СПЕШНО!!! Добър хирург за херния във Варна

  • 6 478
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8
СПЕШНО!!!
Моля Ви препоръчвайте ми добър хирург във Варна за заклещена херния за възрастен за втори път ще се оперира
Благодаря Ви предварително

Последна редакция: пт, 16 мар 2018, 23:49 от Dideee

# 1
  • Варна
  • Мнения: 36 586
https://spravochnik.framar.bg/%D0%BC%D0%B5%D0%B4%D0%B8%D1%86%D0% … D0%B5%D0%B2%D0%B0

Приятелка я похвали, каза, че няколко човека от семейството й е оперирала и са много доволни.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 10 787
Д-р Атанас Лисничков от Света Марина. Мен от друго ме оперира, но в стаята имаше жени, оперирани от херния, всички бяха доволни от него, за разлика от един надут доцент (не му помня името).

# 3
  • Мнения: 8
Благодаря Ви
Други мнения

Последна редакция: пт, 16 мар 2018, 23:45 от Dideee

# 4
  • Мнения: 2 024
Мой познат се оперира преди 2 години при Д-р Щерю Щерев, Св.Марина

# 5
  • Мнения: 8
Благодаря 😊

# 6
  • Мнения: 13 784
Аз съм доволна то хирург който има кабинет в МЦ Санита, работи по направление и оперира в св. Анна ( окръжна)  и името му е Юлиян Димитров. Оперира ме 2016 от слабинна херния, която се оказа запусната и доста голяма .Имаха избор и на платнища. За мен поне беше важно какво ще се направи заради възможност за рецидив понеже ние сме с подобни проблеми в моя род. Бях със спинална упойка и всичко мина бързо и лесно.
Успех

# 7
  • Карлово/ Пловдив
  • Мнения: 937
Разгледаш отзивите за различни лекари и решаваш при кого да се оперираш, има доста добри лекари. Поздрави!

# 8
  • Мнения: 1
Здравейте, търся телефон на др.Д.Костов -коремен хирург, хернии , от Военна болница в Варна , ако някой знае,моля да ми напише , за преглед, благодаря.

Общи условия

Активация на акаунт