Какви са любимите ви модни залитания?

  • 3 593
  • 81
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 473
Две неща са ми абсолютна мания - синият цвят(светлите нюанси) и дънковото облекло Heart Eyes. Всичко останало подлежи на компромис Peace

# 46
  • Мнения: 686
Обожавам да се обличам в синьо. Падам си по златисти чанти, обувки, блузки. И много обичам да нося къси роклички!

# 47
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Това със синия цвят, малко го туширах, ама със зелен Mr. Green Като погледна повечето м9и дрехи и всякакви джинджурии са или сини, или зелени. Забранила съм си да си купувам каквото и да било в който и да е от двата цвята.
 Обичам дълги поли на цвета, обичам дънки, обичам сребърни големи бижута, обичам големи чанти.

# 48
  • Мнения: 739
харесват ми всички шарени неща с мъниста и пайети, нещо лъскаво, но да не е циганско кичувинско, а елегантно! Сега съм на зелена вълна, но нямам нищо зелено още  Embarassed освен едни чехли. Побърквам се като обувките, колана и чантата не са в един цвят и стил, но и мразя да имам 100 чанти, та понякога комбинирам не много стилно, за мое голямо съжаление. Също съм фен на бялото и солариума  Peace

# 49
  • Мнения: 3 260
И аз умирам за дрешки и обици в цвят тюркоаз, слабост са ми блузите с прехвърляне или тип "прегърни ме". От години насам всеки сезон имам поне по 1-2 такива. Много харесвам и бюстиета.

# 50
  • Мнения: 3 260
Забравих да кажа за чанти и чехлички с пайети, мъниста и цветя, но наистина да е нещо стилно и елегантно.

# 51
  • Мнения: 302
ВСИЧКО НА КОЕТО ИМА РАИЕТА-ГОЛЯМА СЛАБОСТ СА МИ

И аз така. Освен това всякакъв вид жилетки - с цип, с копчета , с качулка и т.н.

# 52
  • Мнения: 217
ПАДАМ СИ ПО ПОТНИЧЕТА И БЛУЗКИ  КЪСИЧКИ ДА МИ СЕ ВИЖДА ПЪПЧЕТО И ВСЯКАКВИ ДЪНКОВИ ДРЕХИ. Heart Eyes

# 53
  • Мнения: 1 526
За месец се купих поне 5 розови блузки и потничета! Което е доста странно, но пък се харесвам! И щерката иска да сме `като близначки` и си пазаруваме един артикул за нея 8 номер, за мен 18  Joy както се сещате са с рисунки на момиченца, цветенца и пайетки... ама даже и комплименти ни правят

# 54
  • Мнения: 270
Розово нося ако е модерно, ако не е модерно го нося, защото ми е любимо  Laughing

влезнах в тая тема с идеята да напиша точно това, ама явно са ме изпреварили:) иначе обожавам да има по дрехи, обувки, чанти и всичко, което нося много камъни, маниста и камъчета (нямам предвид ежедневните, естествено, въпреки че и такива имам)

# 55
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
И мен ме пишете в отбора на сините - все за тоя цвят се залепям Simple Smile Казват, че такива жени са мечтателки Wink
Иначе пък голяма слабост ми е ярко червеното бельо.

# 56
  • Мнения: 1 645
Обожавам синият и белият цвят.
Много обичам дънките и изобщо спортното облекло,като не забравям и маратонките.
Чорапите също са ми мания.

# 57
  • Мнения: 2 936
маниачка съм на тема дънки  Mr. Green къси поли и дрънкулки
а от цветовете-бялото и един цвят...керемиден,във всякакви нюанси  Simple Smile
в момента съм на зелена тема,заради едни спортни обувки  Joy Joy

# 58
  • Мнения: 7 430
въртя, суча - .... или червено си купувам.
и не излизам без фибичка.



Допадаме си в това отношение Peace че и мъжете си обличам в този цвят Mr. Green
Постоянно си купувам розови, оранжеви и зелени дрешки - цветовете са ми все такива, че миналата година като ми подариха кафяви чехли се чудех и нямах с какво да ги облека ooooh!

Обичам да нося и чорапи до коленете Laughing имам всякакви нюанси, но найме кефят едни по плътни  - бяло, зелено, червено Wink

# 59
  • Мнения: 8 505
Маратонки (и зиме,и лете),синьо и оранжево за дрехи,суитчерите също са ми слабост.

Общи условия

Активация на акаунт