ЗОНАТА и ние - 15 Тема

  • 103 844
  • 830
  •   1
Отговори
# 15
  • Пазарджик, България
  • Мнения: 45
Здравейте!
Много ми се иска и аз да влезна в Зоната и чета усилено старите ви теми. Имам много чуденки, но основната ми за момента е как стои въпроса с домашното кисело и прясно мляко. Гледам, че повечето хора използват нискомаслени продукти, но в къщи държа да се яде домашно мляко. Как се изчислява то?
Благодаря предварително за отговорите! И се извинявам, ако някъде по-назад има отговор, просто не съм стигнала още до него:smile:Relaxed

# 16
  • Мнения: 1 384
Днес кантара отчете - 700 гр.Спазвам стриктно блоковете,тренирах и се движих доста.Чувствам се бодра и енергична,явно я уцелвам Зоната.Утре ще сикупя и рибено масло.
Магла ти по колко блока ядеш сега като кърмиш?
Суши,домашното кисело мляко съдържа и протеини и въглехидрати и мазнини.Сега колко са мазнините зависи от самото животно.Можеш да го консумираш като самостоятелно хранене,като съобразяваш количеството с общия брой блокове,които трябва да приемаш.За 1 блок БВМ са около 200 гр. мляко.

# 17
  • Мнения: 108
2-4-1-4-1 такъв е реда на блоковите ми и двата междинни блока винаги са ми прясно мляко защото не чувствам глад. Днес кантара показа само 100 гр на долу😔 или нещо не правя както трябва или просто не действа при мен 😒

# 18
  • Мнения: 108
повечето сме в групата във фейса тук почти никой не пише


Може ли да ни дадете линк към групата? Благодаря предварително 🤗

# 19
  • Мнения: 1 384
Магла,напиши Зоната в търсачката на фейсбук и ще ти излязат няколко групи към който можеш да се присъединиш.
Лично на мен тук ми е по-приятно.
Не се притеснявай,ако спазваш точно правилата ще свалиш килограмите.Просто сега още ти бошуват хормоните,но с времето ще се получи.По -важно е да си кърмиш детенцето.
Аз днес съм - 300гр.След малко ще си хапна 1БПВМ и отивам на разходка.После ще карам кростренажора и ще правя упражнения.

# 20
  • Мнения: 108
Наистина може да е от хормоните, вчера четох с колко кг са отслабнали бг мамите след раждането 😳и направо изпаднах в депресия, за два месеца всички кг изчезват и т.н от самосебе си. А аз трети месец и още се търкалям😔. Иначе днес и аз мръднах с 300 на долу☺.Важното е, че поне свалям, иначе се бях закотвила и не мърдах.Happy имам голям стимул от теб дори да не съм свалила днес знам, че щом ти сваляш значи моя ден сигурно е утре 🤗радвам се, че има тук някой с който мога да споделям. Ти мериш ли или караш на око?Няма да мога да споделям в Фейсбук и да задавам въпроси ако е публично, имам много истински приятели, но и много неприятели и не ми се иска да ставам тема за разговор и подигравки.Мислех, че има затворена група.

# 21
  • Мнения: 152
Хайде и аз да споделя, от седмица в зоната се мъча отново. Все почвам и спирам. Искам да ви питам, дали би имало ефект с по-малко блокове?  Ако ям сутрин после цял ден съм озверяла за храна. Първото ми ядене е към 10:30 и се чувствам добре. Има затворена група, към сайта kakvodaqm, но е платена. Аз съм в нея и ... Все почвам и спирам. Редовно следя резултатите на момичетата там, наистина са перфектни. Истината е в постоянството.

# 22
  • Мнения: 108
А на око ли сиправиш порциите или на везничка, защото аз карам на око и си мисля, че затова много бавно свалям.

# 23
  • Мнения: 1 384
Днес съм +200гр.Confused,но важното е че като цало съм - 1 600 гр.надолу.
Магла,гледам да тегля когато мога храната,но днес на обяд ще съм на гости и ще карам на око.

# 24
  • Мнения: 294
Има ли ресторант,или човек ,да предлага зонова храна срещу заплащане.Бях срещал за София навремето,но ме интересува за Пловдив ?

# 25
  • Мнения: 108
Аз бях с -300 сутринта.Оххх аз днес се изкуших ☹😫😖😡😢 не можах да издържа сутринта изядох една филия пържена с яйца майка ми е тук и ги направила за закуска на мъжът ми и на обяд ядоха сладолед и пак ме изкошиха и сегааа ми е многоо гузно, много съм ядосана на себеси.

# 26
  • Chicago/Varna
  • Мнения: 112
За съжаление днес кантара показа точно колкото и вчера,но продължавам по план.Днес бях доста стриктна и претеглих храната,която поех.До тук 9ПВМ,остана ми 1 блок за закуската преди лягане. Правих упражнения и карах 10 мин.кростренажора. Днес си инсталирах на телефона едно приложение за напомняне на пиене на вода,че много малко пия.Дотук съм изспила към 2 литра.Доволна съм.Дано утре има минус.
Ако си на 10 блока и както чета, че тренираш, няма да имаш особени резултати. Увеличи си блоковете смело, на 11,  ако трябва и на 12.  Тогава ще потръгнат нещата. В Зоната трябва да се яде здраво Wink

# 27
  • Мнения: 880
Здравейте,
притичвам от тема в тема аз, но вече се надявам да съм намерила моята Simple Smile)
Имам много за сваляне (15 кг) и на 10 ще съм много щастлива и най-вече, ако Зоната наистина ми помогне да оправя хранителните си навици

Май не сме много, пожелавам успех на всички ви!

# 28
  • Мнения: 108
Добре дошла, да малко сме, но пък достатъчно за да се подкрепяме. ☺ В кой ден си дано да имаш скоро резултати с които да зарадваш и нас ☺

# 29
  • Мнения: 2
Здравейте! АЗ съм Ники и от две седмици съм в Зоната. Меря стриктно грамажите, спортувам, но за сега без ефект върху теглото. Не съм се очаяла, защото най-малкото се храня и не качвам. Години наред гладувах и качвах, развалих си стомаха и отключих ред други проблеми със здравето. Сега съм обнадеждена... от доста години имам книгата Зоната и ние, прехвърлях я, пак я оставах, но сега явно и е дошло времето и съм много запалена!
Мисля, че съм объркала малко мерките за протеиновите блокове, и навярно за това нямам резултат на кантара след две седмици Зона. Моля за малко помощ...
Изтеглих различните таблици с хранителните блокове, но има разнопосочно инфо колко грама е готово изпечено или сварено месо, напр. пилешко - на едни места пише 25гр. за 1ПБ, на други 42гр..... а аз до сега на основно хранене от 3блока приемах 90 гр. готово изпечено...което май е грешка!
Пилешка (печено, варено) - ......гр. ? 1 ПБ
Телешко (печено, варено) - ..... гр. ? 1 ПБ
Свинско ( печено, варено) - ..... гр. ? 1 ПБ
Риба ( печена, варена) - ..... гр. ? 1 ПБ

Преди два дни купих пилешко филе без кост и реших да го оразмеря на порции от по три блока преди да го сготвя, за да ми е по лесно после да си приготвям храната. И така след като го задуших под капак, меря и ....65- 70 гр. в сготвено състояние!?
За това реших че съм бъркала предните дни като мерех по 90 гр. готово месо...
Стана дълго, извинете!
Благодаря ви предварително и успех на всички!!!

Общи условия

Активация на акаунт