Лунна диета 27.05/08.25

  • 1 465
  • 36
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 5 647
Хайде момичета! Има ли ентусиастки? От миналата лунна съм 2 кг надолу при положение, че не я спазнах стриктно. Ден преди диетата бях само на кисело мляко, а на следващия ден, когато трябваше да е пълен глад изкарах на таратор, сок от моркови, фрапе и вода и въпреки това резулата е впечатляващ. От утре продължавам в същия дух. Вие сте на ред.   bouquet

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 288
Втори номер съм аз.

# 2
  • София
  • Мнения: 10 858
Айде и аз се включвам! Mr. Green

# 3
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Да не се каня много, но и аз ще вляза в групичката на лунатиците- лошото е че пак се падат в почивните дни, а тогава съм си из къщи и е по-трудно.
Но ще се взема в ръце този път!!!

# 4
  • Мнения: 513
Мдааа то хубаво лунна диета ама аз съм на Рожден ден  Mr. Green и ще пропусна , но другия път съм на линия .Вече постигнах желаните килограми , но ми харесва да правя нещо от типа на разтоварващ ден ( така ли му се викаше Wink )

# 5
  • Мнения: 1 006
хм, този път май няма да се включвам....отивам при мама на гости и нали разбирате Embarassed Crazy Mr. Green, абе, ще видим!
Между другото, мъжът ми свали 2 кг миналия път, а аз - едва-едва 500 гр!!!! Не мога да се преборя с тези кг и това е!

# 6
  • Мнения: 5 647
Между другото забравих да пиша, че точно сега ефекта от диетата е най-голяма, защото луната е намаляваща и по-лесно се свалят килограми.

# 7
  • София
  • Мнения: 10 858
Не знам от луната ли, от кво ли - но просто съм побесняла от глад! А обядвах #Cussing out

# 8
  • София
  • Мнения: 551
Този път без мен.Голямото дете има рожден ден и няма как да лунувам.Успех на всички и да се похвалите.

# 9
  • Мнения: 81
И аз мисля да се включа този път........УСПЕХ, мамчета!

# 10
  • Мнения: 814
И аз се включвам Peace. Дай боже да издържа Praynig, че напоследък никаква воля нямам Tired.

# 11
  • Мнения: 614
Aйде и аз съм с вас Wink

# 12
  • Мнения: 5 299
МНого скоро бе? newsm78 Аз да ппитам от къде взимате инфо кога точно се пада? Grinning

И аз Ще се пробвам(агейн) Blush

# 13
  • Мнения: 442
е щом бейбиту се разписа, и аз ще се пробвам. остават ми още 5кг, ама от предния път знам,
че те най-много ще ме измъчат.

# 14
  • Мнения: 2 818
От тук може да се видят. В този сайт има и  инфо кога какво е подходящо да се прави - подстригване, епилиране, отслабване и тн Simple Smile

# 15
  • Мнения: 5 103
И аз съм в списъка, значи утре от 08,25 сутринда до неделя до 08,25 нищо нетрябва да се яде така ли??
Никога не съм я правила. newsm78

# 16
  • Мнения: 5 647
И аз съм в списъка, значи утре от 08,25 сутринда до неделя до 08,25 нищо нетрябва да се яде така ли??
Никога не съм я правила. newsm78

По принцип е така. Кара се само на вода, чайове и прясно изцедени сокове. Но аз, защото не мога да карам на пълен глад разнообразявам кога с кисело мляко, кога с плодове.  Crazy

# 17
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Този път мърдане нямааааа
Тук съм, ей ме на Hug Hug Hug

# 18
  • София
  • Мнения: 10 858
Момичета, как сте? Одържате ли фронта Grinning
Аз до тук съм на едно - две кафета и вода Sick

# 19
  • Мнения: 5 647
Момичета, как сте? Одържате ли фронта Grinning
Аз до тук съм на едно - две кафета и вода Sick

Аз сутринта изядох една кифла. Ама нещо напоследък не мога да не закусвам, най-вече защото ми става лошо от кафето. На обяд един таратор. Ама нали аз не я спазвам стриктно, та реших, че и сега ще действам така. Ефект пак има.  Crazy

# 20
  • София
  • Мнения: 10 858
Четох преди малко в линка, който дадохте, че на новолуние всички храни се усвоявали пълноценно? А на пълнолуние е най-подходящо да се започват диети. Защо тогава сега гладуваме? Нещо не разбирам newsm78

# 21
  • Мнения: 5 647
Четох преди малко в линка, който дадохте, че на новолуние всички храни се усвоявали пълноценно? А на пълнолуние е най-подходящо да се започват диети. Защо тогава сега гладуваме? Нещо не разбирам newsm78

Ами, защото след пълнолунието започва луната да намалява и така се изхвърлят по-лесно токсините от организа. А сега е намаляваща луната.

# 22
  • Мнения: 686
И аз съм с вас!

# 23
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Замалко този път да забравя за гладуването! ooooh!
И аз съм с вас! Peace

# 24
  • Мнения: 241
Включвам се и аз! Миналия път пропуснах, че свеки беше у нас и дебнеше какво ям. Не ми се обасняваше с какво се занимавам  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 76
Този път и аз съм с вас, дано подейства и без това съм на лимонената диета а след една голяма доза лимони нищо не ми се хапва, смятам че ще се справя с 24 часа глад Simple Smile Тъкмо съм си направила кафето и то с 2 лъжички захар ама има още 15 минути Simple Smile

# 26
  • Мнения: 1 765
Този път и аз се сетих навреме  newsm44 До сега съм пила само вода и едно кафе витаголд без подсладител....
Стискам палци на всички да успеем newsm10

# 27
  • София
  • Мнения: 10 858
Аз пък се обърках и гладувах вчера #Cussing outМного съм зле! #2gunfire
Другият път ще погледна календара, а не така

# 28
Момичита и аз сам с вас но днес изядох една ябълка и пих кафе с мяко. newsm78 Дали пак ще действа какво ще кажете

# 29
  • Мнения: 5 647
Аз пък се обърках и гладувах вчера #Cussing outМного съм зле! #2gunfire
Другият път ще погледна календара, а не така

Е, нищо де. Ефектът така е по-голям, защото е хубаво тази диета да е един ден преи и един ден след луната. Аз така миналата седмица свалих 2-та заветни килограма и сега съм в идеална форма - 55кг.  newsm68 newsm44

# 30
  • Мнения: 5 103
Аз също удържам фронта, минерална вода и кафе засега Hug, утре пак ли   нетрябва да ям,за да имаефект newsm78

# 31
  • Мнения: 739
отново съм в кюпа - не се изкушавам  Naughty.

# 32
Само така- смелост, момичета! То не остана!  Simple Smile
Аз и рано ще лягам, че тази сутрин юнакът от 4 часа се е надигнал...
И вече направо заспивам на клавиатурата Tired Tired Tired
А съм изпила две кафета с мляко и захар- но то аз по принцип така си лунувам и ефектът винаги е удовлетворителен! Grinning

# 33
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Хайде издържалите на отчет!
Аз издържах, но още не съм се мерила.

# 34
  • Мнения: 241
Провал, но не голям. Натъпках се със зеленчуци. Килата същите  Banghead

# 35
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
За 2 дни съм минус 600 гр., все пак съм доволна, защото вчера му отпуснах края за малко Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

# 36
  • Мнения: 739
аз като се премерих -1,5кг  Shocked чак да не повярва човек и после уж много малко ядох,а качих 0,5кг  Confused и сега съм 52кг. искам да сваля още 2-3кг  Blush

Общи условия

Активация на акаунт