Помощ АБВ поща

  • 6 926
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 429
Скрит текст:
Аз късно се усетих. Видях неговия мейл отворен и моите мейли неотворени. В първия момент не загрях, че това са мои съобщения. Чак след това си отворих моя мейл, видях какво съм получила и направих връзката.
Колегата ме видя, че гледам мейла и бързо го затвори. То сега и да питам и да кажа, ще изляза аз идиота. Сигурно вече всичко е изтрито.

Разрових историята, ето това излиза:

23:08:46   влизане   78.83.106.ххх   България
20:16:08   влизане   78.83.106.ххх   България
19:41:56   влизане   78.83.106.ххх   България
19:27:23   влизане   78.83.106.ххх   България
19:26:38   влизане - Пощенска кутия   78.83.106.ххх   България
19:19:52   влизане   78.83.106.ххх   България
18:43:46   грешна парола - POP3   82.137.хх.хх   България
17:51:33   грешна парола - POP3   82.137.хх.хх   България

Към 17:30 си тръгнах, след това има опит за влизане /не от мен/. Преди седмица си смених паролата, явно заради това не може да влезе. Но пък през това време явно е получавал мейли, след като днес имаше, въпреки сменената парола.
Чудя се и нещо друго - ако е направена такава настройка и получава директно мейли, то май няма да му се налага да влиза и няма да ми излезе на историята?

Тъпа работа.
Сега направих настройки в Gmail, да ми извлича писмата от абв.пощата(която почти не използвам, защото предпочитам Gmail)
Всичко беше прехвърлено, без да получа каквото и да е известие в abv, дали адреса на който ще се препращат писмата е мой и дали давам разрешение за това. И в настройките, никъде не показва, че пощата се прехвърля на друг адрес.
За да може Gmail да извлича писмата, трябваше да напиша паролата на абв пощата, но ако тя бъде сменена, както ти си направила, ще трябва да въведа НОВАТА парола, за да продължи прехвърлянето.
Така че, колегата ти, вече няма достъп.  

Последна редакция: пт, 23 мар 2018, 08:53 от Mari_Mar

# 16
  • Мнения: 2 817
Дами, изключително благодаря за съдействието  Hug Дано вече всичко е наред! Няма да влизам от служ. компютър в пощата и не би трябвало да има проблем...надявам се Simple Smile

# 17
  • Мнения: 31 572
Ама това личната поща ли ти е?  newsm78

# 18
  • Мнения: 2 817
Ама това личната поща ли ти е?  newsm78

Sad Да, Елорка, личната. То, ако беше служебната, бих го приела за нормално.

# 19
  • Мнения: 31 572
Този е някакъв луд  ooooh!
Аз на твое място луд щях да го направя, сам щеше да си говори. #Cussing out

Ако можеш си смени направо пощата.

# 20
  • Мнения: 49
Предполагам, че след последното ти влизане в пощата от служебния компютър си си сменила паролата на пощата.
Провери си и настройките за възстановяване на паролата.
Задължително си провери компютъра за програми подобни на тези за родителски контрол.
Не е приятно колега да те следи.
Въпреки че аз да си призная на децата компютрите ги следя по този начин. Преди време бях сложила и програма да гледам в реално време какво правят, но сега предпочитам тези за родителски контрол.
С тях може да види всичко, което ти правиш на компютъра и всички пароли.

# 21
  • Мнения: 13
Здравейте,от известно време не мога да си вляза в пощата в outlook,изписва ми "Възникна временен проблем.Има временен проблем с услугата. Опитайте отново. Ако това съобщение продължава да се показва, опитайте пак по-късно."...Някой друг с такъв проблем има ли ,?

Общи условия

Активация на акаунт