Най-подходящото време за спортуване

  • 3 111
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Аз тренирам рано сутрин, така се чувствам най-добре.

# 31
  • Мнения: 739
сутрин, 7-7.30ч. след това не мога в жегата. Преди това пия задължително кафе, да се събудя. Половин-един час след това изпивам огромна чаша чай и не ям или само малко плодове, чак на обяд хапвам нещо. Вечер също съм само на течности, повечето дни в седмицата. Спортувам 2-3 пъти седмично иначе много ям. Имаше период, когато спортувах всеки ден по 1час и качих 5кг. вместо да сваля. Мисля за всеки организъм е различно. Вечер не ми остава време, уморена съм, и после наистина няма да спя добре, лягам си рано, защото не съм нощна птица.

# 32
  • Мнения: 25
Майка Зайка, кажи какъв е този клин и откъде си го купила?
Благодаря ти

# 33
  • Мнения: 7
Спортуването е най-ефикано когато е редовно.Не мисля, че това в колко часа ще тренираш ще ти се отрази кой знае колко много.

# 34
  • Мнения: 105
Аз съм чувала, че след16,30часа е най-подходящо, тогава организма изгарял най-много калории. Но най- важно е редовното спортуване

# 35
  • Мнения: 293
мда, най-добре се съобрази с личния си "режим" - когато се чувстваш ти във форма, т.е. в любимото си време от деня, за мен това е рано сутрин, но пък за сестра ми - вечер (то па и наш'то един спорт  Grinning , ама айде)

# 36
  • Мнения: 565
Здравейте!Сутрин е по-ефективно да се спортува,особено на гладно,защото нивото на глюкоза в кръвта е ниско и така организма ''превключва'' по-бързо на режим горене на мазнини.При интензивни натоварвания това става след около 15-20-та минута.

То4но така ми го обясни моят инструктор. Аз оба4е никога не спортувам сутрин, а само ве4ер след работа. Тъй като трябва да съм в офиса в 8:00 (а тук разстоянията са големи) за да се приготвя и стигна навреме ставам в 6:00. Представяте ли си ако трябва и да спортувам преди това в колко 4аса трябва да стана  #Crazy

# 37
  • Мнения: 545
Здравейте!Сутрин е по-ефективно да се спортува,особено на гладно,защото нивото на глюкоза в кръвта е ниско и така организма ''превключва'' по-бързо на режим горене на мазнини.При интензивни натоварвания това става след около 15-20-та минута.

То4но така ми го обясни моят инструктор. Аз оба4е никога не спортувам сутрин, а само ве4ер след работа. Тъй като трябва да съм в офиса в 8:00 (а тук разстоянията са големи) за да се приготвя и стигна навреме ставам в 6:00. Представяте ли си ако трябва и да спортувам преди това в колко 4аса трябва да стана  #Crazy


И аз това се чудех - ако се отдели 1/2 час за спорт + 1/2 час за сутрешен тоалет (вкл. душ) + 1/2 час за закуска и подготовка на детето за тръгване (ясла,детска градина) + 1/2 час (минимум) пътуване до месторабота - дотук = 2 - 2,5 часа. И отделно че трябвало поне 1 час след събуждане - какво излиза? Ако трябва да си на работа в 8:30 трябва да се събудиш най-късно в 5:30. И 1 час толкова рано сутрин докато всички останали спят какво може да се прави, без да им се пречи???

Направо ми изглежда като запълване на времето на някой, който се чуди какво да прави по цял ден...

Общи условия

Активация на акаунт