Лунна диета 27.05/08.25

  • 1 462
  • 36
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 647
Хайде момичета! Има ли ентусиастки? От миналата лунна съм 2 кг надолу при положение, че не я спазнах стриктно. Ден преди диетата бях само на кисело мляко, а на следващия ден, когато трябваше да е пълен глад изкарах на таратор, сок от моркови, фрапе и вода и въпреки това резулата е впечатляващ. От утре продължавам в същия дух. Вие сте на ред.   bouquet

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 288
Втори номер съм аз.

# 2
  • София
  • Мнения: 10 858
Айде и аз се включвам! Mr. Green

# 3
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Да не се каня много, но и аз ще вляза в групичката на лунатиците- лошото е че пак се падат в почивните дни, а тогава съм си из къщи и е по-трудно.
Но ще се взема в ръце този път!!!

# 4
  • Мнения: 513
Мдааа то хубаво лунна диета ама аз съм на Рожден ден  Mr. Green и ще пропусна , но другия път съм на линия .Вече постигнах желаните килограми , но ми харесва да правя нещо от типа на разтоварващ ден ( така ли му се викаше Wink )

# 5
  • Мнения: 1 006
хм, този път май няма да се включвам....отивам при мама на гости и нали разбирате Embarassed Crazy Mr. Green, абе, ще видим!
Между другото, мъжът ми свали 2 кг миналия път, а аз - едва-едва 500 гр!!!! Не мога да се преборя с тези кг и това е!

# 6
  • Мнения: 5 647
Между другото забравих да пиша, че точно сега ефекта от диетата е най-голяма, защото луната е намаляваща и по-лесно се свалят килограми.

# 7
  • София
  • Мнения: 10 858
Не знам от луната ли, от кво ли - но просто съм побесняла от глад! А обядвах #Cussing out

# 8
  • София
  • Мнения: 551
Този път без мен.Голямото дете има рожден ден и няма как да лунувам.Успех на всички и да се похвалите.

# 9
  • Мнения: 81
И аз мисля да се включа този път........УСПЕХ, мамчета!

# 10
  • Мнения: 814
И аз се включвам Peace. Дай боже да издържа Praynig, че напоследък никаква воля нямам Tired.

# 11
  • Мнения: 614
Aйде и аз съм с вас Wink

# 12
  • Мнения: 5 299
МНого скоро бе? newsm78 Аз да ппитам от къде взимате инфо кога точно се пада? Grinning

И аз Ще се пробвам(агейн) Blush

# 13
  • Мнения: 442
е щом бейбиту се разписа, и аз ще се пробвам. остават ми още 5кг, ама от предния път знам,
че те най-много ще ме измъчат.

# 14
  • Мнения: 2 818
От тук може да се видят. В този сайт има и  инфо кога какво е подходящо да се прави - подстригване, епилиране, отслабване и тн Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт