MyKi Care – за спокойни дни и нощи!

  • 55 002
  • 209
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 642
Като майка на 4 годишно момиченце с неалергична астма симптомите и са винаги кашлица и сополки . Тя не ми дава да меря температурата и под мишница изпитва страх. А аз трябва да знам дали има температура ,защото тогава не е астмата а е грип или вирус. Доста често вдига температура поради причината,че в детската градина постоянно бошуват вируси и бактерии . Сваляла съм температура с мед на краченцата а отгоре с чорапки (голям ефект има) , пробвала съм с оцет и вода ,но дъщеря ми е с претенции и не обича да и е хладно . Сваляла съм я също с белтък  Компрес с извара също има голям ефект върху чело и крайници (ефект има ,но отново при нас е трудно да държим такива нещица Simple Smile ) Най добре се чувства в леко затоплена ваничка след което постепенно се налива студена вода откъм крачетата. Но когато температурата се покачи до 39,5 давам хомеопатична свещичка и компреси с оцет и вода и мажа крачетата с белтък.  Надявам се да го израсте с времето . Нека всички деца са здравички и не се налага лекарска намеса  Simple Smile Simple Smile

# 166
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 687
Днес получих своята награда и с радост споделям снимки на полученият продукт.
По късно днес ще разгледам подробно инструкциите и ще споделя и мнение за работата на уреда.
Изглежда много лесен за употреба, с малки размери и изработен от качествени и надеждни материали.


# 167
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 687
Имам огромното удоволствие да споделя несъмнено положителните си впечатления от продукта.
Майка съм на бебе на месец и половина и се надявам да ми се налага да го използвам много рядко, но щом се наложи след като вече пробвах термометъра, ще се чувствам много по- уверена и спокойна.
Уреда е толкова малък, че щом се постави, няколко секунди по-късно вече не се усеща че имаш нещо на себе си. Това сама го усетих, след като първо го поставих на мен, преди да тествам на бебето.
Лепенките са хипоалергенни и също не се усещат когато се поставят и махат.
Запознаването с устройството - изтегляне на приложение и свикване да се работи с него не отнеха повече от 20/30мин и след това просто гледах екрана на телефона и неможех да повярвам! Всичко е направено толкова лесно, съвсем разбираемо и практично! Създаваш си профил на бебето/детето и просто следиш температурата му- без да го преследваш с термометъра, да го залъгваш или ръчкаш на всеки 15 минути. Това което съвсем ме изненада бяха известията които получавах на телефона си постоянно - колко е моментната температура и диаграма на движението й.
След като инсталирахме приложението и на таткото на телефона вече и двамата сме информирани за бебешката температура.
Наистина уреда осигурява спокойствие и информираност на родителите!
с нетърпение очаквам следващите продукти които ще разработват от фирмата, тъй като с този ме спечелиха на 1000% и със сигурност ще го препоръчам на другите майки и приятелки.

# 168
  • Мнения: 31
📍MyKi Care📍Изключително съм щастлива и благодарна , че спечелих този термометър! Наистина не бях виждала нещо подобно на пазара!
Първите ми впечатления са , че термометъра е малък и много удобен за поставяне. Попринцип сина ми не търпи нещо отгоре си, но дори и не разбра какво и кога му сложих.
След 15минути започва да отчита температурата, и във всяка минута виждам в какъв интервал варира.

    [/list]
      [/list]
        [/list]


        След прекараната пневмония и престоя ни в болница,съм много предпазлива и дори напрегната , от това да не я повторим. За това трябва поне по 2пъти да меря на ден , и с Myki това ще бъде много лесно и удобно. С електронния термометър я мерех трудно,поради причината, че сина ми не стои на едно място,дори и 3секунди(за колкото отчина), а и както писах в първия си пост , не показва с точност .
        Сега вече ще съм спокойна , че знам момчето ми как се чувства и ще мога да реагирам по-бързо ,когато вдигне температура!
        Благодаря ви MyKi Care! 💐
        Това е най хубавия подарък,който бих могла да получа точно в този момент!

        Здравейте,

        Благодарим Ви, че тествахте и споделихте с нас впечатленията си от MyKi Care и също така за прекрасните снимки, които сте направили.

        За нас е много важно да осигурим удобство и спокойствие на родителите и се радваме, че и Вашите впечатления са такива.

        Пожелаваме Ви рядко да се налага да ползвате MyKi Care Simple Smile

        С уважение,
        Екипът на MyKi Care

        # 169
        • Мнения: 31
        Имам огромното удоволствие да споделя несъмнено положителните си впечатления от продукта.
        Майка съм на бебе на месец и половина и се надявам да ми се налага да го използвам много рядко, но щом се наложи след като вече пробвах термометъра, ще се чувствам много по- уверена и спокойна.
        Уреда е толкова малък, че щом се постави, няколко секунди по-късно вече не се усеща че имаш нещо на себе си. Това сама го усетих, след като първо го поставих на мен, преди да тествам на бебето.
        Лепенките са хипоалергенни и също не се усещат когато се поставят и махат.
        Запознаването с устройството - изтегляне на приложение и свикване да се работи с него не отнеха повече от 20/30мин и след това просто гледах екрана на телефона и неможех да повярвам! Всичко е направено толкова лесно, съвсем разбираемо и практично! Създаваш си профил на бебето/детето и просто следиш температурата му- без да го преследваш с термометъра, да го залъгваш или ръчкаш на всеки 15 минути. Това което съвсем ме изненада бяха известията които получавах на телефона си постоянно - колко е моментната температура и диаграма на движението й.
        След като инсталирахме приложението и на таткото на телефона вече и двамата сме информирани за бебешката температура.
        Наистина уреда осигурява спокойствие и информираност на родителите!
        с нетърпение очаквам следващите продукти които ще разработват от фирмата, тъй като с този ме спечелиха на 1000% и със сигурност ще го препоръчам на другите майки и приятелки.

        Здравейте,

        Благодарим Ви, че толково подробно и искрено споделихте Вашите впечатления от MyKi Care!

        Изключително много се радваме за хубавите думи и положителното Ви мнение. Надяваме се рядко да Ви се налага да го ползвате Simple Smile

        С уважение,
        Екипът на MyKi Care

        # 170
        • Мнения: 2 110
        Правя компреси с вода и оцет при висока несваляема температура.

        # 171
        • Мнения: 270
        Сърдечно благодарим на екипа на MyKi Care за предоставената възможност да изпробваме това иновативно термометърЧЕ. В момент, когато цялото ни семейство се разболя, тези добри хора ни изпратиха мостра MyKi Care за тестване. Всички у дома останахме изненадани от това устройство.



        Не случайно наричам MyKi Care термометърЧЕ - то е малко устройство и с него се работи доста лесно. Поради малкия размер не създава дискомфорт при носене нито при възрастен, нито при дете. Поставянето е изключително лесно и няма нужда човек да се притеснява дали ще се размести като обикновения термометър.







        Приложението MyKi Care е безплатно, изтеглих го през Google Play. Инсталацията стана за секунди. Както повечето програми, така и тук има възможност за настройки: към едно приложение могат да се добавят няколко устройства и обратното, едно устройство да се следи от няколко телефона; може да се задава температура за ниска и висока температура, следи се историята на няколко потребителя едновременно.





        Аз например, нагласих висока температура да бъде над 37,5. Голямо удобство за родителите е алармата, която се включва при достигане на висока температура. Сложих детето да спи с MyKi Care и не се притеснявах да ставам и проверявам температурата през нощта. Щом тя стане или надмине 37,5 се включва алармата, която известява родителите. Голямо удобство! Друго важно нещо е това, че MyKi Care измерва температурата веднага и на всеки 8 секунди дава реални резултати, ако има промяна. Това може да се следи и в графика.



        Като цяло сме впечатлени от това иновативно термометърче, поздравления за идеята и разработката му. Няколко познати вече разбраха за съществуването му, с удоволствие бих го препоръчала и на други. Пожелаваме успех на фирмата, а на родителите все по-рядко да го ползват, но, когато това се наложи да знаят, че имат надежден партньор.

        Последна редакция: вт, 03 апр 2018, 02:30 от dalgoto_chorapche

        # 172
        • Мнения: 31
        Сърдечно благодарим на екипа на MyKi Care за предоставената възможност да изпробваме това иновативно термометърЧЕ. В момент, когато цялото ни семейство се разболя, тези добри хора ни изпратиха мостра MyKi Care за тестване. Всички у дома останахме изненадани от това устройство.



        Не случайно наричам MyKi Care термометърЧЕ - то е малко устройство и с него се работи доста лесно. Поради малкия размер не създава дискомфорт при носене нито при възрастен, нито при дете. Поставянето е изключително лесно и няма нужда човек да се притеснява дали ще се размести като обикновения термометър.







        Приложението MyKi Care е безплатно, изтеглих го през Google Play. Инсталацията стана за секунди. Както повечето програми, така и тук има възможност за настройки: към едно приложение могат да се добавят няколко устройства и обратното, едно устройство да се следи от няколко телефона; може да се задава температура за ниска и висока температура, следи се историята на няколко потребителя едновременно.





        Аз например, нагласих висока температура да бъде над 37,5. Голямо удобство за родителите е алармата, която се включва при достигане на висока температура. Сложих детето да спи с MyKi Care и не се притеснявах да ставам и проверявам температурата през нощта. Щом тя стане или надмине 37,5 се включва алармата, която известява родителите. Голямо удобство! Друго важно нещо е това, че MyKi Care измерва температурата веднага и на всеки 8 секунди дава реални резултати, ако има промяна. Това може да се следи и в графика.



        Като цяло сме впечатлени от това иновативно термометърче, поздравления за идеята и разработката му. Няколко познати вече разбраха за съществуването му, с удоволствие бих го препоръчала и на други. Пожелаваме успех на фирмата, а на родителите все по-рядко да го ползват, но, когато това се наложи да знаят, че имат надежден партньор.

        Здравейте,

        Благодарим Ви за страхотното и много изчерпателно ревю, както и за снимките към него.

        Съжаляваме, че се е наложило да го използвате, но пък се радваме, че в такъв неприятен момент сме били полезни и сме Ви улеснили поне малко.

        Пожелаваме Ви бързо озравяване и рядки поводи за ползване на термометърчето Blue Heart 

        С уважение,
        Екипът на MyKi Care

        # 173
        • Мнения: 11 450
        Искам да попитам има ли някакъв дискомфорт при отлепването на лепенката - все пак ежедневно ще трябва да се маха и поставя отново за душ, и пр. И лятото - при изпотяване на детето дали няма да се компрометира измерването?

        # 174
        • Мнения: 31
        Искам да попитам има ли някакъв дискомфорт при отлепването на лепенката - все пак ежедневно ще трябва да се маха и поставя отново за душ, и пр. И лятото - при изпотяване на детето дали няма да се компрометира измерването?

        Здравейте,

        Благодарим за въпросите, които е много полезно да се уточнят за всички Simple Smile

        Тествахме много видове хипоалергенни лепенки, за да изберем най-подходящите за нежната детска кожа. Досега не сме имали оплаквания или проблем при махането на лепенката, но все пак трябва да се има предвид, че всяка кожа е различна и може да остане леко зачервяване след премахването и. Но смятаме, че няма повод за притеснение.

        Относно измерването - при по-топло време или когато детето е активно и се изпотява точността на термометъра остава същата и не дава отклонения, тъй като разработихме MyKi Care с идеята да бъде влагоустойчив, защото е в пряк контакт с кожата и моментите на изпотяване са неизбежни.

        Надявам се да сме били полезни и сме на разположение при други въпроси.

        С уважение,
        Екипът на MyKi Care

        # 175
        • Мнения: 11 450
        Бяхте много изчерпателни,  и позволете да ви поздравя за отношението към клиентите - така трябва да се работи, ще бъдете оценени за което!

        # 176
        • Велико Търново
        • Мнения: 7 687
        Когато махнах лепенката нямаше зачервено, нито изглеждаше по някакъв начин "травмирано" мястото където е стоял уреда. Когато махам лепенка от раничка например, около лепенката винаги има насъбрали се мръсотии, но лепенките за термометъра се поставят на места които не се цапат толкова и съответно дори ги няма и тези зацапвания.

        # 177
        • Elhovo
        • Мнения: 356
        Имам две деца- на 11 години и на година и шест месеца. Когато имат температура-първо изпадам в ужас, защото с баткото съм си патила доста. Правеше гнойни ангини с температура от 40,6 градуса и невъзможност да се свали,докато не изчезне гнойта от гърлото. А с малката , за жалост и тя често се разболява, имам и голям проблем-не дава да и меря температурата-върти се,рита ,опъва се и най-лошото започва да реве и имам чувството,че още повече вдига температура... Давам нурофен, слагам свещичка, обувам чорапи напоени в ябълков оцет/ не дават да им слагам кърпички на челото/, мажа с белтък, мед или домашен сапун. Като цяло е един голям кошмар..... а относно този термометър искам да попитам лепенката ,с която се закрепва една ли е само и не се ли захабява , защото ще се сваля и слага при нужда . Другият ми въпрос е ,ако например ми падне батерията и телефонът се изключи,какво става с термометъра ,продължава ли да отчита и когато след това включа телефона . Също ме интересува възможно ли е детето с ръчички да го изключи по някакъв начин през лепенката, защото убедена съм ,че ръчичките ще пипат там, ще го дърпа и ще се опитва да го махне.

        # 178
        • Мнения: 31
        Имам две деца- на 11 години и на година и шест месеца. Когато имат температура-първо изпадам в ужас, защото с баткото съм си патила доста. Правеше гнойни ангини с температура от 40,6 градуса и невъзможност да се свали,докато не изчезне гнойта от гърлото. А с малката , за жалост и тя често се разболява, имам и голям проблем-не дава да и меря температурата-върти се,рита ,опъва се и най-лошото започва да реве и имам чувството,че още повече вдига температура... Давам нурофен, слагам свещичка, обувам чорапи напоени в ябълков оцет/ не дават да им слагам кърпички на челото/, мажа с белтък, мед или домашен сапун. Като цяло е един голям кошмар..... а относно този термометър искам да попитам лепенката ,с която се закрепва една ли е само и не се ли захабява , защото ще се сваля и слага при нужда . Другият ми въпрос е ,ако например ми падне батерията и телефонът се изключи,какво става с термометъра ,продължава ли да отчита и когато след това включа телефона . Също ме интересува възможно ли е детето с ръчички да го изключи по някакъв начин през лепенката, защото убедена съм ,че ръчичките ще пипат там, ще го дърпа и ще се опитва да го махне.

        Здравейте,
         
        Благодарим Ви за хубавите въпроси!

        Цитат
        лепенката ,с която се закрепва една ли е само и не се ли захабява ,
        Лепенките са за еднократна употреба, като всеки път, когато термометърът се сваля, трябва да се използва нова. В комплекта, заедно с термометъра, има и 15 хипоалергенни лепенки. След като се изчерпат може допълнително да се закупят от нашия уебсайт или от най-близката аптека.

        Цитат
        телефонът се изключи,какво става с термометъра ,продължава ли да отчита и когато след това включа телефона
        В комплекта, освен термотера и хипоалергенните лепенки, има и още едно устройство MyKi BT - това е донгъл, който се поставя в USB изход (лаптоп, обикновено зарядно за телефон с USB изход). Устройството трябва да се намира в една стая с Вашето дете и по този начин получава информация от термометъра и я предава към мобилния Ви телефон, независимо от Вашата локация - в другата стая, в магазина или на работа. Получената информация се запазва в специалния MyKi Cloud и без значение дали телефонът Ви е включен в момента, всички данни се запазват 1 година назад. В случай, че нямате батерия, когато отново включите телефона си веднага ще получите тази информация. 

        Цитат
        възможно ли е детето с ръчички да го изключи по някакъв начин през лепенката

        Нашият екип е помислим и за това и разработихме MyKi Care без бутони за включване и изключване. Той се включва, когато го разклатите силно и се самоизключва, само когато засече, че не е в контакт с тялото на детенцето за повече от 5 минути.

        Пожелаваме Ви слънчена сряда! Nature Sunny Yellow Heart

        С уважение,
        Екипът на MyKi Care

        # 179
        • Мнения: 14 715
        Здравейте. Тази сутрин получих и аз този иновативен и полезен термометър. Тъкмо на време,тъй като преди малко сложихме ваксина на дъщеря ми и вече влезе в употреба. Няма да давам превантивно температуропонижаващи,а ще следя нещата благодарение на това “чудо”.
        Така,малко предистория-по принцип рядко меря температура,карам го на усет. Нямам вяра нито в термометри биберони,нито за ухо. Под мишница на малко бебе си е приключение да я премеря,та за това си пипам с устни челцето. Сега вече ще ползвам MyKi Care. ☺
        Изненадващо компактен се оказа.

        Симпатична опаковка,подредена добре кутийка.

        Разклатих в началото кръглата част със сензора,но не успях да го включа веднага,може би защото не бях създала профил в приложението,което изтеглих още преди дни. След като въведох данните и направих необходимите настройки светна червената лампичка на сензора,а на BT-зелената. До като го настройваш свети синьо.

        След това дойде най-интересната част със залепянето.
        Моето диваче веднага започна да чопли да го маха,но я разсеях и след минута забрави,че е там.
        Сега вече спи,а аз наблюдавам как е положението.

        След два-три дни ще пиша отново. За сега впечатленията ми са чудесни,много лесно се работи с MyKi Care,много полезен уред за всяка майка. Много се радвам,че го имам и благодаря за това!
        П.С.:И тя прояви голям интерес към новата кутийка,но не й позволих да пипа. 😃

        Общи условия

        Активация на акаунт