На море в Турция- тема 50

  • 106 761
  • 756
  •   1
Отговори
# 435
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Здравейте на всички! Бих искала да помоля някой, който е посещавал Мармарис да ми препоръча хотел 4* или 5* ( по скоро 5*) от който е останал доволен или е чувал добри отзиви, че ми е трудно да избера. Бих искала да не е точно в града, но пък и да не е прекалено далеч ( да може да се стигне пеш). Предварително благодаря! Simple Smile
Тюрбан е на чудесно място. Извън шумотевицата, но и не е твърде отдалечено. Може да се ходи пеш до центъра. Намира се по средата между Ичмелер и центъра. А и като обслужване, територия, храна, чистота и плаж е чудесен. Има отзиви на първа страница за него

# 436
  • Мнения: 291
А колко е цената на безина в момента в Турция?

# 437
  • Русе
  • Мнения: 7 057
А колко е цената на безина в момента в Турция?
Около 6 лири.

# 438
  • Пловдив
  • Мнения: 2 017

Sentido Orka Lotus Beach -Мармарис .
Hotel Aqua-Мармарис
Това са все хотели в Ичмелер
А иначе в самото градче  е хубав Ideal Prime Beach

# 439
  • Бургас
  • Мнения: 10 827

Sentido Orka Lotus Beach -Мармарис .
Hotel Aqua-Мармарис
Това са все хотели в Ичмелер
А иначе в самото градче  е хубав Ideal Prime Beach

Орката и Аквата са хубави хотели, но са далече от центъра и ще трябва да ползват долмушките докато Тюрбан е най-близкия и същевременно дистанциран от лудницата хотел. Той е първия хотел от редицата хотели в посока към Ичмелер

# 440
  • Стара Загора
  • Мнения: 516
Здравейте, някой има ли отзиви за Aurum beach в Дидим?
Здравейте, ние сме били в Аурум Муун, който е на около 6 км от центъра на Дидим. Мога да кажа, че ни хареса(те са една верига хотели). За вашия хотел само знам , че е на около 20 км от града.

# 441
  • Мнения: 3

Sentido Orka Lotus Beach -Мармарис .
Hotel Aqua-Мармарис
Това са все хотели в Ичмелер
А иначе в самото градче  е хубав Ideal Prime Beach

Орката и Аквата са хубави хотели, но са далече от центъра и ще трябва да ползват долмушките докато Тюрбан е най-близкия и същевременно дистанциран от лудницата хотел. Той е първия хотел от редицата хотели в посока към Ичмелер

А някакви впечатления от  Golden Rock Beach,  че не намирам отзиви за него в темата Simple Smile

# 442
  • Пловдив
  • Мнения: 2 017
Golden Rock Beach е до Ideal Prime Beach и са в града.

# 443
  • Мнения: 711
Здравейте, някой посещавал ли е  хотел J'ADORE DELUXE HOTEL & SPA 5*?
Имате ли впечатления, мнения, оплаквания? Изобщо всякаква информация за този хотел ще ми бъде полезна.

# 444
  • Мнения: 138
Здравейте на всички! Бих искала да помоля някой, който е посещавал Мармарис да ми препоръча хотел 4* или 5* ( по скоро 5*) от който е останал доволен или е чувал добри отзиви, че ми е трудно да избера. Бих искала да не е точно в града, но пък и да не е прекалено далеч ( да може да се стигне пеш). Предварително благодаря! Simple Smile
Тюрбан е на чудесно място. Извън шумотевицата, но и не е твърде отдалечено. Може да се ходи пеш до центъра. Намира се по средата между Ичмелер и центъра. А и като обслужване, територия, храна, чистота и плаж е чудесен. Има отзиви на първа страница за него
Плажът е все едно преди това е било строителна площадка, да не се разочаровате. Хубавият плаж е до Ичмелер - чудесно градче, с долмушите въобще не е далече от Мармарис. Тюрбан е на много хубаво място, но ако отида пак в района ще избера определено Ичмелер. Разстоянието до центъра от Тюрбан си е доста, така че пак ползвахме домуши.

# 445
  • Мнения: 539
Здравейте, някой посещавал ли е  хотел J'ADORE DELUXE HOTEL & SPA 5*?
Имате ли впечатления, мнения, оплаквания? Изобщо всякаква информация за този хотел ще ми бъде полезна.

Здравейте! Не съм била в този хотел, но бях до него. Намира се на втора линия - до плажа ви карат с колички. Територията  на хотела е малка. Намира се в близост до река Манавгат. Преди две години имаше безплатно корабче осигурено от общината, което ходеше до град Манавгат - около 11 и 17 часа. На мен дъното на морето в този район - Тетриенгьол не ми хареса, защото в началото е пясък, но после е каменна плоча.

# 446
  • Мнения: 527
Здравейте,
Спрели сме се на Анталия през септември, със самолет от Варна, 7 дни, 2 възрастни+2 деца. Бюджетът ни е около 3000лв. От хотелите, които разгледах, се вместваме за Ефталия Вилидж и Ефталия Марин. Може ли да ми препоръчате и други в този ценови клас.Държим да е на плажа, басейни+ пързалки, прилична храна. Няма значение от курорта, засега гледам Алания, понеже ми казаха, че е по-евтино там.

# 447
  • Мнения: 6 833
Eni27, за Ефталиите има доста писано, може да потърсиш назад в темите.

Пишеш, че държите да е на плажа - не знам дали знаете, но там плажа е чакълест ✌
Иначе аквапарка, който е на плажа е страхотен, ползва се от всички хотели от веригата.
Иначе са на плажа - дели ги едно шосе, което се преминава с подземен тунел.
Вилидж е комплекс от малки вилички, по-старички са, не знам дали са реновирани наскоро, но иначе обстановката е много приятна.
Марин е в съседство, той е голям и нов хотел,  хубав е. До него е най-новият им хотел Оушън, който също е добър, но съм срещала мнението, че Марин е по-хубав. Ние като почивахме там беше още в строеж и нямам наблюдения.
Най-открая е Аква, който не препоръчвам - много неугледна обстановка ми се стори.
Принципно тяхна практика е да предлагат преместване в друг хотел от веригата, можеш да ги обиколиш всички на място и да избереш кой ти харесва най-много.
Ние бяхме с резервация за Вилидж,  разхледахме Аква и Марин и избрахме Марин, за което не съжалявам въобще.
Ако резервирате там - съвета ми е запазете Вилидж като най-евтин, а ако не ви допадне може да се преместите✌

Друг хотел в Алания не мога да ти препоръчам -били сме в Лонисера - плюс е, че там плажа е пясъчен, но долкото знам е пълен и няма места.
 
Може да разгледаш хотелите в района на Сиде - има доста голям избор, цените не са от най-високите, има прекрасен пясъчен плаж и е по-близо до летището.
Аз бях набелязала хотелите от веригата VON - доста симпатични ми се сториха за цената си, но нямам лични впечатления. 

# 448
  • Мнения: 711
Здравейте, някой посещавал ли е  хотел J'ADORE DELUXE HOTEL & SPA 5*?
Имате ли впечатления, мнения, оплаквания? Изобщо всякаква информация за този хотел ще ми бъде полезна.

Здравейте! Не съм била в този хотел, но бях до него. Намира се на втора линия - до плажа ви карат с колички. Територията  на хотела е малка. Намира се в близост до река Манавгат. Преди две години имаше безплатно корабче осигурено от общината, което ходеше до град Манавгат - около 11 и 17 часа. На мен дъното на морето в този район - Тетриенгьол не ми хареса, защото в началото е пясък, но после е каменна плоча.

Благодаря! Имаше много изгодна оферта за края на май със самоелтна програма 1300лв 2 възрастни и 1 дете (4 години) и малко импулсвно резервирах, че отспъката намаляваше с часове. Нямам големи очаквания, важното е че 7 дни ще сме айляк и детето ще прави пясъчни замъци. За къпане сигурно няма да става...

# 449
  • Пловдив
  • Мнения: 2 017
Viliianka от коя агенция е тази оферта?

Общи условия

Активация на акаунт