бебе и кръчма

  • 1 559
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 670
Излизаме вечер, но най-късно до 21.30 сме си вкъщи, къпя, храня и в лвглото.

# 16
  • Мнения: 2 553
Излизаме вечер, но най-късно до 21.30 сме си вкъщи, къпя, храня и в лвглото.

И ние така, пък ако трябва да отидем някъде по-късно оставям бебка на майка ми с едно шише кърма (за всеки случай) и се прибирам за нощното кърмене  Mr. Green

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 257
 PeaceОбщо взето всички практикуват като нас.Може би щеше да е хубаво да има при кого да оставим дребния и да позакъснеем,но и така не е зле.Намираме време за всичко по-малко LaughingПоздрави на всички Hug

# 18
  • София
  • Мнения: 39 758
Излизали сме. Но само в кръчми на открито, ние пием бира, а Дияна спи в количката. И разбира се ако може да е съвсем близо до нас (кръчмата де).
Ако трябваше да отидем до центъра, пропускаме къпането, в торбата бурканче с НАН, вода за разтваряне и т.н.

# 19
  • Мнения: 532
Аз не бих завела детето си в кръчма заради цигарите и шума.Не смятам ,че обстановката е подходяща за малки деца,а камо ли за бебета.Като поотрасне,ще излизаме,но само на лятно заведение,т.е. на открито.Иначе нямаме на кого да го оставим и си е изцяло наша грижа.

# 20
  • Мнения: 5 577
Пропускали сме къпане, и сме стоели до 23:00.  Blush

АМИ така де, една вечер не е проблем, де да знам ...

# 21
Пропускали сме къпане, и сме стоели до 23:00.  Blush

АМИ така де, една вечер не е проблем, де да знам ...
Peace

# 22
  • Мнения: 1 059
Две лета изкарахме по кръчмите. Навън разбирасе. Къпехме го следобяд и вечер на барче. Спешеси непробудно в количката и как иначе в къщи 40 градуса а навън няма и 30. Е тази година определено ще разредим излизанията, защото не иска вече да спи в количката.

# 23
  • Мнения: 7 186
Пропускали сме къпане, и сме стоели до 23:00.  Blush

АМИ така де, една вечер не е проблем, де да знам ...
Peace

 Peace Peace

# 24
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Пропускали сме къпане, и сме стоели до 23:00.  Blush

АМИ така де, една вечер не е проблем, де да знам ...
Peace

 Peace Peace
Тъй, тъй и аз съм с вас. Peace.Но това са инцидентните случаи, обикновено го оставяме на някой у дома, което не значи принципно, че съм против.Дори се кефя на такива семейства, които навсякъде са с дечурлигата.

# 25
  • Мнения: 1 858
На всякъде е с нас! До сега не сме се ограничили с нищо (е освен с дискотеките). На купони с преспиване, на кръчма (външна), на ресторант, на гости. На всякъде е с нас и винаги е било така, така и ще бъде.
Ние обаче винаги сме се съобразявали с цигарения дим. Ако сме в заведение да няма дим а ако сме на купон или гости вътре не се пуши. Всички приятели се съобразяват с Светли. Не можем да се лишим от контакти само защото имаме дете и  няма кой да го гледа.

# 26
  • Мнения: 1 410
Ние имаме при кого да я оставяме, но когато родителите ми са заети с нещо я водим с нас. Прибираме се към 22.00 и си готово. Мисля, че е хубаво децата да свикват със света на възрастните още от малки и да ходят по ресторанти и барчета (естествено без много шумотевица и дим).

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 927
Да случвало се, когато беше по-малък. Пропускаме банята, нося му млякото и откъртва в количката  Mr. Green
Миналата година бяхме на кръчма с едни приятели в Слънчев бряг до 1 ч. през ноща и нашия бебок и на приятелите бебчето си спаха като къпани.  Whistling

# 28
  • София
  • Мнения: 39 758
Ни сме стояли и до по-късно. После приятели ни карат до нас. Разбира се това не беше всекидневие.
Единствения купон, който Дияна до сега е пропускала беше един имен ден на мъж ми. Беше малка, живеехме на квартира. Събрахме се много хора и нямаше начин, много се задими. И с кума натоварихме дребната на колата и на гости на мама Simple Smile Може да е било петък, защото мама върна Дияна чак в неделя Simple Smile

# 29
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Баткото имаше на кой да го оставим и сме излизали много и до късно.
Сега дребната няма кой да ни я гледа. Още не сме излизали вечер с нея, но не мисля да се въздържам. Ако решим вечер да излизаме, ще я изкъпя следобед, напръсквам я против комари, вечерята с мен и хайде навън. Ако не може да заспи, ще се приберем по някое време.

Общи условия

Активация на акаунт