До момичетата в Бургас - информация за гинеколог - 8

  • 87 297
  • 752
  •   2
Отговори
# 375
  • Мнения: 299
Аз се следях при Мануелян,бях много доволна. Но тя тогава не израждаше и трябваше накрая да избера друг лекар. А сега изражда.ли вече?

# 376
  • Мнения: 36
Здравейте нямам лични наблюдения, но в момента 3 мои познати се следят при Мануелян и са доволни

Аз се следих при Мануелян и съм изключително доволна от отношение и професионализъм.

# 377
  • Мнения: 5 994
И все още не изражда Мануелян, иначе е много внимателна и е добър избор като цяло.

# 378
  • Където морето целува небето...
  • Мнения: 2 652
Мануелян не изражда. Следя се при нея на частно и съм много доволна. По каса съм при лекар, който изражда Simple Smile

# 379
  • Мнения: 5 215
ЧНГ, дами и да имате прекрасна 2019!
Време е за цитонамазка Relaxed
Прегледът при д-р Мануелян включва ли ехограф?
Някоя от вас има ли отзиви за програма Женско здраве в Света София?

# 380
  • Мнения: 5 994
Аз съм била по програмата в Св.София. Лабораторията работи до 17 ч., тъй че прецени кога ще си запазиш час да не те претупат за 2 Мин., както направиха с мен. Аз се паднах при Ирмов, не съм доволна никак. Ако друг път се възползвам от програмата ще искам категорично да не съм при него.

При Мануелян за платения преглед ли питаш или по здравна каса?

# 381
  • Across the Multiverse
  • Мнения: 1 104
+1 за Татарова и Мануелян от мен

# 382
  • Мнения: 5 215
Искам профилактичен преглед, ехограф и цитонамазка. Платен преглед.
Това с претупването не звучи добре...

# 383
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Аз съм била по програмата в Св.София. Лабораторията работи до 17 ч., тъй че прецени кога ще си запазиш час да не те претупат за 2 Мин., както направиха с мен. Аз се паднах при Ирмов, не съм доволна никак. Ако друг път се възползвам от програмата ще искам категорично да не съм при него.
+ 1 мнение, абсолютно и при мен беше така

# 384
  • Бургас
  • Мнения: 5 977
Искам профилактичен преглед, ехограф и цитонамазка. Платен преглед.
Това с претупването не звучи добре...

Ходих за същото при д-р Павел Добрев. Направи ми и колпоскоп бонус. Течно базирана цитонамазка. Останах много доволна. Преглежда само платено.

# 385
  • Бургас / UK
  • Мнения: 1 591
Здравейте момичета и Честита Нова година!!!
Може ли да ми кажете адреса на д-р Татарова.Благодаря ви Hug

# 386
  • Мнения: 118
Здравейте момичета и Честита Нова година!!!
Може ли да ми кажете адреса на д-р Татарова.Благодаря ви Hug

На частно д- р Татарова преглежда в клиниката на д- р Калчева в Зорница, сградата до 5Д киното. По ЗК преглежда в Лайф хоспитал.

# 387
  • Бургас / UK
  • Мнения: 1 591
[quote author=*Чефи* link=topic=1026616.msg37998623#msg37998623 date
На частно д- р Татарова преглежда в клиниката на д- р Калчева в Зорница, сградата до 5Д киното. По ЗК преглежда в Лайф хоспитал.
Благодаря ти Beers

# 388
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Колко струва прегледа с ехограф и взимането на материал за цитонамазка и микробиология при Татарова в кабинета на Калчева? Цитонамазката и течно базирана

# 389
  • Мнения: 2 434
Искам профилактичен преглед и цитонамазка, желателно и ехограф. Чудя се при кой лекар да отида. Мислех при Минчев, но за тази Дарина Давидова някой има ли отзиви, впечатления?

Общи условия

Активация на акаунт