Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
Здравейте,моля да споделите ако сте правили операция за страбизъм на дете и можете да препоръчате някой от детските офталмолози,от който сте останали доволни.На моето дете му предстои операция,но все още се колебая на кой лекар да се доверя-бяхме при д-р Чернодринска,д-р Константинов,д-р Оскар,предстои ни преглед при Галя Димитрова и д-р Лолова.Знам че всеки родител сам си решава при кой да се оперира детето,но ще се радвам ако някой вече е преминал през тези неща-операцията и възстановяването,да сподели информация,дали е била успешна,дали се е наложило повторно да се направи.

# 1
  • До една малка принцеса...и татко ѝ:)
Здравей, baba_vuna. Писала си ми лично съобщение, на което бих искала да ти отговоря, но си забранила опцията да получаваш такива. Би ли коригирала настойките си?

# 2
Здравейте,моля да споделите ако сте правили операция за страбизъм на дете и можете да препоръчате някой от детските офталмолози,от който сте останали доволни.На моето дете му предстои операция,но все още се колебая на кой лекар да се доверя-бяхме при д-р Чернодринска,д-р Константинов,д-р Оскар,предстои ни преглед при Галя Димитрова и д-р Лолова.Знам че всеки родител сам си решава при кой да се оперира детето,но ще се радвам ако някой вече е преминал през тези неща-операцията и възстановяването,да сподели информация,дали е била успешна,дали се е наложило повторно да се направи.

Всички изредени от вас офталмолози са невероятни специалисти.

# 3
Здравейте, моля да споделите кой доктор сте избрали. На дъщеря ми и предстои същата операция и сме се спрели на Лиляна Димитрова -Токуда, Галина Димитрова - Александровска и Чернодринска -Визус

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт