Лунна диета

  • 67 683
  • 752
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 11 534
Те на пътва страница са за нашия часови пояс
Да, видях и затова си го изчислих с два часа назад за мен.  Hug

# 286
  • Мнения: 7 723
Оу, сори, не разбрах Simple Smile

# 287
  • Мнения: 11 534
Оу, сори, не разбрах Simple Smile
А, нищо!  Hug

# 288
  • Мнения: 2 266
Кога е следващото лунуване? Може да се включа и аз следващият път.
На 19.07.2018 от 22:53:28
Благодаря!  bouquet Аз се ориентирах вече от първата страница и дори си го изчислих за нашия часови пояс.  Hug


Къде живееш и как го изчисли,че и аз съм извън Бг.

# 289
  • Мнения: 11 534
Аз съм в Ирландия и сме с два часа назад от България.
Следващото лунуване на 19.07.при нас се пада в 20:53 ч. (22:53 българско време).  Hug
Изглежда ми много удобно, когато започва вечерта, тъй като мразя да си лягам гладна.  Simple Smile

# 290
  • Мнения: 2 266
благодаря

# 291
  • Мнения: X
Включвам се за първи път, привет! Изчетох темата, в първи пост е обяснено за логиката м/у отливите т.е. извличане на излишната вода, токсини при новолуние, ако правилно съм разбрала. Това ми трябва и такава дата изглежда трябва да следя.
А при пълнолуние, защо лунувате - заради приливите ли, т.е. хидратиране на клетките?
Утре пък защо ще лунувате хич не ми е ясно, като е някаква фаза "първа четвърт", тя с нещо важна ли е, имате ли ефект?
Щом сте я посочили в темата, мятам се и аз, с лунно обяснение или без, денонощие-две разтоварване на течности все ще е от полза мисля SmileyFlowers Bouquet

# 292
  • София
  • Мнения: 3 472
Stephchica, здравей! Разгледай този сайт, ще ти е мн. полезен.

http://fazinalunata.com/bulgarian/fazi-na-lunata/lunen-kalendar-2018/

Аз лунувам от 2007 година, като предпочитам и 4-те фази. Понякога успявам да изкарам 36 часа.
Не съм само на вода- правя си фрешове от грейпфрут и портокал, чай от джинджифил, пия топла вода (действа ми някак си засищащо), хапвам по малко плодове. Лятото карам на диня. Ако ми се вие свят включвам и малко ядки. С една дума лунувам така, че да е удоволствие, а не като наказание.
От време на време правя почивки от няколко месеца.

Тази фаза съм я подкарала от вчера сутринта и чак следобяд видях, че започва днес вечерта Joy Ще изкарам и днес на диня, за да заформя 36- 40 часа.
Успех на всички, които "ще се хванат на хорото" довечера 22:53 ч.! Kissing Heart

# 293
  • При децата ми
  • Мнения: 6 044
AnyHr, какви ядки включваш?

# 294
  • София
  • Мнения: 3 472
AnyHr, какви ядки включваш?

Сурови бадеми и шам фъстък. Но това си е мой щадящ вариант на луДуване.

# 295
  • Мнения: 7 723
Хайде, наближава Simple Smile

# 296
  • Мнения: 25
Здравейте,мацки!Аз от 3 дни съм на млечната диета и съм минус 1.800 кг.Предполагам,че съм смъкнала водата от организма.Но прочетох,че от този вечер има фаза на луната,ама не разбрах за колко време се гладува,един ден или повече?

# 297
  • София
  • Мнения: 3 472
Здравейте,мацки!Аз от 3 дни съм на млечната диета и съм минус 1.800 кг.Предполагам,че съм смъкнала водата от организма.Но прочетох,че от този вечер има фаза на луната,ама не разбрах за колко време се гладува,един ден или повече?

Ето информация

http://fazinalunata.com/bulgarian/fazi-na-lunata/lunen-kalendar-2018/

Аз приключих точно, когато започна фазата Grinning. Доволна съм- 36 часа, няколко литра вода и една 🍉.
Успех на започващите! Kissing Heart

# 298
  • Мнения: 1 008
Много сте тихи. Има ли плувци?

# 299
  • Мнения: X
Уж на майтап, но удържам фронта! Мога при пиене да усетя целия път на водата от гърлото, през хранопровода, до стомаха Joy

Общи условия

Активация на акаунт