Дневникът- тема 90 - Да отслабнем всички заедно!

  • 54 118
  • 751
  •   1
Отговори
# 30
  • На топло
  • Мнения: 4 130
  Дали имам нужда от такава гривна ??? Сега ме вкарахте в размисъл Flushed
Тиси, какво точно поръча?
Xiaomi mi brand 2 - виждам, че е намалена от 75 евро на 20, в интернет.
Дух - твойта каква е?
Аз се бях навла по едно време за Fitbit, защото я виждам много често на хора и има физически магазин с много модели. Ама нещо ми мина мерака, със сигурност мога да живея и без тази джаджа.

# 31
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 636
Аз имам гривната на xiomi. За това, което може да показва си е супер. Има и по-хубави разбира се, ама и цената им е... Водоустойчива е, което за мен поне също е плюс.

Моето питане за атлетик фитнесите ще се загуби сигурно, но все пак да кажа, че си поръчах карта. С приятелка ще ходим и се надявам скоро да има резултат. Ще трябва да излизам в 6 от нас, за да ми стигне времето и после къпане и работа.. Ама поне работата е близо. Ако трябваше да съм сама сигурно нямаше да се навия.. Ама така с някой да ме подбутва, мисля че ще станат нещата. Дано.

# 32
  • На топло
  • Мнения: 4 130
Christiane- аз съм ходила в Атлетик, но това пред 10 години и в София. Може би информацията ми няма да е много актуална.
Беше ми на две крачки, много симпатични инструктори, бяха ми изготвили програма, отговаряха на всички въпроси....не си спомням нещо негативно.

# 33
  • София
  • Мнения: 1 270
Аз си продължавам с 80DO.Не отслабвам , но и храната е зле.През деня съм стриктна , но вечер прекалявам с всичко.

# 34
  • Мнения: 7 723
и аз преди толкова време съм ходила в Атлетик на Ситняково и в Гео Милев, много ми харесваше
тоя в Гео Милев имаше и сауна

# 35
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 636
А тези, които ходите на фитнес - по колко пъти на седмица ходите?

# 36
  • София, България
  • Мнения: 812
Същата гривна Xiaomi mi brand 2 си поръчах! Аз да си кажа хубави отзиви главно съм чувала за нея и чат-пат негативни, но все пак за очакванията, които имам от продукта ще ми върши чудесна работа. Естествено, че не измерва 100% вярно. Има отклонение, но дори и да е 90% отклонението, то на другия ден пак ще е толкова и т.н. Т.е отклонението е перманентно и ще гледам да подобрявам числата, каквито и да са те. Ако днес ми пише, че съм изразходила 5000 калории (което няма как да стане) , то на другия ден ще се боря гривната да покаже над това число!

# 37
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 516
А тези, които ходите на фитнес - по колко пъти на седмица ходите?

Пет, когато съм първа смяна, и 7 когато съм втора.
От сега нататък, обаче ще ходя и три дни от седмицата двуразово, защото голямото дете тръгна и то.Собственикът тази вечер се смее, че с тези двуразови тренировки съм щяла да стана фиданка Mr. Green

# 38
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 636
Гривната показва така нещата. Може да се направи на коя ръка да се носи, аз я нося на лявата, защото реално отчита движението на ръката, а с дясната съм по активна. Примерно като бутах количката не ми отчиташе изобщо точно нещата, защото не мърдах много ръката. Има вариант да отчита дейност по GPS, но трябва да го пускаш всеки път и после не ги отчита към дневните крачки, а ги дава като отделно. Не се занимавам да го пускам. Гледам и колко спя. С Гривната разбрах, че ако спя между 6-7ч се чувствам най-добре, спя ли над 8ч се чувствам зле целия ден. Ползвам я и да ме буди сутрин, вибрира леко и само аз си я усещам. Така не будя другите в нас.

# 39
  • Мнения: 8 860
А тези, които ходите на фитнес - по колко пъти на седмица ходите?

Различно, но средно 3 пъти, понякога 5. Зависи от другата ми натовареност за периода. Случва се да пропусна цяла седмица, но се старая като цяло да се движа повече и когато не тренирам, по-внимателно следя храната. Правилото ми е да нямам повече от 3 дни без тренировка.

Преди милион години и аз мислех, че фитнес залата е скучно място. Обаче истината е, че залите са различни, както и треньорите. За човек, който не е тренирал организирано, винаги бих препоръчала да работи с инструктор и да намери своя, защото там също има много разлики. Но пък ползваш удобството да имаш структурирана тренировка, да ти помагат за изпълнението на упражнения правилно и това много бързо проличава в резултатите.

Лично аз предпочитам зала, близо до работното ми място. Така не губя време в трафик и логистика и директно след работа отивам да тренирам - ако съм кардио, приключвам за около 40 минути, ако правя силова - час и нещо като включвам и корем в това време.

За кратко тренирах в Атлетик, сега съм в друга зала в близост. За мен са добър избор, защото имат и групови тренировки, които са удобни, ако искаш просто да се раздвижиш или искаш някакво разнообразие.

Мултиспорт и Содексо картите ми позволяват да посещавам също йога зали, бокс и т.н. Но не бих препоръчала всеки път различни неща за начинаещ, защото за мен поне в началото е важно да се гони изграждане на навик да се спортува, а после вече да се търси различен тип натоварване. Това е мое мнение, разбира се.

# 40
  • тук и там
  • Мнения: 11 506
Получих си режима .На пръв поглед-нищо ново за мен поне.Протеини+вх(бавни).Мазнини-малко,както и в останалите режими които съм имала.Няма примерно свинско месо в режима,киселото мляко- само 2 процента.Мазнините -от жълтъците на яйцата, и от зехтин(към салатата,с мярка),или авокадо.Та не е режим за момичетата почитателки на ВМ храненето. Simple Smile
Вх си има-овесени ядки предимно или банан,оризовки и т.н-здравословни такива със други думи.Мисля че режима за отслабване е еднакъв за всички-като съдържание и рецепти,но калориите и  грамажите съответно са изчислени и направени спрямо индивидуалните данни на всеки.Това е за сега.Ще го захващам в понеделник.Ако трябва да сравнявам със режим на Любо-този изглежда по-добре,и ми се струва че има повече Вх.Има и рецепти(не много) но все пак има,както и заменки-изчислени като калории и грамаж за улеснение , много от тях съответно изчислени   и във сурово  състояние и отделно сготвени.Тоест в това отношение за мен е по-добър на Страхил.Общото между тях,е общо явно за всички режими за отслабване-пилешко филе,пуешко,телешко,риба,яйца ,извара(котидж) като протеин.Овесени ядки,оризовки,плодове,многозърнест хляб-като В.,Мазнини-авокадо,зехтин(но с мярка) и малко ядки.
Това са първи впечатления.Като го започна вече,тогава ще имам и  преки впечатления.Сега само му хвърлих един поглед. Peace

# 41
  • София
  • Мнения: 3 709
Запис да не ви изпусна. Днес се храних изключително оскъдно поради стечение на обстоятелствата, тренирах си само нервите и си калявах психиката. Същата съм като Амбър по отношение на яденето вечер, за съжаление.
Но пък видях Дух- нахилена, по клин и доволна от себе си...нищо че твърди, че е в депресия.

# 42
  • Мнения: X
Духче, евала!  Страхотна промяна.


Кайсия, общо взето нищо особено май не е режима? Месо и салата....  Желая ти успех и ти стискам палци най искрено.



И аз тия дни тренирам само нерви и търпение. Нямам какво да напиша освен че се възхитих от Духчето.



Аая сетих се.  За Делимано чопъра, ако говорим за едно и също е слабичък. Брат ми има блендер Нутрибулет и нямат общо двете неща.

# 43
  • София, България
  • Мнения: 812
Аз където и да гледам това, което Кайсийка казва като позволена храна е храната, която присъства в менюто на всички хора, които спортуват и гледат за фигурата си! Чисто месо, зеленчуци, млечни, бавни въглехидрати, чат-пат плод и активност. Това е! Единствено вече идва играта с калориите и активността, но когато дойде момента, когато знаеш кое колко е си ядеш спокойно и не се занимаваш да мериш и да следиш!

Момичета, вие приемате ли витамини? Аз сега обърнах внимание, че според Фитнес Пала изоставам от доста витамини в някои дни.

Герганче, ами това, което съм поръчала е Блендер и Чопър Астория 2в1 или нещо подобно! Знам, че няма място за сравнение между двата продукта, но могат да се правят смутита и шейкове с този уред и също ще мога да си режа лука и морковите ( наистина ми писна ). Сигурна съм, че ще влезне в употреба! Началото на годината си купих уреда за готвене на пара от Емаг и вече има следи от употреба! Общо взето като взема нещо го спуквам от употреба! Рядко ми се случва да осъзная, че съм сбъркала с някоя покупка и само съм си дала парите! 

И понеже ме пере сачмата и днес цял ден въртях домакинството вкъщи и не съм си направила все още гимнастиката - сега пускам и се почва!

# 44
  • Мнения: X
...реално отчита движението на ръката

Анджък!
Нали ви писах за отчетеното движение на приятелката ми, докато се гримира.
Сега се сещам, че предишната ми гривна ме отчиташе като изключително активна докато гладя.  Mr. Green
christiana_ , виждам че и твоята гривна отчита изгорени грамове мазнини. Хитър трик са започнали да залагат в софтуерите, явно е доста търсен показател.  Laughing
Кайсия, честит ти режим! Колко хранения на ден си договори? Имаш ли задължителна закуска до 15 мин. след ставането сутрин?

Общи условия

Активация на акаунт