Назначено лечение от невролог

  • 5 886
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 188
Здравейте. Първо искам да изразя положителното си впечатление за д-р Даниела Ганева- невролог в гр.Варна. за пръв път усетих чавечност в доктор. Относно проблема.около месец имям схванат врат  с болки. Абсолютно никакво мазило или хапче не помогна. Ганева ми назначи баклофен, келтикан, етодин и дияспорал магнезий. Имате ли наблюдения върху тези мудикаменти?

# 1
  • Мнения: 11 337
А пробвала ли си с масажи да си помогнеш?
При кинезетерапевт разбира се.

# 2
  • Мнения: 54 404
Проблемът е такъв, че не минава бързо.
При мен продължи повече от година. Но не съм пила постоянно лекарства, мазането много малко отпуска.

Не съм пила Келтикан, но съм доволна от Милгама N.

# 3
  • Мнения: 3 157
Няма как да ти кажем дали медикаментите са подходящи за теб.Магнезии съм пила без лекар,даже и сега пия някакъв на общо основание без конкретно оплакване.Иначе имам някакъв разместен прешлен и понякога врата ми се ,вдървява'',но поне засега си минава без лекарства.

# 4
  • Мнения: 54 404
Магнезий за такива силни болки няма да помогне.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Снимка не ти ли направиха? Веднага хапчета?

# 6
  • Мнения: 188
2 пъти рентген. Казват вс ок.

# 7
  • Мнения: 188
Масаж почнах , но не при кинезитерапевт. Докторката каза че в началото на месеца ще ми даде направление за физионерапия, пък ще видим....

# 8
  • Мнения: 188
Единствено Ямр не съм прравила, но малко скъпо ми идва. Но и то ще се наложи май.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Аз така се мъча, но с крак... Една загубена невроложка не ми помогна, освен да ми изпише скъпи и агресивни таблетки, макар да й казах, че съм с прекаран гастрит... от това, което прочетох, си мисля, че е прищипан седалищен нерв.
Трябват специални упражнения...

# 10
  • Мнения: 188
Мога да кажа, че движение му емайката. По 10 часа съм на компютър..... не мога да намеря не време, а сили обаче да се движа...

# 11
  • Варна
  • Мнения: 10 789
И аз работя на бюро и само си мечтая да дойде обедната почивка и да се разходя. Като вървя не ме боли. Забелязвам, че от нервно напрежение също може да ме заболи кракът...

# 12
  • Мнения: 188
Да нервите ш стреса са основен фактор..... и аз гледам по обяд да се раздвижа.. даже колегите се сърдят, че се цепя ... ама като имам нужда какво да се прави..

# 13
  • Мнения: 11 337
И аз работя на бюро и само си мечтая да дойде обедната почивка и да се разходя. Като вървя не ме боли. Забелязвам, че от нервно напрежение също може да ме заболи кракът...

Ако е така е добре да пиеш Б комплекс

# 14
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Пила съм, и въпросната Милгама, и  витамини, каквито сама си изпиша. Stuck Out Tongue Winking Eye

Общи условия

Активация на акаунт