Hell’s Kitchen България - сезон 1, тема 3

  • 62 014
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 22 923
Благодаря за темата. Почти никой не ми харесва на мен. Така е монтирано, че изобщо не мога да ппеценя кой колко е добър и как се справя в действителност.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 560
Вярно е, че има някои хора, които просто са в сянка. Силвия със сушито един път не съм я видяла да даде коментар за нещо, вечните коментиращи са Гичка, Божидар, Филип, Дани, Светла, Марко, Нина. Но иначе ми харесва да гледам състезанията и резервациите, там има по-малко барнато и някак по-реално изглежда.

# 17
  • София
  • Мнения: 62 595
Какво толкова я хвали за изпроводяк, че било похвално човек на тази възраст да опитал нещо ново да научи. Това да не е училище! Да  гледа готварските канали като толкова иска да се учи! По едно време си помислих, че са я вкарали по някаква програма за малцинства или мигранти, така и не я разбрах откъде се появи, та толкова й се разминаваше.

# 18
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Жената е много позитивна. Има си сладкарски цех в Бургас и, явно, е решила да пробва нещо ново, явявайки се на кастинга. Взели са я, сега я изгониха и толкова. Между другото, връстничка е на Гала.

# 19
  • Мнения: 133
Според мен Ерика е решила, че няма сили да се бори и се е издънила нарочно, за да я изгонят. А и е добра, искала е най-вероятно някой по-млад да спечели.

# 20
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Попитаха я дали е успяла да покаже какво може. Тя отговори: "не".

# 21
  • София
  • Мнения: 62 595
Ужас, изглежда поне на 55.

# 22
  • Мнения: 2 753
Благодаря за новата тема! Flowers Hibiscus И вече чакам с нетърпение да изгонят Мариела.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 253
Ужас, изглежда поне на 55.
Минимум!Аз пък и давах над 60. Тиха и кротка жена, но в такава среда няма място за нея и цялото напрежение. Пожелавам и успех със сладкарския бизнес!
А пък аз чакам да свият сърмите на Божо, че много си е повярвал. И този негов вулгарен език...имам непоносимост към арогантни и прости хора (без значение дали е по сценарий или не)

Последна редакция: пт, 23 мар 2018, 20:24 от Velina25

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Ужас, изглежда поне на 55.
Ами тя Гала е на 50 все пак, скоро ще навърши 51. Жената си изглежда на годините, просто Гала изглежда по-млада.

# 25
  • София
  • Мнения: 5 828
Благодаря за темата!
Гласувам за Мариела, най ми е неприятна.

# 26
  • Мнения: 9 616
Жената е много позитивна. Има си сладкарски цех в Бургас...
Кой е цехът й?

# 27
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Жената е много позитивна. Има си сладкарски цех в Бургас...
Кой е цехът й?

Не знам. Каза го днес в интервюто, а и във визитката ѝ го пише: https://nova.bg/hellskitchen/team/view/550/%D0%B5%D1%80%D0%B8%D0 … D1%86%D1%8F%D0%BD

# 28
  • Мнения: 9 616
Ще ми е интересно да разбера. Има няколко доста силни цеха и се чудя кой пък може да е нейн. Не ми изглежда като оправна бизнес дама.

# 29
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Каза, че в техния отбор във формата липсвала всякаква комуникация, а в нейния цех много се разбирала с всички жени, които работят за нея.

Общи условия

Активация на акаунт