Най-абсурдните случаи на мъжко/ женско поведение, с които сте се сблъсквали...

  • 15 261
  • 86
  •   1
Отговори
# 30
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Tess, 'рулираш' направо, представям си какви са другите истории.
Но те разбирам, и аз имам такива, дори и анонимно да ги напиша, веднага ще се разбере за кого и какво става дума.

# 31
  • Мнения: 1 413
 ooooh! направо ме убивате момичета!
Иса, много си ми симпатична - трябва да си много сърцат човек, за да насърчаваш бившия в новата му връзка и изобщо винаги ме впечатляваш  bouquet

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 6 927
По какво да разбере??
Около нея колегите й са знаели, обаче никой нито дума т.к той е шефа.
Той дори вкъщи си я е водел, явно когато жена му е била в командировки, а той също често е отсъствал "по работа" т.к е човек от сенчестия бизнес и тази работа и по нощите се върши.

Аз й вярвам, че не е подозирала дори, т.к сме близки приятелки веднага би ми споделила щом научи за подобно нещо, с нея всичко си казваме.

Е преди да му стане любовница не виждам защо да си траят колегите.
Не вярвам да има жена,  която да не забележи присъствието на друга в жилището!  Grinning
Както и да е, да се оправя! Избора си е неин.  Peace

# 33
  • Мнения: 2 556
Лаф на друга моя позната: "Този новия, с когото съм сега е много точен, просто няма грешка. Само дето може да е женен, щото гледам, че има в колата отзад бебешко столче, ама мен не ми е работа да любопитствам на кого е, така де".  Flutter

# 34
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
В късните ми тинейджърски години се бях запознала с едно момче от грешка по телефона (все още нямаше чат и интернет  Mr. Green). От приказка на приказка се разбра кой с какво се занимава, компания, посещавани заведения и т.н.  
Аз се представих за студентка в университета (с 6 години по-голяма от него), която не може да излиза, защото e в перманентна сесия  Joy А той беше всъщност почти мой връстник - беше по-голям 1-2 години.
Чувахме се по телефона (по-често или не толкова) в продължение на 3 години. Той споделяше с мене преживявания, истории с девойки, приятели, житейски решения, които иска да вземе. А аз му давах като "по-голяма и по-опитна" съвети какво да каже или да направи. Сега, като се връщам години назад мога да кажа, че съм била обективна и винаги съм се старала да му помогна. Просто познанството ни започна като невинна тийн шега от моя страна, която после не можех да призная като лъжа.

След като се върна от задължителната тогава казарма, замина на работа в чужбина (той не се чудеше много за предоставилата му се възможност, но и моят съвет към него беше да замине). След още 1-2 години, при едно от неговите връщания в бг, аз все пак му казах коя съм всъщност и се видяхме.
Но и двамата си дадохме сметка, че това, което ни е свързвало, е отлетяло.
Повече не сме се срещали.

# 35
  • Мнения: 1 680
Мой приятел и жена му с дете на 2 години заминават за Испания. След 1 година се връща само той с детето. Жена му останала в Испания бременна от друг. Последно като говорих с него водеше някакво дело, защото второто дете на жена му, го записали на негово име, та май доказваше, че не е той бащата. Мани-мани... ooooh!

П.П. Мнооого поучителна тема.

# 36
  • Мнения: 238
Значи стигаме до извода че съпруг /съпруга/ + до 1 любовник /любовница/ не е нищо ненормално. До 2 извънбрачни връзки е поносимо, а оттам нататък кой докъдето издържи в маратона.

# 37
  • Мнения: 3 576
Мда, требе да свикваме иначе ше ни наказват на табуретката Wink

# 38
  • София
  • Мнения: 6 999
мечтица Мерси за милите думи, но по-скоро философски настроен човек съм... Негативните мисли и чувства само предизвикват бръчки у собственика им. Пък аз държа да изглеждам млада и свежа  Wink

Rebeka Абсолютно си права. Обаче кога намират време за спане тези хора  newsm78? На мен рекорда ми е три гаджета едновременно и издържах едва месец, като майка ми ползваше помощни листчета, за да знае на кой какво и кога да казва по телефона /добре че нямаше мобилни по онова време/ Laughing

# 39
  • Мнения: 2 556
Аз съм съвсем зле с материала. Само веднъж опитах паралелно да излизам с двама, обаче като отивах една вечер към Попа за среща в 6 часа, се сетих, че не помня с кой от двамата е.  Confused Не ставам за такива работи явно, но има ли желание - има и начин, животът го е доказал  Grinning

# 40


Истински абсурдна ситуация:
Имам познат, който като се ядоса нещо на жена си и я НАКАЗВА да стой на табуретка в ъгъла на стаята. Случвало се е дори когато сме им били на гости. И тя стои.  Shocked

Много моля да се предупреждава за такива изказвания!!! Докато четях си пийвах кротко водица, и сега си бърша монитора от пръските  Crossing Arms

# 41
  • Мнения: 5 475
Имам познат, който като се ядоса нещо на жена си и я НАКАЗВА да стой на табуретка в ъгъла на стаята. Случвало се е дори когато сме им били на гости. И тя стои.  Shocked

     Е това е вече прекалено!   Shocked
 
    А за абсурдни ситуации съм чувала доста разкази,в последно време особено във връзка с интернет запознанства...

    За мен най-фрапиращо беше положението на една позната,която след едногодишна интернет връзка  и 20 дневно виждане на живо в България,замина при един българин в Америка...след няколко месеца ревеше,че той изобщо не живее в реалния свят,не й обръща никакво внимание, от вратата се хваща за компютъра ,отваря всички месинджери и чати с десетки жени  ...изобщо не говори с нея... Shocked ...беше намерила на компютъра предварително приготвени писма и лафове,същите ,с които я беше смаял...човека просто си живееше във виртуалната реалност...

# 42
  • София
  • Мнения: 6 999
Чакайте - току що се сетих за още нещо свързано с въпросната двойка/ще взема да се обадя на бившето ми гадже и той да ми припомни някои случаи, че съм позабравила вече/. Предупреждавам, че е гнусно:

Въпросното семейство на море, на палатка. Мъжът се прибира незнайно от къде пиян като кирка. Влиза, но лягайки повръща в косата на жена си  Sick, след което заспива... Нейния коментар: "Ами не му се разсърдих и нищо не му казах, щото за 8 години връзка реших, че един път му е позволено"  Joy Joy Joy

Както се казва: NO COMENT

# 43
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
    А за абсурдни ситуации съм чувала доста разкази,в последно време особено във връзка с интернет запознанства...
А, това вече е тема неизбродима. Случаят, който съм описала, няма нищо общо с интернет, при съвсем класически запознанства се е развил.

Обаче кога намират време за спане тези хора  newsm78?
И аз не мога да си отговоря на тоя въпрос. Във всеки случай поне време в чат не губят, поне тези от моя случай, здраво са стъпили на земята Thinking.

# 44
  • Мнения: 4 965
Хи-хи, сетих се за още такива истории.
Първото "семейство" - близки на моята леля и женени от много години. Преди 10-тина години той замина за Австралия, а жена му и детето им останаха тук. Съответно, всеки си намери половинка и решиха нещата много интересно: той си живее там с любовницата, а тя тук с детето и с любовника; ходят си на гости и тогава живеят заедно, а приятелите/любовниците в това време се изнасят на хотел. Той си идва често, тя ходи често при него, познават си новите половинки и дори 2-3 пъти са си гостували заедно с тях.
Другите са също на възрастта на родителите ми и дъщеря им е почти колкото мен. Живеят си в един апартамент - те двамата, всеки с любовника си + щерката с  приятеля й (имат 3 стаи + кухня - за всяка двойка по 1 стая, а домакинството им е общо). Ходят заедно по дискотеки и кръчми - голяма веселба  Crazy.

Общи условия

Активация на акаунт