За превръзките и тампоните

  • 5 687
  • 64
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 565
дано устискам.всичките ми приятелки ползват тампони и то от големите(аз си купих днес мини ОБ а те с най-големите) чак ме е срам.а и още нещо-никъде не прочетох дали тампакс имат размери и къде има всичките им видове.защото определено това мъчение с поставянето не мисля да го повтарям

Тампакс имат размери: lites (те са най-малки) , regular, super i super plus. Аз съм много доволна от тях. Има ги по всички аптеки.

# 46
  • Мнения: 2 039
Ползвам само тампони от 7-8години и не бих ги заменила!Превръзката хич не мога да я изтрая Embarassed.И съм доволна от Event,та тях си купувам(е,сега не,щото нося бебе newsm32 Grinning).Първия път беше адски гадно,но се свиква после  bouquet

# 47
  • Мнения: 289
знам че има 2 такива теми(поне те излизат с търсачката) но нз защо нямаше опция да пусна отговор там-не разбирам.преди малко си сложиш първия тампон в живота.беше ужасно-не ме болеше много,но ако ви кажа как го слагах ще ми се смеете много.прочетох за такива с апликатор,но също в мненията пишеше че те се развалят(не излизат цели) и ме е страх да си купя от тях.моля ви-успокойте ме ако не е опасно,или обратното-кажете ми всичко което може да стане защото най-добрата ми приятелка казва че нея я боли доста като го изважда.нормално ли е?


За мен най-удобната поза е легнала с разтворени крака, тогава влагалището се разтваря и можеш да го поставиш дълбоко, след което въобще не го усещаш. Как само прозвуча, все едно се нагласявам за разни други неща, но наистина е много лесно в тази поза. Другото, за което са ти споменали момичетата е, че ако си суха ще ти е по-трудно. В такъв случай би могла да ползваш малко лубрикант.


# 48
  • Мнения: 686
Ще взема и аз да пробвам с тампони, щом казвате че са удобни. Аз все още се мъча с тия превръьки 

# 49
  • Мнения: 3 611
Ползвам от 5 г. само тампони и не бих ги заменила за нищо на света. Купувай си от най-малките и ги слагай по-навътре(докъдето ти стига пръста). Слагането е въпрос на навик, аз първите 2-3 пъти  изобщо не можах да го натикам,сега като се сетя ми е смешно. Laughing  Изваждането няма проблем,защото само дърпаш за кончето и няма начин да сбъркаш.

 newsm10

И аз така. Преди години слагах преврьзки и все се омазвах до ушите.
Сега сьм направо като преродена- не усещам ни кога ми идва, ни кога ми свьршва...
Признавам обаче, че и аз в началото имах трудности, но пьк всичко е вьпрос на навик.   Peace

# 50
  • Мнения: 9 990
знам че има 2 такива теми(поне те излизат с търсачката) но нз защо нямаше опция да пусна отговор там-не разбирам.преди малко си сложиш първия тампон в живота.беше ужасно-не ме болеше много,но ако ви кажа как го слагах ще ми се смеете много.прочетох за такива с апликатор,но също в мненията пишеше че те се развалят(не излизат цели) и ме е страх да си купя от тях.моля ви-успокойте ме ако не е опасно,или обратното-кажете ми всичко което може да стане защото най-добрата ми приятелка казва че нея я боли доста като го изважда.нормално ли е?


За мен най-удобната поза е легнала с разтворени крака, тогава влагалището се разтваря и можеш да го поставиш дълбоко, след което въобще не го усещаш. Как само прозвуча, все едно се нагласявам за разни други неща, но наистина е много лесно в тази поза. Другото, за което са ти споменали момичетата е, че ако си суха ще ти е по-трудно. В такъв случай би могла да ползваш малко лубрикант.




Какво лягане, какви крака Crazyтампон не се сменя само вкъщи, че да лягате!Девтсвената ципа не пречи на поставянето на тампон.Когато си в цикъл си достатъчно не-суха.Въпрос на практика е, ще се научиш.Не е важно да си напъхаш цялата ръка-достатъчно е с пръста да избуташ просто тампона максимално навътре.Той самият не е по-тънък от пръста-разгледайте внимателно!Така че, момичета-ще се научите.

# 51
  • Мнения: 3 611

Какво лягане, какви крака Crazyтампон не се сменя само вкъщи, че да лягате!Девтсвената ципа не пречи на поставянето на тампон.Когато си в цикъл си достатъчно не-суха.Въпрос на практика е, ще се научиш.Не е важно да си напъхаш цялата ръка-достатъчно е с пръста да избуташ просто тампона максимално навътре.Той самият не е по-тънък от пръста-разгледайте внимателно!Така че, момичета-ще се научите.

Йо-хо-хо как ме развесели  smile3501

Боже, боже, аз пък не се бях сещала, че мога да лягам и да се крача.   smile3555 В леко приклекнала поза или въобще клекнала е супер лесно.  Peace

# 52
За мене лично превръзките са 100 пъти по нехигиенични и по - неудобни. Ако някой го боли като си е сложил тампон значи не го е направил правилно. Научете се да ги носите и ще видите колко е удобно Hug

# 53
  • Мнения: 14 489
аз ги ползвах години наред но напоследък започнах да имам наистина разни такива възпаления до ста често и докторката ми каза, че не е хубаво постоянно да се ползват - само в инцидентни случаи /море, пътуване и др./ поради което ги спрях и ето почти година не съм ползвала. свикнах колкото е да ми беше удобно преди.

# 54
  • Мнения: 352
За мене лично превръзките са 100 пъти по нехигиенични и по - неудобни. Ако някой го боли като си е сложил тампон значи не го е направил правилно. Научете се да ги носите и ще видите колко е удобно Hug

Неудобни - да, но защо пък нехигиенични?

# 55
  • Мнения: 14 654
тази тема взе да придобива доста забавен характер . развеселих се като прочетох как някой ляга или кляка ,за да си смени тампона . ами ако се намирате в тесничка обществена тоалетна, къде ще легнете или клекнете , а лубрикантът против сухота явно трябва да се носи в дамската чантичка като нещо много необходимо при поставянето на тампон  Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 56
  • Мнения: 9 990
тази тема взе да придобива доста забавен характер . развеселих се като прочетох как някой ляга или кляка ,за да си смени тампона . ами ако се намирате в тесничка обществена тоалетна, къде ще легнете или клекнете , а лубрикантът против сухота явно трябва да се носи в дамската чантичка като нещо много необходимо при поставянето на тампон  Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Ами аз предлагам да се прибират до вкъщи за всяка смяна или всеки път като им се приходи до тоалетна Laughing
Майтап, да не се обидите сега, петък е Peace

# 57
  • Варна
  • Мнения: 567
 и аз съм фен на тампоните, досега съм нямала проблеми заради тях (около7-8 години). Но в начало ми беше трудно да свикна с поставянето им, сега вече съм факир  Simple Smile

# 58
  • Мнения: 302
Ползвам и тампони и превръзки, но превръзките само първите дни, а след това тампони

# 59
За мене лично превръзките са 100 пъти по нехигиенични и по - неудобни. Ако някой го боли като си е сложил тампон значи не го е направил правилно. Научете се да ги носите и ще видите колко е удобно Hug

Неудобни - да, но защо пък нехигиенични?
Нехигиенични са защото кръвта е в досег с въздуха и + топлината на човешкото тяло и се разлага супер бързо - от там и неприятната миризма и евентуални инфекции

Общи условия

Активация на акаунт