофа-всичко е много относително-да не се случва на никого Praynig. Казвам го от гледната точка на човек,който точно преди четири дена е преживял едно сериозно търкаляне с колата завършило с колелата нагоре,заедно с бебе в кош от количка на задната седалка разминало се само с две ожулвания.

# 9
  • Мнения: 2 039
Сърдечно благодаря за отговорите  bouquet!При мен не е въпрос на възможности,а чисто и просто се чудех дали е нужно да си вземам столче.Но определено ще ви послушам newsm10!
imoto,много съжалявам за инцидента   Weary,но важното е,че сте живи и здрави yes!!!

# 10
  • Мнения: 6 472
Не съм привърженик а нещата 2в1, защото не вършат работа за  нито едно от двете Grinning Понеже в случая става въпрос за безопасността на детето, горещо ти препоръчвам да си купиш отделно столче за кола.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 176
Имаме подобна количка на Кенгуро, но не Круизър, а Дейзи. Мисля, че от гледна точка на безопасността няма проблем ако се ползва като столче, а не кошница, т.е. за дете което седи, а не за бебе. Все пак ние сме с отделно столче за кола, защото то си седи постоянно в колата - не мога постоянно да сглобявам и да нося напред назад коша от количката.

# 12
  • Мнения: 8 917
На пръв поглед може, но не е изобщо безопасно.  Само веднъж съм го ползвала така - в краен случай, защото столчето не беше с нас, а пък този вариант е по-безопасен от колкото да пътуваш с детето гушнато в теб. Grinning
Peace

Общи условия

Активация на акаунт