1 АЕГ - тема 2

  • 86 538
  • 724
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 084


         Първа английска езикова гимназия отбелязва своя 60-годишен юбилей през 2018 година. През дългия си път на развитие, гимназията се е доказала като едно от най-престижните училища в системата на българското и европейското образование. Традициите и иновациите вървят ръка за ръка в процеса на обучение и възпитание на младите хора.

         Гимназията дава разнообразни възможности на своите възпитаници за високо овладяване на учебния материал, за задълбочена и академична профилирана подготовка, както и за изява на дарби и таланти в многобройните извънкласни дейности на училището.
                                                                                                            От ръководството на гимназията




Последна редакция: сб, 17 мар 2018, 12:29 от Спунк

# 1
  • България, София
  • Мнения: 638
Някой е да е чул за родителска на 28 март?

# 2
  • Мнения: 118
Някой е да е чул за родителска на 28 март?

Да,дъщеря ми е в 8 клас и са им казали,че ще има.

# 3
  • София
  • Мнения: 6 084
Да, ще има РС. Аз го зная от класната на сина си.

Ако искате да добавя нещо в първия пост, пишете ми. Все още мога да го редактирам.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 081
Г-н Генин е пропуснал да каже за Европейското Кенгуро, от нашия клас няма един записан.

# 5
  • Мнения: 118
Г-н Генин е пропуснал да каже за Европейското Кенгуро, от нашия клас няма един записан.


На миналата родителска среща при нас каза децата да си следят календара със състезаниятя и който иска да отиде , да му каже.От нашия клас има 2 момчета, които ще ходят.

# 6
  • Мнения: 348
А аз от девойката знам за род. среща на 28.03. Просто да кажат как е бил първи срок.

# 7
  • 1st floor
  • Мнения: 9 064
Тази РС на 28,03 за всички класове ли е?

# 8
  • Мнения: 348
Мисля,че е за всички. Моята дъщеря е 11 клас.

# 9
  • Мнения: 4 915
Здравейте,

Майка съм на седмокласничка. Има ли родители на деца, които учат химия и немски?
Бихте ли споделили отзиви за паралелките и учителите с това профилиране?

Благодаря предварително. Simple Smile

# 10
  • Мнения: 1 207
Здравейте, някой да има конкретни впечатления за г-жа Антоанета Иванова по български и литература? Моята дъщеря е 9 клас и напоследък има проблеми с нея.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 325
Дали има по-мълчалива тема от тази!

Как сте с дисциплината с днешна дата? В нашия А клас все още виреят 3-4 зрънца от непоносимите.

# 12
  • Мнения: 118
Дали има по-мълчалива тема от тази!

Как сте с дисциплината с днешна дата? В нашия А клас все още виреят 3-4 зрънца от непоносимите.



В 8б нещата като че ли се укротиха след изстъпленията в началото, но не знам какво учат.Нямат домашни по нищо.
Дъщеря ми има почти отличен успех, но не е седнала веднъж да се подготвя по каквото и да е. По математика единствено слуша обясненията от "уча се" без да е решила и една задача на лист. Не знам как става това.  Надявам се,че все пак ще излязат с добър език от тази гимназия, но истината е, че няма нищо общо с това, което беше по мое време.

# 13
  • Мнения: 4 915
Горното мнение е доста обезпокоително, особено за мен, чудейки се как да подреждаме желанията за седмокласничката... Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 118
Горното мнение е доста обезпокоително, особено за мен, чудейки се как да подреждаме желанията за седмокласничката... Rolling Eyes


Класният им е много добър.Преподавателят по БЕЛ също. Истината е, че  човек очаква много високо ниво във водещите езикови гимназии, а то не е така.Може и моите очаквания да са били прекалено завишени.Аз имам много сантименти към 1 АЕГ и доскоро пламенно я защитавах, ако някой си позволи да каже нещо негативно. Надявам се, че в 9-ти клас нагоре ще бъде по-стегнато.Дано не си остана само с надеждите.От друга страна дъщеря ми се чувства чудесно.Нови приятели, емоции-всичко и харесва. Няколко от нейните приятелки са във Френската. От това,коета разказват родителите им тайно се радвам, че е в 1 АЕГ.

Общи условия

Активация на акаунт