На море

  • 925
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 426
Кога за пръв път заведохте малките на море? Миналата година не я взехме беше съвсем малка на 8 месеца.А тази дали вече може. Съветват ме да е навършила поне 2г. Но нашите кумове водят детето още откакто беше на 5месеца. И сега умуваме.Моля за вашите мнения

# 1
  • Мнения: 2 255
Калоян миналата година го заведох сефте на 8,5 м.  Wink и после пак на 11 мес.  Joy Много добре му се отрази ... на мен също. Тази година пак  thumbsup

# 2
  • Мнения: 2 751
Кога за пръв път заведохте малките на море? Миналата година не я взехме беше съвсем малка на 8 месеца.А тази дали вече може. Съветват ме да е навършила поне 2г. Но нашите кумове водят детето още откакто беше на 5месеца. И сега умуваме.Моля за вашите мнения
Първото му море беше на 4 месеца и половина.
НА к-г  Sunglasses
Беше страхотно  Laughing

# 3
  • Мнения: 79
аз мисля сега да я заведа-9м!но,от егоистична гледна точка си мисля:какво море ще изкарам аз?а и дали няма да се изнерви много от дългия път? newsm78
мен пък са ме завели на 3,5месеца! Joy

# 4
  • Мнения: 2 818
Миналата година я заведох два пъти на море. На 1г8-9м . Голям кеф й беше. Пътувахме с нощния влак и тя спа непробудно, а там се климатизира сравнително бързо - за ден и половина вече знаеше кое как и защо  Peace

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 701
Баткото беше на две год.,но малката мисля това лято да я заведа-на 8 месеца е.Защо пък да е на 2 год?

# 6
  • Мнения: 1 089
И ние миналата година не я водихме, но тази няма да пропуснем Grinning Вече направихме сефтето. Преди седмица я водихме в Созопол, много и хареса и сега като не слуша и казвам, че няма повече да ходим на морето и става кротка като агънце. Simple Smile

# 7
  • Мнения: 992
аз също съм чувала че много семейства водят бебетата си на море, не намирам нищо лошо от това освен че незнам каква почивка ще е за мама и тати  Mr. Green
ние лично нашто бебе ще го водим другата година на море

# 8
  • Мнения: 1 353
аз смятама да я водя на море.вече е на 10м а като стане на 11м вече по ще става.Аз всъщност я водин преди две седмици но само и намокрихме краченцата а и тя се стресна от морето а пък и имаше доста хора на плажа нищо че водата е още студеничка на мен ми доиде добре нали миналото лято не се къпах.......... newsm47 smile3521

# 9
  • София
  • Мнения: 281
миналата година я водихме с нас - беше на 9 месеца!
много се притесянах как ще бъде там - дали ще се храни добре, дали ще спи, но нямахме никакви проблеми.  Hug
тази година ще я водим пак - други месец заминаваме. тя ще бъде на 1 и почти 10 месеца. Grinning надявам се да си изкараме всички страхотно.

# 10
  • Мнения: 1 272
Не виждам никакъв проблем да я заведете на море. Даже колкото е по-малко детето, толкова е по-спокойно морето. Ние нашата ще я водим живот и здраве края на август.

# 11
  • Мнения: 791
Каката я водихме точно като навърши годинката. Но не й се отрази много добре, там се разболя - повръщане и диария. Много внимавахме с излизанията /преди обед и в по-късния следобед/, че да не слънчаса. Дали беше вирус някакъв или просто от смяната на климата - остава загадка  newsm78
Страх от водата нямаше и много игра, но на плажа имаше доста заровени фасове, та си намираше по някой  Sick
Важното е да не се прекалява със слънцето!  Crazy

# 12
  • Мнения: 6 155
Първия път - на 5мес. , втория - на 1г. и 5мес.  Grinning

# 13
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
На год. и 1 мес. я заведохме за сефте Peace.Тази година пак ще я водим.На плажа имаше чужденци със бебчета на месеци и видимо се чувстваха добре Peace!

# 14
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Смятаме след 2-3 седмици да го водим на море;
за първи път ще му е

Общи условия

Активация на акаунт