Точките са на мода - ще ги носите ли?

  • 5 555
  • 85
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 299
Никога не съм харесвала този десен Sick
И аз. Никакви точковидни истории нямам, и няма и да имам. Crossing Arms

# 16
  • Мнения: 1 558
Имам една лятна рокля черна на бели точки и май е време да я изровя от архива  smile3508
И аз, ама доста късичка беше Embarassed

# 17
  • Мнения: 5 877
Стоят хубаво на слаби жени. Аз, съответно, няма да нося. Може би шалче на точки, евентуално. Иначе на каретата съм фен.
Според мен такава пола трябва наистина да е с черно или с бяло, най-много едноцветно нещо, задължително едно, не блузка и сакенце.
А и по-скоро някаква рокля в стил Малена, отколкото пола и блуза. Ако намеря черна на миниатюююрни бели точици, може и да сложа.

Бу, и аз си помислих за индийски точки. Ако дойдат на мода, слагам веднага. Можем и да си организираме етно парти, че да имаме повод.

# 18
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Ау, супер е това с точките
Винаги съм чакала да дойдат на мода , за да се развихря......но сега нямам време в огледалото да се погледна, камо ли да седна да шия  Sad

# 19
  • Мнения: 7 837
Не съм забелязала из магазините точковидна тенденция  newsm78
Не ги обичам. Като калинка мога да се пременя само за карнавал  Grinning

# 20
  • Мнения: 27 524
Не, не съм им фен. Нито на раета или шарени неща.  Stop

# 21
  • Мнения: 765
Да смятам да си купя , обичам точки . Сега се връщам от CCS , харесах рокля и риза  - 4ерни на малки бели точки , някаква френска фирма и цената е поносима , та смятам да се сдобия скоро с точкови десени в гардероба си . Peace

# 22
  • Мнения: 1 006
което си го харесвам, си го нося и без значение дали е модерно Simple Smile
И аз така.
Иначе нямам нищо на точки  Thinking, но бих носила, да.

# 23
  • Мнения: 5 877
Нещо такова ли си представяте под "точки"?


Последна редакция: чт, 25 май 2006, 17:36 от Anda

# 24
  • Мнения: 8 917
Никога не съм харесвала този десен Sick
Peace

# 25
  • Мнения: 353
Не харесвам точките - нито малки нито големи.
Аз не съм забелязала нито в списанията, нито по магазините това да модерно, но може би пък аз да греша.

# 26
  • Мнения: 4 371
Аз не съм забелязала нито в списанията, нито по магазините това да модерно, но може би пък аз да греша.
Магазините в С-я са пълни с точковидни ризки, блузки и пр.

# 27
  • Мнения: 3 932
Тук не се забелязва подобна тенденция (както винаги американците са назад с материала...), но иначе харесвам точки, но много завици от модела и материята на дрехата.
Като че ли най-подходящи ми се струват за лятна копринена рокля...

# 28
  • Мнения: 7 186
Нещо не съм по точките Sick, май никога не съм носила такава дреха досега. Thinking
Чакай бе, точките и заоблените обувкие не бяха ли на мода и миналото лято или се бъркам? newsm78 Стил Мерилин Монро, нещо от тоя сорт.
Еееее байгън от точки и пантофки вече! Crossing Arms  #2gunfireCrossing Arms

# 29
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Аз доколкото чух не само точките, а всякакви геометрични фигури били на мода- квадратчета, ромбчета, спирали, триъгълничета и прочее.......
Аз си преставям нещо от цветни спирали, които са в преливащи се цветове и са на много нива....правещи зрителни измами.........Много хубаво си го измислих.......

Общи условия

Активация на акаунт