София-ж.к Бъкстон,Борово,Красно село,Павлово- Тема 4

  • 118 212
  • 1 046
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 624
Здравейте, моля за препоръка за ученическа занималня 1-4 клас, в района на 142ро.

# 196
  • Мнения: 45
Здравейте, отдавна не съм писала тук, но прочетох в темата, че доста момичета ходят при д-р Арабаджикова, в частния ѝ кабинет, та може ли малко информация колко време предварително се записва час, какъв ѝ е графика, чака ли се много, приема ли и без предварителен час?

# 197
  • София
  • Мнения: 6 010
Момичета, доволни ли сте от педиатрите в 20 ДКЦ?

Последна редакция: ср, 24 окт 2018, 09:38 от Госпожа Лаленце

# 198
  • Мнения: 3 191
Лаленце - моето дете е при Вангелова. Има две посещения по болест - и двете са издънка, при положение, че още с влизането първия път и обясних особености във връзка с разболяването на детето и как протичат обикновенно. Два часа след посещението при нея и заключението и, че гърдите са чисти, детето направи поредния бронхоспазъм.
Вторият път заведох детето с обрив от розеола, с изричното уточнение, че два дни е бил с Т и на третия е избил обрива. Обясних, че не е ял нищо ново, но тя настоя, че е хранителна алергия и отказа да запише, че детето е било с розеола.
Аз не вярвам, че е добър диагностик, след гореизложеното я “ползвам”, защото държавата ме “ задължава” ваксините да се поставят и вписват в някакъв регистър. За останалите случаи ползвам частен педиатър и детски пулмолог.

# 199
  • София
  • Мнения: 700
Здравейте!
Влизам да питам за шивачка с плетачна машина някъде в района? Трябва ми за скъсяване на плетена рокля

Предварително благодаря

# 200
  • София
  • Мнения: 9 918
Идеи за учител по математика с опит (не става дума за кандидатстудентски изпити) в района или в южните квартали?

ПП: Добър обущар за лепене на платнени обувки? Мисля да ходя при този на Г.Делчев (близо до Дойран).
Шивач за дребна поправка в района? Да не е скъп.
На ул.Кюстендил има...нали тя е тази по канала от Дойран към пл.Ручей.
Този път ще ми трябва за направа на перде от плат и перделък. Rolling Eyes

Добър шивач за перде - магазинчето за пердета на спирката на трамвай пет на пазара. Не знам дали шие с плат, който не е от магазина.
Друг добър шивач - на гърба на червения блок, който е на Дечко Йорданов, в малките пристройки. Прави ми калъф за детско столче за кола - справи се перфектно и не взема скъпо.
Ще ида за скъсяване на панталон - дано успея да го открия..

# 201
  • Мнения: 1 050
Шивач за дребна поправка в района? Да не е скъп
Друг добър шивач - на гърба на червения блок, който е на Дечко Йорданов, в малките пристройки. Прави ми калъф за детско столче за кола - справи се перфектно и не взема скъпо.
Ще ида за скъсяване на панталон - дано успея да го открия..
[/quote]

Ето го, поиграх си да го снимам, дано се ориентираш.

# 202
  • София
  • Мнения: 9 918
Скрит текст:
Шивач за дребна поправка в района? Да не е скъп
Друг добър шивач - на гърба на червения блок, който е на Дечко Йорданов, в малките пристройки. Прави ми калъф за детско столче за кола - справи се перфектно и не взема скъпо.
Ще ида за скъсяване на панталон - дано успея да го открия..

Ето го, поиграх си да го снимам, дано се ориентираш.
[/quote]
Бях там, но само това е останало...
Явно ще търся другаде. С/у Фантастико на Каблешков вече по 2седмици се чака и се отказах

# 203
  • Мнения: 1 050
Скрит текст:
Шивач за дребна поправка в района? Да не е скъп
Друг добър шивач - на гърба на червения блок, който е на Дечко Йорданов, в малките пристройки. Прави ми калъф за детско столче за кола - справи се перфектно и не взема скъпо.
Ще ида за скъсяване на панталон - дано успея да го открия..

Ето го, поиграх си да го снимам, дано се ориентираш.
[/spoiler]Бях там, но само това е останало...
Явно ще търся другаде. С/у Фантастико на Каблешков вече по 2седмици се чака и се отказах

[/quote]
Flushed Flushed Flushed
Извинете ме за реакцията, много се учудвам, пролетта ползвах услугите там. На пазара между големите скари, срещу  ъгъла с маслините в дъното също има добър шивач.

# 204
  • Мнения: 1 050
Магазин за сребърни бижута къде да търся? Някъде около пазара сещате ли се?

# 205
  • София
  • Мнения: 1 977
Отвориха един нов магазин за сребро срещу цветарския на Тодор Каблешков,там в безистена ако се сещате.

# 206
  • Мнения: 1 050
Козметик, от който сте доволни в района?

# 207
  • София, България
  • Мнения: 2 222
За козметик препоръчваме всички Вероника от Миама, на пазара на Красно село.

А аз искам да попитам къде правите на момиченцата си от онези прически с плитките. Ще ходим на сватба и искам да я наглася с такава прическа. Сещате ли се - пусната косичка, но отгоре заплетена плитка като диадема например.

# 208
  • София-Младост
  • Мнения: 23 336
радос, провери в Пъзел...нямам обаче лични впечатления
http://puzzlekids.biz/borovo/#borovolocation

# 209
  • София, България
  • Мнения: 2 222
Супер, мерси, 3 деца и 2 мами сме се записали всички за прически Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт