За превръзките и тампоните

  • 5 685
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 651
Тампон се слага най лесно леко приклекнала и се вади по същия начин - не би трябвало да те боли.

# 16
  • Мнения: 433
danitu  ще пробвам както казваш ти.аз го сложих стъпила с единия крак на един стол.много се чудя дали да си купя тампакс,но някой да каже дали има размери и кои са най-малките и също така какво значи да са много меки?нали се слагат с апликатора-не би следвало да има връзка или бъркам? newsm78

# 17
  • Мнения: 18 542
Аз не ги харесвам. Вярно е, че са удобни, обаче поставянето и махането ми е ужасно неприятно...брр...

luni4ka, като го слагаш, трябва да го избутваш назад и нагоре - това е посоката на влагалището. Ако го буташ само на горе, няма да влиза лесно и боли...явно техника си трябва за тая работа.

# 18
  • Мнения: 433
знам посоката-то и на кутийката си пише,и една приятелка ми каза.на мен проблема ми е с пръстите.а иначе това с боленето си го обяснявам защото още съм девствена.а може и да греша

# 19
  • Мнения: 18 542
знам посоката-то и на кутийката си пише,и една приятелка ми каза.на мен проблема ми е с пръстите.а иначе това с боленето си го обяснявам защото още съм девствена.а може и да греша
Надали това епричината. Ако влагалището е и по-сухо, също може да понаболва. Не вярвам и пръстите ти да са причина.
А бе с две думи, трябва практита.  Wink

# 20
  • Мнения: 4 651
Виж девствена не съм слагала, тогава се носеше мълва, че ако си - тампони не се ползват. Пробвай наистина приклекнала, тогава това : назад и нагоре става по лесно и естествено. И да не се опитваш да го набуташ с два пръста до края  newsm78
Ако влагалището ти е много сухо, също може да е леко неприятно.

# 21
  • Мнения: 433
хахаха danitu с 2..аз с 1 не мога до началото,ти с 2 искаш до края  Joy ще им хвана цаката аз на тампоните че лято идва,къси полички,панталонки...голям мерак...след малко ще се мъча да го махам(дано не боли много)..утре отивам до аптеката да разгледам тампакс и ако не ми вдъхнат доверие пак си взимам об

# 22
  • Мнения: 4 651
хихик, абе де да знам аз, все забравям, че сега сте по- просветени от нас, аз сериозно си мислех едно време, че сложа ли тампон и отиде ми чесността на кино  Joy

# 23
Аз започнах да използвам тампони като тийнейджърка - като се сетя какъв зор беше докато се науча да ги поставям  Shocked Ужас! Обаче сега много се радвам,че бях упорита и не се отказах докато не  се ошлайфах  Grinning тогава поставянето ми отнемаше по няколко минути и повярвайте ми пот се лееше от мен. и това продължи повече от първия път. Сега ги поставям за секунди - не усещам никакъв дискомфорт при поставянето, докато съм с тях ( ако усещате неудобство докато сте с тампон значи не сте го поставили правилно), нито пък при изваждането - само към края на цикъла срещах трудности при изваждането защото тогава кървенето силно намалява, но откакто ОБ пуснаха на пазара Pro Comfort вече нямам никакви проблеми. Действай смело и ще видиш как ще се усъвършенстваш и няма и да помислиш пак за превръзки.

# 24
  • Мнения: 433
ами danitu  аз до преди мислих обратното....раздаваха ни книжки,просветляваха ни ала бала...в училище от always ни изнасяха лекции преди няколко години.и си мислих че с тампон няма шанс да се опороча,обаче всичките ми приятелки които си слагаха тампони и в последвие "станаха жени"-ооо чудо-никаква болка първия път,никаква кръв и подобни работи.така че нз какво да мисля вече,но честно казано 2-рия вариант повече ме устройва Wink

# 25
  • София
  • Мнения: 39 758
Ползвам тампони в началото и края на цикъла. Честно казано вече не помня кога започнах да ги използвам. В началото и на мен ми беше трудно слагането. То ваденето е лесно. Само доста зор видях само веднъж когато ми се скъса конеца.
Оикновено купувам ОБ. Последният път пратих мъж ми до аптеката, и ми е купил голяма кутия на Евент (мини).
Пробвала съм няколко марки, но като че ли от ОБ-то съм най-доволна.

# 26
  • Мнения: 4 651
ами danitu  аз до преди мислих обратното....раздаваха ни книжки,просветляваха ни ала бала...в училище от always ни изнасяха лекции преди няколко години.и си мислих че с тампон няма шанс да се опороча,обаче всичките ми приятелки които си слагаха тампони и в последвие "станаха жени"-ооо чудо-никаква болка първия път,никаква кръв и подобни работи.така че нз какво да мисля вече,но честно казано 2-рия вариант повече ме устройва Wink

Въх да съм знаела таз работа, че моя първи път беше баси касапницата  hahaha hahaha

Пък AnMary, аз веднъж съм станала нощем и съм си го махнала явно ама не помня, че на сутринта като взех да го търся пусти тампон, що ровене падна, чак любимия разбра за драмата и взе да ми предлага той да провери там ли е не е ли,че да се успокоя  hahaha  Joy

# 27
  • Мнения: 433
AnMary как така се е скъсал?как го махна после

# 28
  • Мнения: 270
никога не съм имала проблеми с поставянето на тампоните, даже за първи път чувам, много са ми удобни и ги ползвам често. скоро си взех за първи път такива с апликатор и ги намирам за доста удобни за поставяне, но ти щом имаш проблеми с обикновинети, по-добре задръж малко за тези с апликатор:)

# 29
  • Мнения: 5 299
Направо си клякаШ като го поставяШ, и пак по съЩият начин се маха. Отнааало наистина Ще ти е трудно докато свикнеШ. Ако тампона е поставен правилно изобЩо не трябва да го усеЩаШ. Аз например, когато не съм го сложила както трябва започва да ме наболява корема. С тренировки Ще станеШ спец Peace Не е хубаво да се ползват за през ноЩа.

Общи условия

Активация на акаунт