Идеи за подарък на роднини в чужбина

  • 1 006
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 781
Здравейте
Скоро ще посещавам роднини, от които жената е българка, мъжът  - чужденец, децата - смесени, не говорят български. Децата си имат всичко по принцип, но ми се ще да не ходим "с празни ръце". Те вече ни поръчаха някакви храни, но искам да им вземем по-лични подаръци като не разполагаме с много голям бюджет (нито с много място). Децата са на 6 и 12, момчета, нямам идея от какво се интересуват и какво харесват, а пък и не мога да питам, защото тя ще се усети и ще ми каже, че няма нужда от нищо. Те двамата също не знам какво харесват и от какво се интересуват ..
Книжки на български не е опция, защото родителите не искат децата да научат български..
Може ли някакви идеи?
Благодаря!! Simple Smile

# 1
  • Мнения: 1 150
Може би някакви пъзели. По-лесен за по-малкото и по-труден за по-голямото дете. Може да са с някакви снимки от България. Виждала съм например с храм-паметника Александър Невски.И в допълнение с някакви лакомства мисля е ок. Не е скъпо и обемно.

# 2
  • Мнения: 4 002
Един стенен дартс за двете момчетата. Не е много тежък, но е широк, около 50 лева са, има и по-евтини. За тях към храните някакво малко "сервизче" от традиционни чинии/купи, от тези с кафявата шарка.

# 3
  • Мнения: 9 052
на малкото плеймобил или футболна топка ... виж някой клубен магазин в бг. имат хубави топки . НА голямото разпечатай един ваучер от амазон в съответната страна .(Т.е. .de; .uk; .com ...  )

Общи условия

Активация на акаунт