Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 18 март 2018, 20:46 ч.

Раждане в МЦ "Здраве",Пазарджик

• 374
  • 3
  •   1
Отговори
Здравейте мами и бъдещи мами! Flowers Tulip
Бих била много благодарна ако някоя мама,която е раждала в МЦ "Здраве",да искаже мнение.Имало е и други теми,но от преди доста години,а бих искала прясно мнение,така да се каже от скоро.
Моля,някоя мама,която е раждала там да изкаже мнението си за родилния дом там,специалисти,акушерките,хигиената,отношението,цена и общо взето като цяло.
Ще бъда много благодарна,ако повечко мами се отзоват,благодаря!!🌻🌷🌼🌹

# 1
  • Пазарджик
Привет,

Моят опит от раждане в “Здраве” е от преди точно 2 години. Бремеността ми водеше д-р Кирянова. Много съм доволна, най-вече когато дойде момента на раждане. Събудих е в 02:10 през ноща и веднага се отзова и пристигна в болницата, за да ме прегледа. Много мила и спокойна беше. Престоят ми там беше три дни и през това време имах възможност да чуя другите акушер-гинеколожки какво отношение имаха към пациентките си. Само викане, кряскане и грубост, ако трябваше да израждат някоя родилка нормално. Те затова почти задължават пациентките си на секцио, което в развитите европейски държави е направо забранено, поради негативите които имат в/у родилката...но това е др.тема.
Доволна съм от базата, самостоятелна стая с ТВ. Детето е при теб, което аз предпочитах за да се научим да се кърмим. Сестрите са младички и много внимателни. И цената за нормално тогава беше 340лв.

Ако отново ще имам дете бих избрала отново тази болница, само ако все още работи там д-р Кирянова.

Успех и леко бебеносене!

# 2
Привет,

Моят опит от раждане в “Здраве” е от преди точно 2 години. Бремеността ми водеше д-р Кирянова. Много съм доволна, най-вече когато дойде момента на раждане. Събудих е в 02:10 през ноща и веднага се отзова и пристигна в болницата, за да ме прегледа. Много мила и спокойна беше. Престоят ми там беше три дни и през това време имах възможност да чуя другите акушер-гинеколожки какво отношение имаха към пациентките си. Само викане, кряскане и грубост, ако трябваше да израждат някоя родилка нормално. Те затова почти задължават пациентките си на секцио, което в развитите европейски държави е направо забранено, поради негативите които имат в/у родилката...но това е др.тема.
Доволна съм от базата, самостоятелна стая с ТВ. Детето е при теб, което аз предпочитах за да се научим да се кърмим. Сестрите са младички и много внимателни. И цената за нормално тогава беше 340лв.

Ако отново ще имам дете бих избрала отново тази болница, само ако все още работи там д-р Кирянова.

Успех и леко бебеносене!
На мен също ми я води д-р Кирянова,засега  впечатленията ми са добри,но ще видим по-натам.Живи и здрави и на мен ми предстои раждане и се надявам всичко да е наред.

# 3
  • Пазарджик
Мисля, че почти всеки месец имат ден на отворените врата на птделението. Попитайте за точна дата, за да придобиете лична представа.
Поздрави

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт