Какви са любимите ви модни залитания?

  • 3 586
  • 81
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 629
Аз обожавам тревира и редовно си ходя с бабешки поли на цветенца, независимо от модните течения! Мънистата любя и милея, герданчета си нижа и нося Crazy
Кажете и вие Grinning

# 1
  • Мнения: 1 448
Розово нося ако е модерно, ако не е модерно го нося, защото ми е любимо  Laughing

# 2
  • Мнения: 13 512
Тюркоазът като камък и  тюркоазеният цвят са моите "любимости" от доста години. И  като стана модрен много ме  доядя....все едно,че всички ме имитираха, защото си го имах като запазена марка Simple Smile

# 3
  • Мнения: 5 877
Етно. При мен се изразява в разни бродирани цветя по широки блузи, имам и една с огледалца, ама ряааадко я нося. Любя нежни поли до средата на коляното.

# 4
  • Мнения: 13 512
Етно. При мен се изразява в разни бродирани цветя по широки блузи, имам и една с огледалца, ама ряааадко я нося. Любя нежни поли до средата на коляното.

Ааа...етно,да! И аз си падам по него, чак заведение си направих такова и си го кръстих " ЕТHNО".

Последна редакция: чт, 25 май 2006, 20:52 от eve-nadine

# 5
  • Мнения: 5 877
Къде е? Какво се предлага?

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 6 176
моите слабости са блузи тип "прегърни ми" и жилетки

# 7
  • Мнения: 9 894
въртя, суча - все нещо оранжево или червено си купувам.
и не излизам без фибичка.

# 8
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Тюркоазът като камък и  тюркоазеният цвят са моите "любимости" от доста години.  

И на мен са ми много "любимости". Grinning

# 9
  • Мнения: 696
Не мога да се отърва от черното откакто се помня - любим цвят ми е, а също и от дългите поли.

# 10
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Черното кожено яке. Кубинки (все нещо, което напомня за кубинка - високи боти с връзки и пр.). Ластичните дънки.Късите поли. Черните потници.
По-нова любов - дънки тип манга герой (снабдих се вече с два яки чифта).  Mr. Green Комбат панталоните, ама в по-дамски вариант.
Роклите.
Сандали с висока коркова подметка.

# 11
  • Мнения: 811
поли и рокли на дребни цветчета,но откакто се роди малкия не излизам от дънки ooooh!

# 12
  • Мнения: 7 474
Индийските туники са ми слабост ooooh!

# 13
  • Мнения: 614
Всякакви видове шалчета  smile3503 , и големи деколтета  smile3521

# 14
  • Мнения: 614
Индийските туники са ми слабост ooooh!

А да, и мен много ме кефят  newsm10

# 15
  • Stara Zagora, Bulgaria
  • Мнения: 175
ВСИЧКО НА КОЕТО ИМА РАИЕТА-ГОЛЯМА СЛАБОСТ СА МИ

# 16
  • Мнения: 7 837
Раздърпани панталони с много джобове и капси, задължително с ниска талия.
Напоследък доста пазарувам от детския сектор, разни потничета с пайети и мъниста  Crazy

# 17
  • Мнения: 5 299
MNogo си падам по блузки с номера Mr. GreenГоляма слабост са ми

# 18
  • Мнения: 2 161
Ботушите.Като се стопли вече много с рев ги свалям направо.Имам повече ботуши,отколкото обувки.

# 19
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Мноооого дълги поли с дълбоки цепки.

# 20
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Дънките с ниска талия,дори когато на мода излезнаха с висока аз не се разделих с тях.Направо съм манячка на тема дънки обожавам ги!

# 21
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Мъниста, джундурийки, фибички... мога да открия цял магазин!
Не знам дали е модно залитане, но всичко трябва да ми е съчетано като цветове - обувки, аксесоари, дрехи, чанта, просто трябва да си пасват и комбинират подходящо, защото иначе се побърквам!!!

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
ВСИЧКО НА КОЕТО ИМА РАИЕТА-ГОЛЯМА СЛАБОСТ СА МИ
newsm10 Особена мания са ми раираните чорапи  Crazy
Преди години 90% от дрехите ми бяха сини, после минах на зелено, в момента съм на бяла вълна, ярки цветове също много обичам...

# 23
  • Мнения: 5 313
Обичам рокли по тялото и до коляното.Падам си по тревисто зеленото,розовото,синьото и разни шаренийки.
По това също:
MNogo си падам по блузки с номера Mr. GreenГоляма слабост са ми

# 24
  • Мнения: 5 140
MNogo си падам по блузки с номера Mr. GreenГоляма слабост са ми

На мен също и особено ако има и на гърба.
Етно мотивите също ме радват, фибички, шнолки колиенца, шалчета.


Не знам дали е модно залитане, но всичко трябва да ми е съчетано като цветове - обувки, аксесоари, дрехи, чанта, просто трябва да си пасват и комбинират подходящо, защото иначе се побърквам!!!

Да кажа, че и аз на това държа, е друг е въпроса, че понякога не ги докарвам.

# 25
  • Мнения: 27 524
Обувките с платформи и огромни токове  Hug

# 26
  • Мнения: 111
Каубойските ботуши са моя страст smile3521всяка година си закупувам по няколко чифта LaughingПо шокиращо късите полички също бая залитам newsm03 А като цветове-синьо и черно!

# 27
  • Мнения: 481
Светло синия цвят ми е любим от години. Първо по такъв цвят дрехи се заглеждам.
И много ми харесва етно стила. И тази "джипси" мода от миналата година ми допада. Особено дългите поли на волани  Heart Eyes

# 28
  • София
  • Мнения: 35 817
Обувки и чанти.
Първо купувам тях , след това дрехите.
Дрехите ми всяка година са различни. Миналото лято бях в синята гама.
Това - ще съм в жълто и медно.Не обичам червеният цвят, доста е силен - действа ми агресивно. Wink

# 29
  • Мнения: 5 475
Розово нося ако е модерно, ако не е модерно го нося, защото ми е любимо  Laughing

  И аз съм така!   bouquet

# 30
  • Мнения: 5 577
Червено блузки.  Peace

Вече леко започнах да осъзнавам, че доста неща са ми  червени.

# 31
  • Мнения: 3 331
Потниците Heart Eyes - с тънки презрамки, с дебели, с гол гръб, всевъзможни цветове...
Разни такива:

Мога да си купувам всеки ден по един/е, не го правя все пак Mr. Green/

# 32
дънките на първо място
по едно време имах 30 чифта - 2/3 раздадох та се отървах и отворих място за нови Blush

другата тайна страст са ми чехлите с платформа - там бройката е по-скромна Whistling

# 33
  • София
  • Мнения: 587
Чанти,дълбоки деколтета и жилетки.Но това лято съм решила малко смяна в имиджа и започнах да нося поли (къси.....)Laughing Grinning

# 34
  • Мнения: 612
Блузи на райе, и панталончета на каре направо съм се вманиачила, че и на детето купувам такива. Whistling

# 35
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Обожавам  "романтичните" блузки - наборчета, дантелки, връзчици, бродерии ; слабост са ми етно-полите, сандалките с връзки....
Много обичам да нося и дънки  Peace
Любим цвят ми е зеленият /освен яркото жълто-зелено, което беше модерно по едно време /.

# 36
  • Мнения: 6 472
Ориенталско - индийският стил! Е считай, че тази година е моята Joy Аз направо изпадам в нирвана като влеза в магазин и видя разните туники, мъниста, бродерии, чехлички с камъчета, чанти с пайети и бродерии, блузки с дантелки и т.н.
Другото ми залитане са украшенията. Сребърни, от къмъчета, от мъниста, седефени, керамика, пластмасови, комбинирани.... до безкрай Flutter
Обожавам полите шити на вереф, а също и потниците и блузките тип моряшко рае Money

# 37
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 317
Деловите костюми - късо вталено сако и прав панталон в тъмни цветове. Ризи и блузи с по-големичко деколте  Blush. За лятото - романтични дълги рокли на цветя. Mr. Green

# 38
  • Мнения: 6 155
Розово нося ако е модерно, ако не е модерно го нося, защото ми е любимо  Laughing

  И аз съм така!   bouquet

И аз като вас  Wink

# 39
  • София
  • Мнения: 4 019
Ленени панталони  и блузи с бродерия.Не знам дали са модерни към сегашния момент, но аз си ги харесвам от години.Предимно това нося лятото нищо , че много се мачка.

# 40
  • Мнения: 817
Направо съм се вманиачила на вълна часовници. Embarassed
А що се отнася за банални неща като обувки и чанти просто не коментирам - там положението ми е просто безнадеждно Wink

# 41
  • Мнения: 291
Полудявам ака чантата и обувките ми не си отиват. За всеки чифт обувки трябва да имам чанта. Лятната ми страст са феерични рокли и поли. И розовия цвят

# 42
  • Мнения: 798
Имам си и аз няколко любимости. Големите деколтета са на първо място, 4е дал Господ хубави ц... Mr. Green Embarassed/умря сигънката дет мъ фалиши Wink/. И никога не мога да се откажа от обувките на платформи, модерни немодерни, пак си ги нося. Много са ми удобни и сега май се връщат на мода и съм мнооого щаслива.  Grinning Аман от тези тънки ток4енца и остри муцуни Peace

# 43
  • София
  • Мнения: 1 476
Имам безброй чифтове еднотипни дънки- тъмносини с ниска талия. Какво да направя, като изглеждат толкова готино и елегантно  Blush Приятелките ми трудно различават кога съм с нови, кога със стари. Напоследък си накупих и други модели- светли, и широки, тип  manga girl.
Мания са ми и маратонките, и чехлите на платформа, колкото по-грамадна, толкова по-добре  Simple Smile
Изчистени тениски с дълъг ръкав, едноцветни, имам всякакви оттенъци на розово, синя гама, зелени, оранжеви... А по едно време бях полудяла по черното, ходех като готическа мадама  Twisted Evil и все още залитам натам понякога  Sunglasses

# 44
  • Мнения: 1 558
Синьото в повечето му гами Blush и голите гърбове, големите деколтета или американското деколте.  Напоследък залитам  по спортни потници с изрязани рамене отзад.

До скоро и слънчевите очила ми бяха страхотна страст- имам всякакви цветове, но в момента нося едни. newsm08

Последна редакция: пт, 26 май 2006, 12:06 от 'Пепи'

# 45
  • Мнения: 4 473
Две неща са ми абсолютна мания - синият цвят(светлите нюанси) и дънковото облекло Heart Eyes. Всичко останало подлежи на компромис Peace

# 46
  • Мнения: 686
Обожавам да се обличам в синьо. Падам си по златисти чанти, обувки, блузки. И много обичам да нося къси роклички!

# 47
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Това със синия цвят, малко го туширах, ама със зелен Mr. Green Като погледна повечето м9и дрехи и всякакви джинджурии са или сини, или зелени. Забранила съм си да си купувам каквото и да било в който и да е от двата цвята.
 Обичам дълги поли на цвета, обичам дънки, обичам сребърни големи бижута, обичам големи чанти.

# 48
  • Мнения: 739
харесват ми всички шарени неща с мъниста и пайети, нещо лъскаво, но да не е циганско кичувинско, а елегантно! Сега съм на зелена вълна, но нямам нищо зелено още  Embarassed освен едни чехли. Побърквам се като обувките, колана и чантата не са в един цвят и стил, но и мразя да имам 100 чанти, та понякога комбинирам не много стилно, за мое голямо съжаление. Също съм фен на бялото и солариума  Peace

# 49
  • Мнения: 3 223
И аз умирам за дрешки и обици в цвят тюркоаз, слабост са ми блузите с прехвърляне или тип "прегърни ме". От години насам всеки сезон имам поне по 1-2 такива. Много харесвам и бюстиета.

# 50
  • Мнения: 3 223
Забравих да кажа за чанти и чехлички с пайети, мъниста и цветя, но наистина да е нещо стилно и елегантно.

# 51
  • Мнения: 302
ВСИЧКО НА КОЕТО ИМА РАИЕТА-ГОЛЯМА СЛАБОСТ СА МИ

И аз така. Освен това всякакъв вид жилетки - с цип, с копчета , с качулка и т.н.

# 52
  • Мнения: 217
ПАДАМ СИ ПО ПОТНИЧЕТА И БЛУЗКИ  КЪСИЧКИ ДА МИ СЕ ВИЖДА ПЪПЧЕТО И ВСЯКАКВИ ДЪНКОВИ ДРЕХИ. Heart Eyes

# 53
  • Мнения: 1 526
За месец се купих поне 5 розови блузки и потничета! Което е доста странно, но пък се харесвам! И щерката иска да сме `като близначки` и си пазаруваме един артикул за нея 8 номер, за мен 18  Joy както се сещате са с рисунки на момиченца, цветенца и пайетки... ама даже и комплименти ни правят

# 54
  • Мнения: 270
Розово нося ако е модерно, ако не е модерно го нося, защото ми е любимо  Laughing

влезнах в тая тема с идеята да напиша точно това, ама явно са ме изпреварили:) иначе обожавам да има по дрехи, обувки, чанти и всичко, което нося много камъни, маниста и камъчета (нямам предвид ежедневните, естествено, въпреки че и такива имам)

# 55
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 530
И мен ме пишете в отбора на сините - все за тоя цвят се залепям Simple Smile Казват, че такива жени са мечтателки Wink
Иначе пък голяма слабост ми е ярко червеното бельо.

# 56
  • Мнения: 1 645
Обожавам синият и белият цвят.
Много обичам дънките и изобщо спортното облекло,като не забравям и маратонките.
Чорапите също са ми мания.

# 57
  • Мнения: 2 936
маниачка съм на тема дънки  Mr. Green къси поли и дрънкулки
а от цветовете-бялото и един цвят...керемиден,във всякакви нюанси  Simple Smile
в момента съм на зелена тема,заради едни спортни обувки  Joy Joy

# 58
  • Мнения: 7 430
въртя, суча - .... или червено си купувам.
и не излизам без фибичка.



Допадаме си в това отношение Peace че и мъжете си обличам в този цвят Mr. Green
Постоянно си купувам розови, оранжеви и зелени дрешки - цветовете са ми все такива, че миналата година като ми подариха кафяви чехли се чудех и нямах с какво да ги облека ooooh!

Обичам да нося и чорапи до коленете Laughing имам всякакви нюанси, но найме кефят едни по плътни  - бяло, зелено, червено Wink

# 59
  • Мнения: 8 505
Маратонки (и зиме,и лете),синьо и оранжево за дрехи,суитчерите също са ми слабост.

# 60
  • Мнения: 1 080
от потника до якето всичко с качулки, леко раздърпани така по неглиже, панталони с много джобове, дънките също ги обичам, защото са практични, обожавам да нося кецове и никога няма да ми писне....харесвам бижута,но нямам навик да нося.....

# 61
  • Мнения: 2 407
Дънките.

# 62
  • Мнения: 648
Панталоните- 7/8, дълги, дънкови, спортни, ленени, всякакви Crazy Обичам "женствените" деколтета, за мен там е сексапила на жената Mr. Green Обожавам сребърните бижута, без обеци не обичам да излизам Peace

# 63
  • Мнения: 1 045
Каквото и да е задължително е черно  ooooh! От години се опитвам да се отуча от тоя навик и да си купувам нещо цветно .. е не мога  Crazy

# 64
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Луднала съм по бродериите. Crazy
От Декември насам, почти само с бродерии пазарувам и блузи и панталони... Blush
Познайте какво ми е в гардероба... Tired

# 65
  • Мнения: 6 607
роклите-обожавам ги

# 66
  • Мнения: 11 505
Моята слабост са роклите-дълги,къси,прави,разкроени,едноцветни,на цветчета абе всякакви Crazy

# 67
  • Мнения: 3 447
Етно. Бродирани блузи, плетени шарени елеци, мъниста, самоделни бижута. Индийски туники, индийски щампи, индийски бижута. Шалове. 2 индийски чанти, 1 китайска, 1 неопределено етно с пайети. Страшно харесвам китайските рокли, но още не съм се престрашила  да си купя.
На другия полюс - комбат панталони, зелени ризи с нашивки, камуфлажни щампи, кубинки, патрондаши и млади мъже, които да козируват Mr. Green
Всъщност от една година вися по детските площадки основно с дънки, потници и маратонки Rolling Eyes

# 68
  • Мнения: 302
Като се замисля все синички дрешки си купувам, много обичам да си купувам бельo

# 69
  • Sofia
  • Мнения: 6 885
Независимо от модните течения най-често съм облечена в небесно синьо - обожавам го от 6-7 г. , винаги имам обувки с остър връх (не дълъг).

# 70
  • Мнения: 3 461
Аз залитам по чантите,ежедневни и вечерни.

# 71
  • Мнения: 412
ех в тийнейджърските години още от април слагах полите на цветя, селф мейд герданчета с глинени и стъклени мъниста, перца, леща, хвойна Joy и т.н. ортодоксална хипария...
в други моменти се чувствам по-скоро ортодоксален хеви метъл и се разхождам в черно от главата до петите...но ВЪПРЕКИ модата и рекламите и на тези си вече по-зрели години, никога не бих облякла следното:
панталони 7/8, блузки с номера и рекламни надписи, цифри, райета, точки и прочие геометрия...всичко прекалено лъскавко, прекалено някак навяващо попфолк, кожено палто. Blush

# 72
  • Мнения: 2 381
Обожавам дънки и синьо Grinning

# 73
  • Мнения: 601
обувки и аксесоари - много трудно устоявам.....

# 74
  • Мнения: 14 472
бежовото - пълна съм с такива дрехи и постоянно ме влече да купувам нови
майка ми все мърмори, че се обличам скучно

# 75
  • Мнения: 1 120
Не знам защо напоследък всичко в розово си купувам, много ме влече този цвят. Дънките са ми слабост-обожавам ги. За лятото предпочитам бяло-бели потничета, бели панталони

# 76
  • Мнения: 1 546
лелеее,и аз!!!Всякакви...намирам ги за много женствена и удобна дреха... Heart Eyes

# 77
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Абе аз въртя, суча все блузки и потничета в синьо-зелената гама купувам и бели.
Аз съм привърженик на максимата колкото по-просто, толкова по-стилно. Не долюбвам камъчета, пайети, мъниста и всякакви лъскотии или ако ги има, да са дискретни.

Къси поли и рокли не нося а всичките ми обувки, барабар с ботушите са чисто равни, без никакъв ток. Mr. Green

# 78
  • София
  • Мнения: 3 787
Имам голяма слабост към черното.Като гледам някаква дреха все в черно нй-много ми харесва.
Обичам и рокличките през лятото.
Също голяма любов са ми блузите със солчета.Имам всякакви модели и цветове от тях Laughing

# 79
  • Мнения: 5 877
но ВЪПРЕКИ модата и рекламите и на тези си вече по-зрели години, никога не бих облякла следното:
панталони 7/8, блузки с номера и рекламни надписи, цифри, райета, точки и прочие геометрия...всичко прекалено лъскавко, прекалено някак навяващо попфолк, кожено палто. Blush
Е, е, и защо панталоните 7/8 в този ред  Laughing Аз пък си взех едни дънки в тази дължина с цел джапане из Борисовата. Според мен не е поп-фолк това!

# 80
  • Мнения: 412
 hahaha защото краката ми са 7/8,  Anda  Grinning И аз тия дни направих културна революция - първата къса пола, но само за плажа...там падат задръжките  Blush

# 81
  • Мнения: 5 877
Аз реших, че принципно го намираш за връХта на кича

Общи условия

Активация на акаунт