Страх

  • 1 699
  • 19
  •   1
Отговори
  • Popovo
  • Мнения: 571
Трябваше да ми дойде на 18.11.,а днес е 20.Толкова много искам бебче,че чак ме е страх да си направя тест , за да не се окаже отрицателен. Знам че е рано още ама вече не ме свърта и все си мисля за това. А може и просто да ми закъснява.Уфф

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Нормално е да ти закъснява, изчакай още малко с направата на теста и дано се окаже положителен, пожелавам ти го от все сърце Wink

# 2
  • Мнения: 217
Какво толкова-отиваи в аптеката и вземай тест, ако има бременост ще има- дори и слаба втора чертичка,ако пък е отрицателен поне ще знаеш ,че ти закъснява и ще се поуспокоиш.Пожелавамти от сърце да е положителен!И да пишеш.

# 3
  • Мнения: 712
Малко е раничко, но не се притеснявай още. Старай се да мислиш за други неща. Аз чаках няколко месеца и трепетно следях всеки ден закъснение. Толкова много се разочаровах после, че спрях да се надявам. И тогава .... ХОП!!! Докато се усетя - вече ми се гадеше от цигари и ходех до тоалетната през 1 час.
 Grinning

# 4
  • Popovo
  • Мнения: 571
Току що си направих теста. Отрицателен е.  Sob

# 5
  • Мнения: 5 245
Изчакай още малко и ако не ти дойде, пак направи тест.
Стискам палци, дано този тест който си направила не е верен  Praynig

# 6
  • Мнения: 1 800
Прекалено рано е, за да даде верен резултат. И аз като забременях изпитвах същите вълнения, бях почти сигурна, че се е получило, усещах някак си, но първите два теста ми бяха отрицателни, чак след седмица като си направих тест за трети път се появи дългоочакваната втора лентичка. Изчакай няколко дни и си направи пак тест-сутрин след сън, тогава концентрацията на хормоните е най-голяма в урината.

# 7
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Още е много рано.  Неможе да покаже 100% верно теста, из4акай още 3-4 дни. Стискам ти палци, минала съм през това и те разбирам

# 8
  • Мнения: 1 022
Цитат на: koketka
Току що си направих теста. Отрицателен е.  Sob


Недей да ревеш още, моя на 7мия ден беше отрицателен, а на 8мия положителен, споко има още надежда

# 9
  • Popovo
  • Мнения: 571
Благодаря на всички мами!Вие ми давате надежда.

# 10
  • Мнения: 2 655
Успокои се, ако не този път то следващият ще стане.
Отпусни се и си живей живота и не мисли за това. Не го превръщай в мания. Пиша ти това от собствен опит.
След като забравих, че искам бебе и че се бях побъркала на тази тема се оказах бременна. Разбрах след месец, пак бях ужасно щастлива. И при теб ще дойде този миг. Wink

# 11
  • Мнения: 922
След два три дни си направи нов тест. При мен нямаше втора чертичка и си направих нов.

# 12
A puk az si pravih 2 testa - purvia beshe otricatelen a vtoria reagira chak sled 5 min i vse pak si biah bremenna...
Taka che viara na testovete-nikakva!

# 13
  • Popovo
  • Мнения: 571
Все още не съм правила втори тест и изчаквам да мине поне седмица от първия,вече се успокоих каквото е писано това ще стане.Не че не се замечтавам от време на време Roll Eyes

# 14
  • Мнения: 507
Не губи надежда! Аз на тестове не вярвам. Направих си 5 през една седмица и все бяха бяха отрицателни, но все пак бебе имаше Wink

Общи условия

Активация на акаунт